Sihirli Bir Mandala Seç Ve Sahip Olduğun Hediyeyi Öğren

Mandala, bilinçaltının konuştuğu dillerden biridir.

Gerçek güçlerinin farkına varmaya başladığında, arkanda kanatlar büyüyor gibi görünüyorsun, tüm evrenin yardımını ve desteğini hissediyorsun ve hayatında en gerçek mucizeler birbiri ardına gerçekleşiyor.

Hepimiz kaderimizi anlama, amacımızı belirleme ve onu takip etme ihtiyacını hissederiz, çünkü bu bize mutluluk ve özgürlük getiren yoldur. Bunu psikolojik bir testle anlamaya çalışalım.

Bir soru sorduğunda, bilinçaltına gider. Bu tür büyülü desenler sadece bilinçaltıyla çalışır ve ondan cevaplar ve ipuçları almana izin verir.

Mümkün olduğunca rahatça otur, sırtını düzleştir.

Mesajı almak için kendini ayarla ve kendine yaşam hedefin ve içsel güçlerin hakkında bir soru sor.

Desenlere yakından bak ve sezgisel olarak birini seç.

Bir Mandala Seç

Sihirli Bir Mandala Seç Ve Sahip Olduğun Hediyeyi Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Doğuştan gelen bir güzellik duygusuna sahip bir insansın, estetiği ve zarif şeyleri seviyorsun ve sürekli olarak hayattan maksimum zevk almaya çalışıyorsun. Hediyen çevrendeki dünyanın güzelliğini hissetmek ve zevk almaktır. Olumsuz açıdan, böyle bir dünya görüşü, sadece duyusal zevklerin arzusuna ve arayışına yol açabilir.Karmik görevler: Kısıtlama yeteneği, duyguları kontrol etme, dengeyi kazanma yeteneği.Amaç: Yaratıcılık yoluyla kendini gerçekleştirme, sadece kendin için değil, diğer insanlar için de sevgi ve şefkat gösterme.
2.Mandalayı Seçtin
Hediyen aile ve yakın insanlardır. Çevrende sadece en yakınlarının ve sevdiklerinin olmasını istiyorsun ve tüm hayatını onlara adamaya hazırsın. Olumsuz yönüyle, bu nitelikler, onlara çok fazla dikkat ettiğinde, bastırmaya ve tamamen kontrol altına almaya çalışırken bir eşe veya çocuklara takıntılı olmana neden olabilir.Karmik görevler: Sevgiyi ve bakımı, iradeni empoze etmekten ve aşırı vesayetten ayırmayı öğren; Sabır ve duygusal bağımsızlığa ihtiyacın var.Amaç: İhtiyacı olanlara karşı şefkat göstermek; Hayır işlerine katılman senin için yararlı olacaktır; Ayrıca sevginin sınırlarını dünyaya genişlet.
3.Mandalayı Seçtin
Hediyen, kelimenin ustaca ustalığı, yüksek zekası ve olağanüstü öğrenme yetenekleridir. Bu, çevrendekilerle iletişim kurmanın yanı sıra bilim ve eğitimde de sana büyük faydalar sağlar. Farklı şaşırtıcı bilgelik, zekası ve kurnazlığı.Karmik görevler: Bu hediyeyi yanlış kullanırsan, gurur, sanrılar ve yanılsamada geri çekilme gösterişli mümkündür.Amaç: Zihnin benzersiz bir araçtır, gücünü sadece bilgi edinmeye değil, aynı zamanda iç dünyanı keşfetmeye de yönlendir; Bu seni bütünsel ve kendi kendine yeten bir insan yapabilir.
4.Mandalayı Seçtin
Akıl hocası, öğretmen, danışman olma, başkalarına rehberlik etme ve motive etme becerisine sahipsin. Her zaman desteğe ihtiyaç duyanların koruyucusu olmaya çalışırsın. Bununla birlikte, olumsuz açıdan, bu, başkalarına karşı yüzeysel bir tutuma ve benmerkezciliğin gelişmesine yol açabilir.Karmik görevler: Diğer bakış açılarına hoşgörülü olmayı öğrenmek, tüm insanların tamamen farklı olduğu gerçeğine saygı duymayı ve kabul etmeyi öğrenmek.Amaç: Ruhsal gurunu ve sana rehberlik edecek bir akıl hocasını bulmak. Manevi kendini gerçekleştirme, diğer insanlara samimi ve karşılıksız destek.

Share your Results: