Bir Manzara Seç Ve En Büyük Dileğinin Ne Zaman Gerçekleşeceğini Keşfet

Düşüncemizi değiştirmenin kendi iyiliğimiz için olduğunu kendimize sürekli hatırlatmalıyız. Buddha’nın bir zamanlar dediği gibi: ‘Düşündüğümüz şeyiz.’

Çekim Yasasına göre, ‘hissettiğin ve düşündüğün her şeyi kendine çekeceksin.’ Bu, olumlu bir zihniyete sahip olmanın olumlu sonuçlar yaratacağı anlamına gelir. Olumlu bir tutum ve bakış açısına sahip olmak, hayatın kaçınılmaz olarak bize attığı günlük eğrilerle başa çıkmana yardımcı olacaktır. Olumlu bir insan, mutluluğu, sağlığı ve başarıyı bekleyecek ve her türlü engeli ve zorluğu aşabileceğine inanacaktır.

Hepimizin hayatımıza dair özlemleri ve arzuları var. Bunların bir an önce gerçekleşmesini istiyoruz, ancak hayat her zaman bize istediğimizi vermiyor ve bazen o doğal akışa uymadığımızda acı çekebiliyoruz.

Yaşam olaylarını tahmin etmenin tam olarak kesin bir yolu yoktur, ancak olabilecekler ve gerçekliğimizden çok uzak olanlar hakkında her zaman bir fikrimiz olabilir.

Dileklerinin ne zaman gerçekleşeceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misin?

Resimde 4 manzara var. Seni en çok hangisi cezbeder? Birini seç ve ardından en büyük dileğinin gerçekleşmeye yakın olup olmadığını öğren.

Bir Manzara Seç

Bir Manzara Seç Ve En Büyük Dileğinin Ne Zaman Gerçekleşeceğini Keşfet
1.Manzarayı Seçtin
Dileğinin gerçekleşmesi için bunu hak etmen gerekecek. Konfor alanından çık, cesur ol ve risk al, çünkü kimse tutumsuz bir şey elde edemez. Bunun için savaşmaya hazır olduğunda dileğin gerçekleşecek.
2.Manzarayı Seçtin
Dileğin gerçekleşmeye daha da yaklaşıyor. Ancak, başarılarına değer vermeyi öğretecek dersleri öğrenebilmen için hala bazı şeylerin gerçekleşmesi gerekiyor. Kalbini ve zihnini hayattaki her olaya aç.
3.Manzarayı Seçtin
Dileğini yerine getirmek için birçok fırsat var, hepsi tutumlarına bağlı. Hayatında her zaman gerçekten ne istiyorsan ona göre hareket etmen, olumsuz düşünce ve davranışlardan uzak durman gerektiğini unutma.
4.Manzarayı Seçtin
Artık dileğini almaya hazırsın, duygusal ve zihinsel olgunluk yoldaşın oldu. Son zamanlarda yaptığın tüm kişisel çalışmaların meyvelerini alman çok uzun sürmeyecektir.

Share your Results: