Gökkuşağı Görmenin Gizli Anlamı – Gökkuşakları Gizli Mesajlar Taşır

gokkusagi-hakkinda-neler-biliyorsunuz-1.jpg

En temel indirgemede, gökkuşağı, ışığın bir birleşmesidir – doğaüstü güzelliğin, ışığın ve aydınlanmanın sembolü olan mükemmel bir harmonik kombinasyondur.

Gökkuşağı için en yoğun referanslardan biri Hindu ve Budist Tantra’da bulunur. Görünüşe göre, dünyasal bağlarını aşmış olanlar, en yüksek meditatif duruma ulaşmak ve “gökkuşağı bedenini” deneyimlemek için bir konumdadırlar. Bu, nihai yükselişe ulaşıldığında “ışık bedeni” olarak da tanımlanmıştır.

Gökkuşağı… sihirli nimetlerin sembolüdür.

Gökkuşağı aynı zamanda kalplerimizin arzu ve amaçlarını takip etmenin sıra dışı bir sembolüdür… Gökkuşağının sonuna ulaşmak için bu gerçekleşmenin kutlanması için bir semboldür.

Gökkuşağının sonu bir çömlek altın ve hayallerinizi çevreleyen büyü anlamına gelir.

Gökkuşağı sembolizminin her birimiz için çok güçlü bir anlamı vardır ve nimetlerin enerjisini nezaketle bahşeder. Bir Gökkuşağının sembolizmi, içten içe arzularımızı takip ettiğimizde bize açık olan nimetlerin bir şüphe gölgesinin ötesinde bir inancın gölgesinde kalmamızı umut ediyor. Ve gökkuşağının sembolü bize, Ruh’a açılıp bize rehberlik etmesi için  kalplerimizin arzularına yönlendirildiğimizi söylüyor.

Ruhsal bütünlük felsefesi, gökkuşakların anlamında ortak bir akımdır. Gökkuşağı, çeşitli kültürlerde her yerde birliğin bir bütünlüğüne sahiptir. Birleşmenin bu yaygın mesajı, gökyüzü ile yeryüzü arasındaki birlikte özellikle ele alınır ve gökkuşağının ikisi arasında bir köprü görevi görür.

Öyleyse, bir gökkuşağının varlığını senin üzerine koyduğunda ne düşünüyorsun? Gölgelerin daha derin mesajı ve anlamı nedir? Kişisel düzeyde? İşte bazı fikirler:

Gökkuşağının Potansiyel Mesajları

*Fırsatlara göz atmanın zamanı geldi mi?

*Her zaman başka bir yol vardır. Başka seçenekleri de görebilir miyiz?

*Yeni bir ışığa geçmeye ve olaylara yeni bir perspektifle bakmaya hazır mıyız?

*Hayatın bir evresinden diğerine geçmeye hazır mıyız?

*Hayatımızda ne tür vaatler verdik ve bu sözleri onurlandırıyormuyuz?

*Aynı şekilde, diğerlerinden ne tür vaatler bekliyoruz?

*Yeni bir yaşam boyutuna geçmeye hazır mıyız?

Bunlar, deneyimimizden yağmur ormanlarının sunabileceği birkaç potansiyel mesajdır. Renklerin sembolizmini düşünerek, gökkuşağındaki felsefi iletişimleri açıklayabiliriz. Gökkuşağı renklerini yorumlamak bize ciddi gökkuşağı gücünün daha iyi anlaşılmasını sağlayan canlı bir yolculuk sağlayabilir.