Bir Ay Seç Ve Bilinçaltında Hangi Gizli Arzuyu Bastırdığını Öğren


Psikolojik testleri sever misin? Senin için bilinçaltında hangi gizli arzuyu bastırdığını belirlemene yardımcı olacak ilginç bir test hazırladık.

Bir Ay Seç

Bir Ay Seç Ve Bilinçaltında Hangi Gizli Arzuyu Bastırdığını Öğren
1.Ay'ı Seçtin
Bilinçaltında, korunma ihtiyacını engellemeye çalışıyorsun. “Her şeyi kendim yapabilirim!” İlkesiyle yaşıyorsun. Kimseden yardım istemez, tüm sorunları kendin çözersin. Bir zamanlar korunma ihtiyacı hissettiğini kabul etmekten utanıyorsun. Muhtemelen biri güvenine ihanet etti ve o zamandan beri insanlarla duygusal bir mesafe koydun. Bu nedenle, ihanetin acısını tekrar yaşamamak için, birinin yardımını veya korumasını kabul etmeyi düşünmene bile izin vermiyorsun.
2.Ay'ı Seçtin
Sen, doğası gereği, kimseye itaat etmeye alışık olmayan, özgürlüğü seven bir insansın. Durumun efendisi gibi hissetmeyi seviyorsun. İnsanların sana bağlı olduğu hissini seviyorsun. Ancak bilinçaltında özgürlük ve bağımsızlık arzusunu engellemeye çalışıyorsun. Aslında, itaat etmeyi seviyorsun, sadece ne olduğu hakkında hiçbir fikrin yok. Büyük olasılıkla, çevrende seni himaye edebilecek kimse yok, ancak bunu tüm ruhunla istiyorsun.
3.Ay'ı Seçtin
Bugün için yaşıyorsun. Kendin hakkında Bir şans insanı' diyebilirsin. Rüzgarın estiği yerdesin. Dikkatsizlik, keyfe odaklanma ve huzur, doğanı tanımlayan şeylerdir. Bununla birlikte, bilinçaltı bir düzeyde, istikrar için çabalarsın. Hayatındaki kaostan bıktın ve direnç bulmaya çalışıyorsun. Bunu yapmak için psikolojik olarak daha olgun bir insan olman gerekebilir.
4.Ay'ı Seçtin
Herkese sevgi ve şefkat verenlerden değilsin. Etrafındaki bazı insanlar senin duygular konusunda cimri olduğunu düşünüyor. Ama yanılıyorlar. Aslında, geçmişte olumsuz deneyimler yaşadığın için bilinçaltında sevgi ihtiyacını engellersin. Büyük olasılıkla, kalbin kırıldı ve o zamandan beri insanlardan uzak durdun, çünkü bilinçaltında onlara bağlanmaktan ve benzer acıları tekrar yaşamaktan korkuyorsun.

Share your Results:

Bir Ay Seç Ve Bilinçaltında Hangi Gizli Arzuyu Bastırdığını Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı