Beğendiğin Sesi Seç Ve Şu Anda Hayattan Ne İstediğini Öğren

Seslerin duygularımız üzerinde büyük bir etkisi vardır: yüksek sesle, sessiz, hoş, rahatsız edici, yatıştırıcı veya oldukça sinir bozucu olabilirler.

Konuşma, kuş sesleri, müzik – bunların hepsini her gün duyuyoruz, ancak bu tür tanıdık seslere önem vermiyoruz. Bununla birlikte, onlar sayesinde ruh halin iyileşebilir veya kötüleşebilir.

Bugünün testinde, seni en çok çeken sesi seçmen gerekiyor. Seçimlerin sana bu aşamada hayattan ne istediğini ve ne beklediğine dair bir ipucu verecektir.

Bir Ses Seç

Beğendiğin Sesi Seç Ve Şu Anda Hayattan Ne İstediğini Öğren
1.Kuşların Sesini Seçtin
Son zamanlarda zor bir dönem geçirdin ve bundan oldukça acı çektin. Belki de fazla bir şey düşünmeyi bile düşündün ve sonuç olarak endişe verici durumundan kurtulamıyorsun. Yine de, yeni bir başlangıçla baştan başlamak için neredeyse hazırsın. Hayatının bu döneminde biraz umut ve inanca ihtiyacın var. Kendinde biraz daha fazla güç bulursan, her şeyi daha iyi bir şekilde değiştirebilirsin.
2. Dalgaların Sesini Seçtin
Muhtemelen ruhun umutsuzca değişim için can atıyordur. Etrafında ve başına gelen ve olan her şeyden birikmiş yorgunluğunu hissediyorsun. Aynı zamanda kızgınsın çünkü hiçbir şey değişmiyor. Düşün: Belki bir şeyi değiştirmek için yeterince uğraşmıyorsun? Her şey sadece sana bağlı. Hayatına yeni duygular ve yeni insanlar getirmeye karar verirsen, daha mutlu ve kendinden emin olursun.
3.Dans Müziğini Seçtin
Ritmik bir melodi seçtiysen, bu enerji seviyenin neredeyse sıfır olduğunu gösterir. Çok fazla planın var, yapmak istediğin çok şey var ama yapamazsın. Planladığın her şeyi yapmak için ne zamanın ne de gücün var. Geçmişte, aynı anda birçok görevi yerine getirebilir ve çok iyi sonuçlar elde edebilirsin, ancak şimdi işler değişti, kayıtsız ve pasif hale geldin. Kendini neşelendirmen ve şarj kaynağının ne olabileceğini düşünmen gerekiyor.
4.Yağmurun Sesini Seçtin
Somut bir değişim dönemine başladın. Seni mutsuz eden her şeyden kurtulmaya kararlı ol. Değişim seni korkutmasın. Onlar sana bir kötülük getirmezler, aksine, her şey senin yararına olacaktır. Bazı şeyler ve insanlar hayatından ayrılmalı, çünkü zaten kendi başlarına çalıştılar ve bir rol oynadılar - ve bu normaldir. Bunun yerine, farklı, eşit derecede önemli ve değerli bir şey elde edersin.
5.Sessizliği Seçtin
Tamamen sessiz olmayı hedefliyorsan, bu aşırı yorgunluğun bir göstergesidir. Son zamanlarda (hem fiziksel hem de zihinsel olarak) kendine çok fazla yük bindirdin ve sınırına ulaştın. Düşünmek için bir mola ver ve kendine en azından biraz dinlenmeye izin ver. Kendin için zaman bulursan, durumunu analiz edersen veya biraz meditasyon yaparsan, aslında neyi kaçırdığını anlayacaksın.

Share your Results: