Seçtiğin Buket Geleceğinin Sırlarını Paylaşacak

Bir Buket Seç

Seçtiğin Buket Geleceğinin Sırlarını Paylaşacak
1.Buketi Seçtin
Küçük adımlar at, kimseyi kovalama. Kendi hızında yürü, çünkü asıl şey ilerlemektir. Uğraştığın her şeyi başarmak için zamanın var. Kendine güven ve kalbinin sesini dinle, kimsenin senin için karar vermesine izin verme. O zaman yolun olmak istediğin yere çıkacaktır.
2.Buketi Seçtin
Başkalarına güvenmeden kendini desteklemeye hazır ol. Çok yakında daha önce yaptıklarının (ya da yapmadıklarının) sonuçlarıyla yüzleşeceksin. Bir hata yaparsan kendini hırpalama. Hatalar deneyimdir, bunu sakın unutma. Geçmişe minnetle bak, derslerini kabul et ve yoluna devam et.
3.Buketi Seçtin
Şu anda sahip olduğun şeylere fazla bağlanmamaya çalış. Yakında hayatından birini veya bir şeyi bırakman gerekme ihtimali yüksektir - buna hazırlıklı ol. Ve bil ki, hayatından bir şey gittiyse, sana bir süreliğine verildi demektir.

Share your Results:

Bilinmeyen perdenin arkasına bakmak çoğumuzun hayalidir. Bunu neden bir tahmin testi ile denemiyorsun? Sihir yok, sadece bilinçaltı ipuçları.

Önünde üç güzel buket var. Buketlere dikkatlice bak ve en sevdiğin birini seç. Hangisini onu her gün görebileceğin bir yere koyardın?