Bir Kart Seç Ve Senin İçin Önemli Bir Mesajı Al

Bugünkü test, mevcut ihtiyaçlarını daha iyi anlamana yardımcı olacaktır. Senin görevin sezgilerine güvenmek.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Senin İçin Önemli Bir Mesajı Al
1.Kartı Seçtin
Kartta, rakibi ezerek saldırmaya hazır olan gururlu ve cesur bir şövalye görüyoruz. Ama gerçekten savaşmak istiyor mu? Yüzündeki ifadeye dikkatlice bak. Kendini savunmaya hazır ama üstünlük göstermekle ilgilenmiyor. Bu senin için ne demek? Eğer ilk kartı seçtiysen, bilinçaltın şöyle diyor: "Beni incitmeye cesaret edenlerle savaşacağım!». Belki şu anda biriyle bir ilişki kurarak çatışıyorsundur. Değilse, bilinçaltında bunun için hazırlanıyorsun demektir. Seni daha kibar ve hoşgörülü olmaya ikna etmeyeceğiz (şu anda modaya uygun olsa da), ancak şu tavsiyeyi vermemize izin ver: Her türlü saldırganlığın senin için her şeyden önce kötü sonuçları olduğunu unutma. Belki de çatışmadan dolayı strese girmemek için, kendisine saldırmak yerine kendini olumsuz bir kişiden uzaklaştırmak daha iyidir? Her halükarda, seçim senin, ancak onunla karşılaştıktan sonra bir kazanan gibi hissedeceğin pek olası değildir, çünkü enerjinin büyük bir rezervine ihtiyaç duyacaktır.
2.Kartı Seçtin
Yardım istemenin utanç verici olduğunu kim söyledi? Güçlü ve kendine güvenen bir kişi durumu her zaman doğru bir şekilde analiz eder ve eğer bir sonuca ulaşmak için gücünün yeterli olmadığını düşünürse, yardıma ihtiyacı olan birinden yardım isteyecektir. İkinci kart, bilinçaltında biriyle birleşmeye ihtiyaç duyan insanlar tarafından seçilecektir. Belki yalnızsın ve arkadaşlık, sevgi, sıradan insan ilişkileri istiyorsun. Biriyle buluşmak için elini uzatmaya hazırsın, ancak bilinçaltında (veya bilinçli olarak) onun karşılığında kendisine ulaşmayacağından korkuyorsun. İşte bu yüzden sık sık yalnız kalıyorsun. Bir yandan, yakınlaşmaya doğru dalma korkusu seni olası duygusal acıdan korur, ancak diğer yandan risk alma fırsatını ortadan kaldırır. Çevrendeki insanları uzaklaştırmayı bırakmanı öneririz. Onlara bir şans ver! Belki çevrenden biri sana yakınlaşmaya hazırdır, böylece ikiniz de duygusal bir sıcaklık hissedersin.
3.Kartı Seçtin
Kartta ne görüyorsun? Kız her zamanki sınırlarını terk eder ve keşfedilmemiş bölgelere gider. Onu neyin beklediğini bilmiyor, ancak değişime hazır. Bu kart bilinçaltında hayatlarını değiştirmeye istekli insanlar tarafından seçilecek. Tek bir yerde oturmaktan yoruldun, bu yüzden ufkunu genişletmek istiyorsun. Belki seyahat seçeneğini düşünürsün ya da market sepetine daha önce yemediğin yeni ürünler koymaya başlamışsındır. Kafanda periyodik olarak ortaya çıkan değişim isteklerini göz ardı etme. Sadece dünyayla değil, kendinle de uyumu hissetmek önemlidir. Bir düşün, ne istersin? İlginizi çeken şeylerin bir listesini yaz. Unutma, hayat daha sonraya ertelemek için çok kısa. Yaşa ve anın tadını çıkar!

Share your Results: