Seçimin Hayatında Neyin Eksik Olduğunu Belirleyecek


Psikolojik testler iyidir çünkü birçok soruya cevap verirler. Uzman psikologlar tarafından kullanılırlar, bağımsız olarak kullanılabilirler. İlişki testleri özellikle ilginç ve gösterge niteliğindedir. Metaforlar, çağrışımlar veya soyut görüntüler temelinde inşa edilirler ve bir kişinin iç dünyasını ortaya çıkarmaya yardımcı olurlar. Çağrışımsal düşünme, bilinçaltının sesidir, kişiliğin gizemli köşelerine giden yoldur. Şimdi hayatında neyin eksik olduğunu anlamak ister misin? Resimlere bak ve seni kendine en çok çeken birini seç.

Bir Saat Seç

Seçimin Hayatında Neyin Eksik Olduğunu Belirleyecek
1.Saati Seçtin
Değişim senin için hayati önem taşıyor. Hayatında sağlam bir temel var, ancak tanıdık ortam ve yerleşik ilişkiler artık sana uymuyor. Her şeyi kırman ve her şeyi yeniden inşa etmen gerekmez, ancak yüksek kaliteli onarımlar gereklidir. Bu hayatına parlak renkler ve yeni izlenimler katacak, yeni bakış açıları açmana ve kendini farklı bir perspektiften görmene yardımcı olacaktır. Giysiler, saç modeli, görünüm, yeni bilgi veya becerilerle başla. Ya da gerçekleşmemiş hayallerin veya gerçekleşmemiş planların olabilir. İleriye doğru bir adım atmak için asla geç değildir.
2.Saati Seçtin
Duygusal iletişime ihtiyacın var. Bilgi, konuşulmamış şikayetler, çözülmemiş sorunlarla boğulmuş durumdasın. Bütün bunlar, yakın ve anlayışlı bir kişiyle açık ve uzun bir konuşma gerektirir. Bir arkadaşını ara, sevdiklerini ziyaret etmeye davet et, samimi bir akşam yemeği düzenle. Sorunlarını kendi başına çözmekten yoruldun, bu yüzden yardım veya tavsiye istemekten çekinme.
3.Saati Seçtin
Yeni deneyimlere ihtiyacın var. Onlar olmadan, hayatın tatsız ve ilgisiz hale geldiği anlaşılıyor. Çevreni değiştirmen gerekiyor: bir seyahate çık, yeni yerleri ziyaret et. Genellikle işe giderken kullandığın rotayı değiştir, perdeleri değiştir, yeni bir film izle veya yeni müzik dinle. Yeni insanlarla tanışmaktan vazgeçme, sıra dışı şeyler üstlen.
4.Saati Seçtin
Yeni bir hedefe ihtiyacın var - güç veren ve seni ileriye taşıyan bir rüya. Hayatında çok şey başardın, ama şimdi durdun. Daha önce ne hayal ettiğini hatırla. Her şey gerçekleşti mi? Belki daha önce bir şey sana gerçek dışı ve ulaşılmaz geliyordu, ama şimdi doğru an nihayet geldi. Özlemlerinden ve fantezilerinden korkma! Sahip olduğun deneyime dayanarak, gücü ve gerekli kaynakları bulabileceksin.
5.Saati Seçtin
Şimdi bir özgürlük duygusuna ihtiyacın var. Çok uzun süre birinin kurallarına göre yaşadın, kabul edilen normlara uydun, hayatının efendisi gibi hissetmedin. Düşün: Gerçekten ne istiyorsun? Yükümlülükler ve sorumluluk duygusu tarafından kısıtlanmasaydın şimdi ne yapardın? Belki de kendini dar bir çerçeveye soktun? Küçük başla: her gün kendin için bir şeyler yapmana izin ver. Ve başkalarının seninle ilgilenmesine izin ver.
6.Saati Seçtin
İstikrarlı, rahat, konforlu bir hayata ihtiyacın var. Sürpriz ve stres, sorun ve felaket yok. Gelecekte düzen, öngörülebilirlik ve güven istiyorsun. Küçük başla: Hafta için planlar yap, günlük bir rutin oluştur ve buna bağlı kalmaya çalış. Yakın insanlarda destek ara, uzlaşma bul, yardımı reddetme. İhtiyaçlarını dinle ve bunları karşılamanın yollarını bulmaya çalış.

Seçimin Hayatında Neyin Eksik Olduğunu Belirleyecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı