Hiç Tereddüt Etmeden Bir Kart Seçin Ve Önümüzdeki Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Önümüzdeki ay sizi nelerdin beklediğini öğrenmek için resimdeki kartlardan birini seçin

Bir Kart Seçin

Hiç Tereddüt Etmeden Bir Kart Seçin Ve Önümüzdeki Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Kendinizi toparlayın ve bir değişikliğe hazırlanın. Eski kapıyı (hatta ikisini) kapatmaktan, yeni ve bilinmeyen bir şeyin yönüne gitmekten korkmayın. Zorluklardan korkmayın. Korkuların, istediğiniz şeyi elde etmenizi engellemeye çalışan karanlık güçler olduğunu hayal edin. Tamamen kendinize güvenin, biraz daha bencil olun. Bir damla sağlıklı bencillik kesinlikle size zarar vermez.
2.Kartı Seçtiniz
Sizin için ana tavsiye: acele etmeyin. Sabırlı olun ve her şeyin plana göre gittiğinden emin olun. Sevdiklerinize karşı daha hoşgörülü olun. Haklı olduklarını düşünseniz bile, kendinizi kontrol etmeye çalışın. Önümüzdeki ay sizin için duygusal bir aydır, bu yüzden önemsiz şeyler yüzünden sinirlenmemeye çalışın. Daha sık yürüyün, müzik dinleyin ve rahatlayın. Genel olarak sizi sakinleştirecek aktiviteler arayın.
3.Kartı Seçtiniz
Hayatınızı yeniden gözden geçirme zamanı. Otomatik pilotta yaşıyormuş gibi hissediyorsanız ve her gün başka bir gün gibiyse, unutmayın, her şeyi değiştirebilirsiniz. Küçük şeylerle başlayın: eve gittiğiniz rotayı değiştirin. Yakındaki bir yere hafta sonu gezisi yapın veya yeni bir kafeyi ziyaret edin. Herşey sizin elinizde. Etrafınızda pek çok fırsat var, gözlerinizi yeterince geniş açın.