Seçtiğin Tüy Kim Olduğunu Ve Kim Olmak İstediğini Söyleyecektir

Bilinçaltın, farkında bile olmadığın birçok bilgi ile doludur.

Bilinçaltının ve sezgilerinin ne söyleyeceğini kontrol etmelisin. Bu testte sadece bir tüy seçmen gerekir. Düşünmeden hızlı bir şekilde seç, çünkü bu seni doğru sonuca götürür.

Seçimin sana, kim olduğunu ve kim olmak istediğini söyleyecektir. Bundan yola çıkarak, seçimlerin gerçekten ne istediğini ortaya çıkarabilir.

Bir Tüy Seç

Seçtiğin Tüy Kim Olduğunu Ve Kim Olmak İstediğini Söyleyecektir
1.Tüyü Seçtin
Hayatta daha fazla çeşitlilik arzuluyorsun. Seçimin bir rutine sıkışıp kaldığını gösteriyor. Aynı şeyi tekrar tekrar yapıyorsun ve umutsuzca hayatta bir çeşit yeniliğe ihtiyacın olduğunu hissediyorsun. Seçimin, düşüncelerinde ve işlerinde çeşitlilik aradığını gösterir. Bu tüy, iç arzularını yansıtan renklerin çeşitliliği nedeniyle seni cezbetmiştir. Kişisel hayatın ya da işin olabilir, ancak duygularını yenilemek için çılgınca yeniliğe ihtiyacın var.
2.Tüyü Seçtin
Hayatta daha fazla odaklanmak istiyorsun. Sık sık dikkatin dağılır ve işi başından sonuna kadar tamamlaman zor olabilir. Aynı anda birkaç işe başlayabilir, ancak onları yarı yolda bırakabilirsin. Beynin birçok şeyi kavramak istiyor ve çoğu şeyden sıkılıyorsun. Seçimin, görevlerini sonuna kadar tamamlamak ve kendinle uzlaşmak için konsantre olmak istediğini gösterir. Seçtiğin tüy, üstte yoğunlaşmış birkaç rengi olduğu için öne çıkıyor ve dikkatini çeken bu detaydı. Daha iyisi için çabalamak istiyorsun.
3.Tüyü Seçtin
Hayatta daha fazla sıcaklık istersin. Nazik, sevecen ve arkadaş canlısı bir insansın. Ancak, aldığından daha fazlasını veriyorsun. Verdiğin sevgiden daha fazlasını hak ettiğini biliyorsun, ancak çoğu zaman iyiliğinin ve sevginin basitçe kullanıldığı ortaya çıkıyor. Seçimin, daha fazla sıcaklık ve sevgi arzuladığını gösterir. Mavi tüy sıcaklığı yansıtır ve dikkatini çekmesinin nedeni budur. Bununla birlikte, endişelenmene gerek yok, çünkü doğası gereği çok nazik bir insansın ve yeterince sevgiye sahip olmasan bile, sıcaklığını paylaşarak barışa kavuşacaksın.
4.Tüyü Seçtin
Hayatta daha fazla canlılık istersin. Eğer bu tüyü seçtiysen, o zaman çok duygusal bir insan değilsin ve hayatında genellikle gri günler var demektir. Etrafındaki tüm olumsuzluklardan biraz yorgun hissediyorsun. Seçimlerin, hayatına canlı renkler eklemek için içsel arzunu yansıtır. Daha fazla pozitiflik ve daha az sessizlik istersin. Hayatında aynı parlaklığın hüküm sürmesini istediğin için tüyün renkli ve canlı doğasına çekildin. Artık enerjini zayıflatan herhangi bir varlık tarafından çevrelenmek istemiyorsun.
5.Tüyü Seçtin
Daha fazla güç istiyorsun. Bu tüyü seçtiysen, hayallerini sürdürecek gücü bulma arzunu gösterir. Çok fazla fikrin var ve başarıya giden yolda hayatın tüm engellerini aşmak için cesaretin olmadığı bir durumda sıkışıp kaldın. Seçimin, hırslarını sürdürmene yardımcı olacak içeriden bir tür itici güç aradığını gösterir. Tüyün koyu ve düz renkleri gücü yansıtır ve bu yüzden dikkatini çekmesinin nedeni budur. Neredeyse sınırdasın ve tek ihtiyacın olan şey kalkış ve uçmak için küçük bir itme.
6.Tüyü Seçtin
Hayatta daha basit olmak istersin. Eğer bu tüyü seçtiysen, hayatının karmaşasına sıkışmış hissediyorsun demektir. Etrafında çok fazla şey oluyor ve sürekli değişimin seni boğduğunu hissediyorsun. Umutsuzca basitlik arıyorsun. Seçimlerin, sık sık anlamsızlık, manipülasyon, yalan, aldatma ve ihanetle karşılaştığını gösteriyor. İhtiyacın olan tek şey huzurlu ve basit bir hayattır. Basit ama zarif bir tüy seçmende aynı arzuyu yansıtır.
7.Tüyü Seçtin
Hayatta daha fazla istikrar istiyorsun. Bu tüyü seçtiysen, yorgunluktan yoruldun demektir. Şu an olduğun yerde olmak için çok çalıştın. İşte ne kadar çaba sarf edersen et, kendini tamamen mutlu bir insan gibi hissetmiyorsun. Seçimlerin, gelişmek için istikrarlı bir platform bulma arzunu yansıtıyor. Sana istediğin huzuru verecek istikrarı bulmak için güç kazanmak istiyorsun. Bu tüy, sürekli bir renk seçkisi ile öne çıkıyor ve seni bu şekilde etkiledi.