Bir Kutu Seçin Ve Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Öğrenin!

Bir ilişkide olup, olmamanız farketmez, aralarından seçim yapabileceğiniz dört alyans kutusu var. Seçiminiz, ne tür bir insan olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır. Hangi konuda iyisin, ne tür bir insansın ve özün nedir?

Bir Kutu Seçin

Bir Kutu Seçin Ve Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Öğrenin!
1.Kutuyu Seçtiniz
Şefkatli davranışlarınız geçmişte size zarar verdi. Ancak bu, aşkı bulmanızı engellemez. Siz ve sevgiliniz muhtemelen ilk başta anlaşamayacaksınız, ancak zamanla ikiniz de birbirinize karşı sevginizi geliştireceksiniz. Bu sevgi sizi her gün tutkuyla dolduracak. Başkalarının ulaşamayacağı şeylerde güzelliği görürsünüz, böylece diğer yarınızın dış sert kabuğunu kırmaya çalışırsınız. Hedeflerinize ulaşmaya alışkınsınız. Güçlü bir kişiliksiniz ve avantajlarınızdan yararlanmaktan korkmuyorsunuz. Birçoğu içgörünüze ve özgüveninize şaşırabilir, ancak zamanla bu konuda ustalaşırlar ve hatta size hayran kalırlar.
2.Kutuyu Seçtiniz
Hayatınız boyunca insanlara çok iyi davrandınız ve sonuç olarak bazıları sizi hafife aldı. İnsanlar nezaketinizi o kadar uzun süredir bir zayıflık olarak gördüler ki, kendinize sorun olup olmadığını sormaya başladınız. Belki de kendinizi küçümsüyorsunuz? Başkalarının ihtiyaç duyduğu şeylere o kadar odaklanırsınız ki, nadiren kendiniz için bir şey yaparsınız. Ama şimdi sizin için her şey daha iyiye doğru değişmeli. Bir gün, kişisel bir spa günü (veya buna benzer bir şey) yapmaya karar verirsiniz ve hak ettiğiniz her şeyi size vermekten fazlasıyla mutlu olan bir insanla tanışırsınız. Kendiniz olmanıza izin verecek, nezaket ve şefkatin önemi size zarar vermeyecek.
3.Kutuyu Seçtiniz
Aşkı aramıyorsunuz, ama sizi bulmasını umursamıyorsunuz (eğer zaten bir ilişkide değilseniz)! Sevgiyi ya da insanların ona neden bu kadar önem verdiğini tam olarak anlamıyorsunuz. Ancak kendiniz için deneyimlemeye hazırsınız, kalbiniz açık. Açık fikirliliğiniz ve merakınız sizi gitmeniz gereken yere götürecektir. Diğer yarınızla kesinlikle tanışacaksınız, buna hiç şüphe yok. Ama sizden biraz daha bahsedelim Bazen aldatılırsınız, yapmayı planlamadığınız şeyleri yapmaya zorlanırsınız, bu manipülasyonları hissedersiniz ve onları durdurabilirsiniz. Bazı zorluklardan geçtiniz ama bunun ruhunuzu kırmasına izin vermiyorsunuz. Güçlü karakteriniz bir hediyedir.
4.Kutuyu Seçtiniz
Büyük hayalleriniz ve ulaşmak istediğiniz hedefleriniz var. Her zaman çok çalışmak istiyorsunuz ve yaptığınız her şeyi seviyorsunuz. Oturup küçük projeler üzerinde çalışmak sizin için eğlencelidir, özellikle de hedeflerinize bir adım daha yakın olduğunuzu bilerek. Çoğu insan, yaptığınız her şeye yönelik amacınıza ve özel yaklaşımınıza içtenlikle hayran kalıyor. Gelecekte size birçok meyve getirecek açıklanmamış yeteneğiniz var. Ne kadar yetenekli olduğunuzun farkında bile değilsiniz.

Share your Results: