Özel Bir Mesaj Almak İçin Bir Mum Seçin

Hayatımızın farklı zamanlarında, favori olarak farklı renkleri seçmeye eğilimli olduğumuz söyleniyor.

Mumların her birine bir göz atın! En çok hangisini beğendiniz?

 

Bir Mum Seçin

Özel Bir Mesaj Almak İçin Bir Mum Seçin
1.Mumu Seçtiniz
Çevrenizde harika zamanlar geçireceksiniz. Dans etmek, şarkı söylemek ve kutlama yapmaktan hoşlanacaksınız. Kalbiniz, hayatınıza yeni dostluk ve arkadaşlıkla girerken daha dolgun hissedecektir. Bir takım çalışması ve başkalarına güvenmekten mutlu olacağınız bir döneme girme zamanı. Sevginizi toplulukta ve takım ruhunda paylaşın. Bu sizin için çok özel bir zaman.
2.Mumu Seçtiniz
Başkalarının senin gücünü almasına izin verme. Diğerleri aklınızda neler yapabileceğinizle ilgili şüphe duymanızı sağlıyorlar. Kendinizi sorgulamanıza neden olmalarına izin vermeyin. Bilgiyi toplamak, çeşitli seçimleri gözden geçirmek, bir sonraki hamlelerinizi planlamak ve karşılaşabileceğiniz olası engelleri hesaba katmak için zekanızı kullanmanızın tam zamanıdır.
3.Mumu Seçtiniz
Başarılarınızın ödüllerini alıyorsunuz, hayatınızda beklenmeyen bazı şeyler olabilir! Gelecek daha çok şey var. Zihninizin kendini aldatma alemine girmesine izin vermeyin. Keyif almamaya dikkat edin - yarın daha kötü hissedeceğiniz için kendinizi şımartmayın. Almak için birçok fırsat ve yol var sanatsal yeteneklerinizin bolluğu israf edilmemelidir. Odaklanmaya,organize olmaya ve kendinizi merkezlemeye devam etmenin zamanıdır.
4.Mumu Seçtiniz
Doğal olarak iniş ve çıkışlar vardır ve her türlü çatışmayı düzeltmek için ustasınız ve hazırsınız. Evet, etrafınızda mücadele ve çatışma var ama bu tür zorluklar için bir çözüm yolu bulucaksınız. Güçlü olun ve olduğunuz gibi devam etmenin gerekli olduğuna karar verin. Sen kararlı bir insansın. Kendinizi iyi ve gururlu hissedin. Kendi gücünüzü bulun ve başınızı dik tutun. Kendinizi ilham veren bir savaşçı olarak görün.