Bir Çiçek Seçin Ve Sevgide Duygularınızı Nasıl Gösterdiğinizi Öğrenin

En sevdiğiniz çiçek, ilişkinizde sevginizi nasıl ifade ettiğiniz hakkında çok şey söyleyebilir!

Her birimiz kendi yolunda seviyoruz, kişiliğimizin ve yaşam deneyimimizin üzerinde büyük bir etkisi var. Kendi kurallarımızı sevgiyle belirleyerek, kendimizi yalnızca başkası tarafından sevilme özgürlüğünü deneyimleme fırsatından mahrum bırakıyoruz.

Herhangi bir şablon olmadan rahat hissetmemiz, sevmemiz ve sevilmemiz gerekir. Aşk özgürlüktür ve sevgimizi nasıl ifade etmeyi tercih ettiğimizi öğrendiğimizde, yanımızda olan kişiye çok daha fazlasını sunabiliriz.

Aşk dilinizin ne olduğunu biliyor musunuz? Bu hissi nasıl ortaya koyuyorsunuz? Bilmiyorsanız, bugünün testi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Resimde gördüğünüz çiçeklerden birini seçin ve kendinizi keşfetmeniz için bir adım daha atın.

Bir Çiçek Seçin

Bir Çiçek Seçin Ve Sevgide Duygularınızı Nasıl Gösterdiğinizi Öğrenin
1.Çiçeği Seçtiniz
Seçiminiz, duygularınızı kelimelerle ifade etmekten zevk aldığınız anlamına gelir. Bu, hayatınızda sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilere sevginizi göstermenin en iyi yollarından biridir.Bu insanlar için mesajlar, mektuplar göndermeyi ve hatta şarkılar ve şiirler yazmayı seviyorsunuz ve duygularınızın kolayca kelimelere çevrildiğini hissediyorsunuz.Elbette bu sizi bir tavırla duygularınızı ifade etmekten alıkoymaz, ancak bazen yargılansanız bile kelimeler sizin için çok daha anlamlıdır.
2.Çiçeği Seçtiniz
Aşk geldiğinde hayatınızı tamamen değiştirir. Her zamanki sakin davranışınız, kendinizi kontrol edemeyeceğiniz kadar güçlü birlikte olma tutkusu ve arzusu yaratır.Kişinin gerçek hislerinizi bilmesi için fiziksel temas sizin için çok önemlidir. Yatmadan önce bir öpücük ve sabah uyandığınızda, sarılmak, elini tutmak, şefkat göstermenin en sevdiğiniz yoludur ve sizin için çok önemlidir.
3.Çiçeği Seçtiniz
Biliyorsunuz bugün en değerli varlıklardan biri zaman. Her zaman bir problemi çözmekten diğerine koşarız ve bu nedenle basit ve bariz şeyler için yeterli zamanımız yoktur. Ama değerli vaktinizi feda ederek sevginizi bu şekilde gösterebilirsiniz.Size göre, başka biriyle birlikte olmak için biraz zaman ayırmak, aşkın büyük bir kanıtıdır. Çünkü ona değer verdiğinizi ve bu kişinin hayatınızda her zaman bulunmasını istediğinizi gösteriyor.Tabii ki, zarar verme noktasına kadar aşırıya kaçmamalısınız, ancak her zaman onun tarafında olmak için çabalamalısınız. Elbette bu, sevginizi ifade etmenin çok özel bir yoludur.
4.Çiçeği Seçtiniz
Sevmek önemsemektir, kendinizi diğer kişiye adamak ve onu mutlu tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak anlamına gelir, bu nedenle sevgiyi göstermenin en sevdiğiniz yolu değer verdiğinizi göstermektir.Sevdiklerinizi memnun etmek için büyük çaba sarf edersiniz ve her zaman kendinizi ilişkinize koyarsınız. Çünkü sevmenin tek kesin yolunun bu olduğuna inanıyorsunuz.Sevecenlik, sizi çok mutlu eden şeydir. Elbette bu bir zorunluluk değil, aşkınızda yaptığınız bir seçimdir ve kendinize de bakmayı unutmazsanız bu her zaman doğrudur.

Share your Results: