Pazar Günü Doğanlar Sıradan Bir Yerde Değil.

pazar-gunu-doganlar-1.jpg

Dünyanın çoğu geleneğinde, Pazar haftanın ilk günüdür. İnsanlar, haftaya, dinlenmeye ve ibadete hazırlanmak için pazar günlerini kullanırlar.

Güneş bu harika günün hükümdarıdır. Pazar günü dünyaya geldiği için güneş gibi parıldayan yıldızlar vardır.Onlar sıradan bir şeyden asla memnun değildir.Onlar, diğer insanlar arasında seçkin bir parlaklık ile parlamak isterler.

Bunlar, yaşamın her alanında ilk solgunluğa yerleşmek isteyen çok yaratıcı bireylerdir. Bu cesur, öz merkezli, gururlu, asil ve kendine güvenen bireyler toplumda ki gerçek varlıklardır.

PAZAR GÜNÜ DOĞAN İNSANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Güneş tarafından yönetilen bu insanlar her zaman cazibe merkezi olmayı ve kendi iç ve toplumsal cephelerini yönetmeyi isterler. Gezegenler güneşin etrafında dönerken, bu insanlar yakın ve sevdikleri kişiler, çocuklar, evcil hayvanlar ve insanlar tarafından kuşatılır.

Yeterince eğlenceli ve amaçlı bir hayata sahip olmak onların öncelikleridir. Zaman zaman bu insanlar sevgiyle kumar oynuyorlar. Çoğu zaman özgüvenli görünseler de, sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya kalırken ciddi olarak üzülebilirler.

Sadece merkezde olmalarına izin verecek insanlarla arkadaş olurlar. Bir  şanslı sayılarıdır.

PAZAR GÜNÜ DOĞAN KİŞİLERİN KARİYERLERİ

Pazar günü doğan kişiler  her zaman bağımsızlığı ve özgürlüğü sever. Yalnız çalıştığı mesleklerde mükemmellerdir. Uzlaşmak için zor ve güçlü bir kişiliğiniz var. Bu sebepten dolayı çalışmak için zor bir insansınız.

Mesleğinize bağlı hissetmeniz için zekanızı kullanacak bir kariyer seçin. Liderlik rolleri size en uygun olacaktır. Akıllılığınız ve öz motivasyonunuz sizi kariyer hedeflerinize kolayca ulaştırmaya itecektir.

Ancak, bir organizasyon için çalışırken bir takım olarak iyi bir performans gösterebilmek için başkalarına karşı hoşgörü geliştirmeniz önemlidir.

PAZAR GÜNÜ DOĞAN KİŞİLERİN AŞK İLİŞKİLERİ

Her zaman Pazar günü doğmuş bir insan olarak bağımsızlığı seviyorsunuz. Çok fazla arkadaşın olmayacağı anlamına gelen içe dönük bir kişiliksin. Yakın arkadaşınızın çevresi sınırlı olacaktır. Aldatılma korkusu yüzünden başkalarına güvenmiyorsunuz.

Bu, yaşamınızda partnerinizi bulmanızı zorlaştıracaktır. Ancak, güvenebileceğiniz doğru kişiyi bulduktan sonra, onları kayıtsız şartsız sevmeye başlayacaksınız.

İnatçı kişiliğiniz sık sık kavgalar ve yanlış anlamalar olacağından aşk hayatınızı zorlu bir yolculuğa çıkaracaktır. Partnerinizi rahatsız etmekten kaçınmak istiyorsanız, taviz vermeyi ve hızlı duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

PAZAR GÜNÜ DOĞAN KİŞİLERİN EVLİLİK HAYATLARI

Pazar günü doğan kişilerin evlilik yaşamlarında karışık beklentiler olacak. Giden bir bireysiniz ve kişisel alanınızı ve özgürlüğünüzü hayattaki tercihlerinizin tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Yerli ve sosyal hayatınızı dengelemek zor olacaktır.

Genellikle egonuz ve gururunuz evlilik ilişkinizin yolunda gelecektir. Kendiniz merkezli olmanıza rağmen, ilişkiler söz konusu olduğunda sık sık stresli olabilirsiniz. Partnerinizin duygularını incitebilecek, övünmelerden ve şımartmalardan kaçının.

İyi bir anlayış geliştirerek  eşinizin duygusal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, başarılı bir evliliğin yaşanmasını sağlayabilirsiniz.