Bir Mandala Seç Ve Hayatın İçin Yol Gösterici Mesajını Al

Kozmosun etkilerini yalnızca duygusal ve ruhsal düzeyde değil, aynı zamanda fiziksel düzeyde de hissedebiliriz. Bir kart seç ve hayatına getirdiği yol gösterici mesajı hemen şimdi keşfet.

Bir Kart Seç

Bir Mandala Seç Ve Hayatın İçin Yol Gösterici Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
Zor ve yorucu bir durumun sonuna gelmek üzeresin. Önümüzdeki iki hafta içinde işlerini bitirmeye çalış. Bu süreç boyunca kendin ve başkaları hakkında öğrendiklerini yansıtman zorunludur, çünkü kazanılan bilgelik, durumu ilk başta deneyimlemen için gerçekten gereklidir.
2.Kartı Seçtin
Hayatının bir veya daha fazla alanında dengen bozuldu. Diyetin, sağlık rutinin, iş yerindeki eğlencen veya bağımlılık eğilimlerin seni çıldırtan birkaç alan olabilir. Bu mandala, bir sonraki hafta için uyandığın andan gece yattığın ana kadar gününü ve zamanının nasıl geçtiğini belgelemeni önerir. Zaman günlüğünü inceledikten sonra, zaman ve enerji sızıntılarının nerede olduğunu görebileceksin. Bu, zamanını ve enerjini uzlaştırabilmen ve gerekli değişiklikleri yapabilmen için harika bir hediye.
3.Kartı Seçtin
Başkalarıyla duygusal düzeyde bağlantı kurma konusundaki empatik yeteneğin nedeniyle, şimdi ve gelecekte başkalarıyla sağlıklı sınırlar koyman çok önemlidir. Birçokları için işler gerçekten sarsılıyor, bu nedenle insanlar umursayan ve besleyenleri arıyor. Arayanların karşılaştığı zorluk, başkalarından enerji çektiklerinin farkında olmamalarıdır. Dürüst olmak gerekirse bunu yapmaya niyetli değiller, ancak çevrelerindekilere göre bunu yapmaları çok muhtemel. Ruhun, kendini sık sık kontrol etmeni ve gerekenden fazlasını verip vermediğini merak ederek içsel bir araştırma yapmanı önerir. Bir sonraki adım, başkalarıyla sağlıklı sınırlar oluşturmak ve sürdürmektir.

Share your Results: