Seçtiğin Balon Eşsiz Özelliklerini Ortaya Çıkaracak

Hepimiz her yönden aynı olsaydık, dünya ne kadar da sıkıcı olurdu. Neyse ki, tüm insanların ortak noktası, hepimizin çok farklı olmamız ve her birimizin belirli kişilik özelliklerine sahip benzersiz bir birey olarak yetişmemizdir.

Eşsiz özelliklerin hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gerçekte kim olduğunu daha iyi anlamak için istekli olmalısın. İşte sana, kişiliğin hakkında bazı şaşırtıcı gerçekleri ortaya çıkarabilecek psikolojik şekiller ve kalıplar teorisine dayanan eğlenceli bir kişilik testi olan Balon Kişilik Testi.

Renklerin ve şekillerin psikolojik teorisine dayanarak, sıcak hava balonu seçimine göre farklı kişilik türleri tanımlanmıştır. İnsanlar bilinçsizce şekillere, desenlere ve renklere ilgi duyarlar. Seni otomatik olarak çeken şey, kişiliğinin bir yansımasıdır.

5 sıcak hava balonuna dikkatlice bak. Şeklini, desenini gözlemle ve dikkatini en çok çekeni seç. En çok hoşuna gideni seçtiğinden emin olduktan sonra, kişiliğinin eşsiz özelliklerini ortaya çıkarabilirsin.

