Ruhsal Test: Koruyucu Meleklerden Kişisel Bir Mesaj Al

Yeryüzündeki her insanın kendi koruyucu meleği vardır. Sen bir istisna değilsin. Onlardan önemli bir mesaj almak için Koruyucu Meleklerle iletişime geçmen gerekir.

Şimdi resme dikkatlice bir bak ve içinden bir tanesini seç.

Bir Melek Resmi Seç

Ruhsal Test: Koruyucu Meleklerden Kişisel Bir Mesaj Al
1.Resmi Seçtin
İlk seçeneği seçtiysen, bilinçaltında değişikliklere ihtiyaç duyduğunu anladığın anlamına gelir. Hayatın monoton ve sıkıcı hale geldi. Bu nedenle sık sık kötü bir ruh halindesin.Daha mutlu olmak için değişim çağrısında bulunman gerekir. Ufkunu genişletmeye başla:spor yap; Uzun zamandır ertelediğin bir kitabı okumaya başla; ilginç insanlarla sohbet et; bir yolculuğa çık; Kendine uzun zamandır istediğin bir şey satın al. Kendini şımartma fırsatını hak ettin! Kendine yeterince dikkat et. En azından birkaç günlüğüne başkalarının sorunlarını unut.
2.Resmi Seçtin
İkinci görüntü, psikolojik rahatlığa ihtiyaç duyan insanlar tarafından seçilmektedir. Belki de çalışmak ya da zehirli insanlarla iletişim kurmak için çok fazla enerji harcıyorsun.Daha mutlu ve dolgun bir insan olmak için kendine zaman ayır ve dinlen. İşyerinde bir gün izin al, kendinle yalnız kal, düşüncelerinle birlikte, bilincin temizlenmesine ihtiyacın varsa meditasyon yap. Gücünü geri kazan! Gelecekte onlara ihtiyacın olacak.Şu anda kendini güvende hissetmiyorsun. Muhtemelen fiziksel güvenlikten ziyade psikolojik meseledir. Her iki durumda da, yaşam kaliteni iyileştirmek için önlemler alman gerekecektir.
3.Resmi Seçtin
Eğer seçimin buysa, bilinçaltının sana değişimin zamanı geldiğini söylemeye çalıştığı anlamına gelir. Manevra yapmak için yeterli miktarda enerji biriktirdin!Şimdi uzun zamandır istediğin şeyi yapmanın zamanı geldi.faaliyet alanını değiştir; yeni bir zanaat öğrenmeye başla.Ama hepsi bu kadar değil. Ayrıca çevrendeki insanlara da dikkat etmelisin. Onlara yakından bak, belki birisinin senin yardımına ihtiyacı vardır. Bu kişiye destek olabilirsin. Bu doğru olacaktır, çünkü gelecekte sana yardımcı olabilir.

Share your Results: