Doğum Yılınızın Son Rakamı Kişiliğiniz Hakkında Neler Gösteriyor

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_42cb6318-b000-4cea-9482-6fbd896c25aa.jpeg

Numerolojiyi anlamak,şanslı sayılar ve özellikler hakkında bilgi edinmek, buna inananlar için vazgeçilmez bir parça haline gelir. Şanslı sayılar, doğum tarihleri ??ve numeroloji ile ilgili diğer şeyler üzerine yapılan çeşitli tahminlerle, doğum yılınızın son basamağına dayalı tahminleri sizlere sunuyoruz.

Doğum yılı, kişiliğiniz hakkında çok şey gösterir ve bu her biri on yıl içinde gerçekleşen bir şeydir.

Yani, eğer doğum tarihiniz 7-09-1984 ise, o zaman yapmanız gereken tek şey son sayıdır, yani 4‘dür.

Şimdi, devam edin ve sayının kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenin.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “1” ise;

Son haneniz ‘1’ ise, o zaman son derece rekabetçi görünen bir kişisiniz. Mali konulara çok önem veriyorsunuz. Bir birey olarak,  iddialı görünüyorsunuz. Hayalleriniz söz konusu olduğunda, adeta bir savaşcı gibi davranıyorsunuz . Öte yandan, hiçbir şeyden çabuk vazgeçecek bir kişi değilsiniz, ve son nefesinize kadar savaşırsınız.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “2” ise;

Son haneniz ‘2’ ise, o zaman çift kişilikli gibi görünen bir kişi olduğunuz söylenir. Bir kişi olarak, sevdiğiniz insanlar için farklı bir karaktere sahip olan ve sevmediğiniz kişiler için tamamen farklı bir kişisiniz. Bir insan olarak, hayatınızdaki insanları ve size yakın olmayanları kesinlikle ayırt edersiniz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “3” ise;

Son haneniz ‘3’ ise, çok boyutlu bir kişiliğe sahip bir bireysiniz. Bir insan olarak, hayatı farklı perspektiflerden görüyorsunuz. Farklı fikirlere dayanarak işleri sonuçlandırma eğilimindesiniz. Bu sizin ya da rakiplerinizin görüşü olabilir.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “4” ise;

Son haneniz ‘4’ ise, çevrenizdeki tüm olayların farkında olan bir kişisiniz. Tüm olasılıkları özetleyen dört yön gibi, başkalarının ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olan bir kişiliğe sahip görünen bir birey olduğunuz söylenir. Bir insan olarak, sizi neyin götürdüğünü ya da sizi durduran şeyi bilirsiniz. Bütün bunların dışında, düşüncelerinizin en önemli varlıklarınız olduğuna inanılıyor.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “5” ise;

Son rakamınız ‘5’ ise, o zaman insanlığın ve yaşamın tüm varyasyonlarını ifade eden kişi sizsiniz. Kişiliğinizin, ateş, su, toprak, kalp ve hava olan yaşamın beş temel bileşenini içerdiği söylenir. Bu varoluşun çekirdeğini oluşturur. Bir kişi olarak, başarıya ulaşma ve istediğiniz  her şey haline gelme yeteneğine sahip bir kişiliğe sahip olursunuz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “6” ise;

Son haneniz ‘6’ ise, o zaman kendinizi hayatın daha karanlık tarafına daldırmayı seven kişi sizsiniz. Bir kişi olarak, kişiliğinizin bir kısmı karanlık için büyür. Bu kötü bir şey değil. Ama bir kişi olarak, sizi veya sevdiklerinizi tehdit eden veya cüret eden herkesi yok etme yeteneğine sahipsiniz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “7” ise;

Son haneniz ‘7’ ise, o zaman gizemli  bir kişiliği olan birisiniz. Bir kişi olarak, büyüleyici, parlak ve son derece yumuşak görünen bir kişisiniz. Öte yandan, masum gülümsemenizin ardındaki sırları saklamakta büyük gibi görünen kişi sizsiniz. Unutmayın ki, insanların konuştuğu gizemli ruhun türü sizsiniz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “8” ise;

Son haneniz ‘8’ ise, o zaman geniş ve düşünceli fikirlere sahipmiş gibi görünen bir insansınız. Her zaman yeni düşünceler ve fikirlerle ilgilenme kapasitesine sahipsiniz. Bir insan olarak, anlamlı bir fikir sohbeti tercih eden ve sevdiklerinize herkesten daha yakın olmayı tercih eden kişisiniz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “9” ise;

Son haneniz ‘9’ ise, o zaman son derece detay odaklı görünen bir kişisiniz. Birşeyler yolunda gitmiyorsa onu düzeltmek için titizlikle çalışırsınız. Bir insan olarak,  ideal şeyi aramaya devam eden bir mükemmeliyetçisiniz. Yaptığınız hemen hemen her şeyde mükemmelliğe doğru ilerlemeye eğilimlisiniz.

Doğum Tarihinizin Son Rakamı “0” ise;

Son haneniz ‘0’ ise, son derece uyarlanabilir ve akıllı görünen bir kişisiniz. Karar verirken nasıl dikkatli olunacağını biliyorsunuz. Bir birey olarak, her şeyi yapabilir ve gerçek doğanızı bir bukalemun gibi gizlemeyi başarabilirsiniz. Senin gerçek tarafını bilen çok az kişi var. Öte yandan, karizmatik bir kişiliğe de sahipsin, ki bu da oldukça ilgi çekici ve gizemli görünüyor.