Bir Balon Seç

1.Balonu Seçtin
İnsanlara yardım etmeyi seven ve başkalarını desteklemekte uzun bir yol kat edebilen asil, barışsever, şiddet içermeyen bir ruhsun. Nazik, girişken ve çok cömert bir insan olarak değerlisin.Senin gibi barışçıl insanlarla dolu sakin ve uyumlu bir ortamda olmayı seviyorsun ve çevreni olabildiğince arkadaş canlısı, çatışmasız ve keyifli hale getirmeye çalışıyorsun. Kanunlara uyan bir vatandaşsın ve hayatındaki çatışmalardan ve kavgalardan kaçınmak için elinden gelenin en iyisini yapıyorsun.İhtiyacı olan birine yardım etmeye gelince, asla geri adım atmazsın. Nezaketin ve empatin sonsuz. Ancak cömertliğin aynı zamanda senin zayıflığındır ve birine asla 'hayır' diyemezsin, bu da sonuçta herhangi bir zamanda tabağında çok fazla şey olmasıyla sonuçlanır. Başkalarıyla empati kurma yeteneğine büyük saygı duyulur, ancak aşırı empatik olmana ve her zaman kendi ihtiyaçların pahasına başkalarına yardım etmene gerek yoktur.Birisi seni zayıf bir karakter olarak değerlendirebilirken, başkalarına karşı ne kadar iyi ve yardımsever olduğunu bilirsin ve bu senin en büyük gücündür.Empatik olmak ve başkalarıyla ilişki kurmakta hiçbir problemin yok; Bunun da ötesinde, iyi sosyal becerilerin, iletişim kurduğun yeni insanlara anında sempati duymanı sağlar. Ancak, güvenebileceğin sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş çevresi yaratmayı tercih ediyor ve buna değer veriyorsun. Seninkine benzer ilgi alanlarını ve zevkleri paylaşan bir arkadaş grubu oluşturmaya çok değer veriyorsun. Pek çok arkadaşın var çünkü istikrarlı, kibar ve sosyal biri olduğun için takdir ediliyorsun.
2.Balonu Seçtin
Zeki, inatçı ve çok dikkatlisin, bu yüzden neredeyse hiçbir şey dikkatinden kaçmıyor. Bu, iyi bir dinleyici olmanı ve başkalarının tavsiye aradığı ideal kişi olmanı sağlar.Senin kadar akıllı olmanın birçok avantajı var. Yeni durumlara kolayca uyum sağlar ve öğrenmen gerekenleri çabucak anlarsın. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya ve mümkün olduğunca başarılı olmaya çalışan doğuştan mükemmeliyetçisin. Ama sorun şu ki, aynı şeyi başkalarından da bekliyorsun.Zeka seviyenle, ikilemler, çatışmalar ve problemler doğal bir yan üründür. İyi bir dinleyici olmana ve başkalarına yardım etmek için değerli tavsiyeler vermene rağmen, senin için bunun tersi geçerli değildir. Sorunların hakkında açılamazsın ve onlar hakkında kimseyle özgürce konuşamazsın. Aslında biraz içe dönük birisin ve diğerleri seni sakin, düşünceli ve içine kapanık bir kişilik olarak görüyor.Bununla birlikte, insanlarla bağlantı kurmakta ve arkadaş edinmekte sorun yaşamazsın, yakın arkadaşların ve ailenle birlikte geçirilen eğlence dolu zamanların tadını çıkarırsın. Ancak ara sıra kendinle daha fazla zaman geçirme eğilimindesin. Sen sadece kendini daha iyi tanımak istiyorsun ve yalnız olmak içe bakmana ve kendini geliştirmene yardımcı oluyor.İç gözlem iyi bir şeydir, ancak arkadaşların bundan her zaman mutlu olmaz ve seni izole eder. Arkadaşlarının senin için ne kadar önemli olduğu konusunda daha açık sözlü olman gerekir, çünkü doğal olarak ve bilinçsizce gerçekleşse de, genellikle ayrılmanın nedeninin arkadaşların olduğunu düşünürler.
3.Balonu Seçtin
Son derece bağımsız bir insansın ve hedeflerine çok fazla odaklanmış durumdasın. Çözüm odaklı yaklaşıma sahip kararlı bir bireysin ve bu nedenle ilham verici bir lider olmak için gerekli niteliklere sahipsin.Özgürlüğün için yüksek değeri olan bağımsız bir ruhsun. Hayat hedeflerine ulaşmak söz konusu olduğunda, riskli ve maceracı yönünü gösterirsin. Tüm enerjini, ilgini, odağını ve eylemlerini elde etmek istediğin şeye yönlendirirsin.Hedeflerini tutkuyla takip eden kararlı bir kişiliksin ve hiçbir şeyin hayallerinin önüne geçmesine izin vermiyorsun. Başarısızlıkla çıkmaza girmeyen bir insansın. “Yedi kere düş, sekiz kere kalk” sözünü örnek veriyorsun.Başarısızlık söz konusu olduğunda yaklaşımın çok pratik; Aslında, başarısızlıkları umursamıyorsun çünkü onları önemli hayat dersleri veren ve seni daha akıllı, daha güçlü ve daha olgun yapan değerli deneyimler olarak kabul ediyorsun. Bu nedenle, bir insan olarak gelişimin asla durmaz.Tüm bu kazanan nitelikler, ilham verici ve güçlü bir lider potansiyeline sahip olmanı sağlamak için bir araya gelir. Ek olarak, gerektiğinde başkalarına karşı nezaket ve empati gösterirsin.Dikkat etmen gereken tek şey, ne tür arkadaşlar edindiğindir çünkü dürüstlüğün ve hedef odaklı doğan zaman zaman çevrendeki insanları bunaltabilir.
4.Balonu Seçtin
Muazzam bir hayal gücün ve emsalsiz doğaçlama becerilerin var. Bu da sana sorunları kolayca ve yaratıcı bir şekilde çözme yeteneği veriyor. Karizmatik ve çekici bir görünüme sahipsin ama kişiliğin uç noktalar arasında gidip geliyor.Seni farklı kılan yaratıcılığın, özgünlüğün ve doğallığındır. Başkaları bu niteliklere sahip olduğun için seni kıskanır. Karşına ne tür sorunlar çıkarsa çıksın, bunlarla ilgilenmek için bazı taze ve yenilikçi yaklaşımların var. Amacın büyük beğeni toplayan en iyi ve en pratik çözümü bulmaktır. Kısacası, güçlü, problem çözücü bir kişiliğin var ve bu seni benzersiz kılıyor. Güçlü argümanlar ortaya atıyorsun ve kolayca kandırılmıyorsun.Etkileyici kişiliğin kolayca fark edilir. Kalabalık bir odaya girdiğinde, çekici tavrınla ve doğal olarak çekici auranla anında dikkat çekersin.Bununla birlikte, herkes senden hemen hoşlanmaz ve bunun nedeni, manyetik doğan, popülariten, kendini potansiyel olarak otoriter ve güce aç biri olarak bulmanı sağlamasıdır. Ancak seninle şahsen tanışma ve seni anlama fırsatına sahip olduklarında, çekiciliğin ve yaratıcılığın, fikirlerinin olumlu bir şekilde ısrar edilmesini sağlar.Kişiliğin aşırı uçlar arasında dalgalanır, bu nedenle aşırı sevinç ve derin üzüntü arasında denge kurarsın. Bu nedenle, diğerleri senin tahmin edilemez ve huysuz bir insan olduğunu düşünüyor. Bilmeden, karanlık ve olumsuz bir ruh halindeyken başkalarına ciddi şekilde zarar verebilirsin. Ama unutmayalım ki çoğu insan seni yakından tanıdığı için kendilerini şanslı sayar.Hayatta daha fazla stres yapmaman ve rahatlaman önerilir. Sorunlara odaklanmak yerine her anın tadını çıkarmalısın.
5.Balonu Seçtin
Sanatsal bir tarzın, yaratıcı bir doğan ve ayrıntılar için keskin bir gözün var. Etkileyici sanatsal becerilerin, gördüğünü kolayca güzel sanatlara dönüştürür. Ancak hassas doğan, özgüveninle ilgili sorunlar yaratır ve başkalarına körü körüne güvenmek sana zarar verebilir.Etkileyici yaratıcı güçlere sahip yetenekli bir sanatçısın. Detaylara karşı hassas bir gözün var ve sanatla ilgili tüm alanlarda doğuştan yeteneklisin. İnsanlar, gözlemlerini zahmetsizce sanatsal yaratımlara dönüştürme şekline hayran kalıyor.Sanatsal bir insan olarak aynı zamanda çok hassas ve kolay etkileniyorsun. Bu, bir sanat eseri yaratırken senin yararına olsa da, pratik dünyada, güvensiz olman ve özgüvenini kolayca kaybetmen anlamına gelir. Bu da işini etkiler ve kendi becerilerinden şüphe duymaya başladığın için büyümeni engelleyebilir. Güvensizlik, muazzam olan gerçek potansiyeline asla ulaşmana izin vermeyecektir.Başarısızlık korkunun üstesinden gelmelisin ve işler ters giderse, onları olumlu bir zihniyetle değerlendirmeyi öğren. Kendine, yeteneklerine ve niteliklerine daha fazla güvenmelisin. İnan bana, yapabileceğini düşündüğünden çok daha fazlasını yapabilirsin!Nazik bir yapıya sahipsin ve çok fazla düşünmeden başkalarına kolayca güvenebilirsin. Bu, hayal kırıklığı yaratan deneyimlere ve duygularının incinmesine neden olabilir. Güvendiğin insan türleri konusunda biraz daha dikkatli ol ve hayatının ayrılmaz bir parçası haline getir.

Share your Results: