Seçtiğin Kuşun Seninle İlgili Neler Söylediğini Öğren

Çoğu zaman, kişiliğimizin bazı kısımlarını bilmeden açığa çıkarıyoruz. Bunun nedeni, içgüdüsel seçimlerimizin, orada olduğunu bile bilmediğimiz yönlerimizden gelmesidir. Sevdiğimiz renk, seyahat etmek istediğimiz yerlerin türü ve hatta bir kanepenin şekli olsun, insan olarak kim olduğumuz hakkında çok şey söyleyen bu tercihlerdir. Yani sevdiğimiz kuşun tüyleri bile sadece nasıl bir insan olduğunu ve onlarla paylaştığın ortak noktaları ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda hayatta ve ilişkilerinde neye değer verdiğini ortaya çıkarabilir.

Tüylerine, rengine, şekline göre en çok sevdiğin kuşu seç. Senin hakkında neler söylediğini öğren.

Bir Kuş Seç

Seçtiğin Kuşun Seninle İlgili Neler Söylediğini Öğren
1.Kuşu Seçtin
Tavus kuşu tüylerinin koyu mavi ve yeşil tonları, özellikle bu göz alıcı desenler kamp yaparken, başkalarını büyülemekten asla geri kalmaz. Bununla birlikte, aynı özellikler, insanların her şeyin bir cephe olduğunu düşünmelerine ve açıklığından yararlanabileceklerine inanarak seni hafife almalarına neden olur.
2.Kuşu Seçtin
Bu canlı ve parlak papağan tüyleri, bir macera vaadinden ve bilgi arayışından söz ederken dikkat edilmelidir. Gözüne takılan tüy buysa, insanlar o yanını görmeden önce biraz zaman ayır. Seninle ilk karşılaştıklarında, en stresli durumlarda bile topraklanmış ve sakin kalabilen birini görürler. Sadakatin ve sevecen doğan, insanların arkadaşlığını istemesini sağlıyor, ancak sakin dış görünüşünün altında hayatın anlarının tadını çıkarabilen biri olduğunu en yakınındakiler biliyor. İlişkiler söz konusu olduğunda, partnerin hakkında her şeyden önce dürüstlüğe değer verirsin. Ancak güvenin boşa çıkarsa, gitmekten çekinmeyeceksin. Bazen uzlaşma olasılığı olsa bile.
3.Kuşu Seçtin
Bu kahverengi tüy ilk bakışta donuk görünse de, tüylerin aslında ne kadar karmaşık ve katmanlı olduğunu anlamak için birkaç kez bakmak gerekiyor. Ve bu tüylerin ait olduğu heybetli ve kendinden emin kartal gibi, sen de yeni şeyler ve yerler keşfetmekten ve onlar hakkında öğrenebileceğin her şeyi öğrenmekten keyif alan birisin. Sonuç olarak, kazandığın deneyim, insanların seni bir liderde görülen bir özellik olan bilge ve entelektüel olarak görmelerini sağlar. Neşeli ve cömert doğan seni aldatmaya çalışanlar için kolay bir hedef haline geliyor, ancak çok azı, çok daha akıllı olduğunu biliyor. Bunun ne sıklıkta olabileceğinden dolayı, insanlara buna layık olduklarını gösterene kadar güvenmek konusunda zorlanıyorsun. Partnerinle ilgili olarak, seninle risk almayı seven ve eğlenmeyi bilen birini arıyorsun. Ama en önemlisi, iyi zamanlarda olduğu kadar kötü zamanlarda da yanında olmaya istekli biri olmalıdır.

Share your Results: