Bir Sembol Seç Ve Ruh Mesajını Ortaya Çıkar

Yüzyıllar boyunca, özel semboller, soyut ve doğaüstü hakikat ışınlarını, bilişsel yeteneklerimizi kullanmadan bizi bir bilgi noktasına götüren benzersiz grafik görüntüleri iletmek ve birleştirmek için kullanıldı.

Biz sadece bize gösterileni biliyoruz. Bir sembolün tek bir görselleştirilmesi, farkındalığı, davranışı, anlayışı ve esenliği dönüştürebilir. Düşündüğümüz semboller bizi sonsuza dek değiştirir.

Özel sembollerin çoğu, geçmiş aydınlanma çağlarında kurulmuş olan eski ruhsal soyları temsil eder. Özel Sembolün herhangi bir boyutunun kullanılması, günümüze mistik bir anlam kazandırmaya yardımcı olan konuşulmamış iletişime dikkatimizi çeker.

Resimde gösterilen sembollerden seni kendine en çok çeken birini seç ve ruh mesajını ortaya çıkar.

Bir Sembol Seç Ve Ruh Mesajını Ortaya Çıkar
1.Sembolü Seçtin
Her şeyi bırakıp evrene güvenmenin zamanı geldi. Var olanla savaşmaya çalışmak yerine, bir adım geri at, hayatın ritmine ve akışına kendini bırak. Devam etmeyi bırakman, şimdiki anı ve onun ne olduğunu kabul etmen isteniyor. Sakin, hareketsiz ve gerçek niyetine odaklandığında bir sonraki adımın sana açıklanacak. Aceleci kararlar vermekten kaçın, meditasyon yap ve sakinliğin sana rehberlik etmesine izin ver.
2.Sembolü Seçtin
Sınırlar, bilinçli olarak ve yönlendirilmiş bir niyetle inşa edildiyse kötü bir şey değildir. Birçoğu dağınık olduğu için bu sınırlardan bazılarını yerine koymanın zamanı geldi! Net sınırlara sahip olarak, hayata biraz yapı ve rehberlik verirsin, bu da şu anda tam olarak odaklanman gereken şeydir. Planlanmamış şeyler için sorumluluk almaya odaklanmalı ve artık yüksek amacına hizmet etmeyen insanlar ve durumlar arasında zamanını ve enerjini boşa harcamayı bırakmalısın. Bir envanter almanın zamanı geldi, kulağa ürkütücü gelse de, şu anda en iyi müttefikin olacak. Ayrıca dağınıklığı azaltmak için evi temizlemenin de tam zamanı.
3.Sembolü Seçtin
Doğru yoldasın! Her şey senin için her zaman net olmasa da, bu mesaj sana her şeyin yoluna gireceğini bildirmek içindir. Şimdi en yüksek yolda yürüyorsun ve birçok sorun olsa da, Evren sana rehberlik edildiğini ve ilgilenildiğini bildiriyor. Her şeyin mükemmel ve ilahi bir zamanlama ile gerçekleşeceğine güven. Gelecek veya geçmiş hakkında endişelenmene gerek yok, sadece her an mevcut ol ve hayatının büyüsünün ortaya çıkmasını izle. Büyük bir karar vermen gerekiyorsa, kararının cevabının bugün senkronize bir mesajla gönderileceğinden emin olabilirsin.
4.Sembolü Seçtin
Geçmişi bırakmanın zamanı geldi. Çoğumuz şimdiye bakmak yerine geçmişte takılıp kalıyoruz. Yas tutmak ve iyileşmek için kendine zaman tanımak önemli olsa da, aynı hikayeleri tekrar tekrar anlatmanın hiçbir faydası yoktur. Geçmişi olduğu yerde bırak ve şimdi ileriye bak. Şimdiki anı eline alman ve elinden geleni yapman isteniyor. Geleceği değiştirmek için güç senin elinde ve bunu yapmanın tek yolu bilincini şimdiki ana kaydırmak. Geçmişi salıvermek için, onu bir kağıda yazmayı veya bir arkadaşına emanet etmeyi dene, eski duyguları yeniden yayınlamak için kendine son bir şans ver ve sonra bırak. Bunu yapana kadar ilerleyemezsin.
5.Sembolü Seçtin
İşler hızla ilerliyor, yeni hedefler ve niyetler belirleme zamanı! Hayat hızla ilerliyor ve sonunda her şey ivme kazanıyor gibi görünüyor, hayatının bu yeni bölümü için yeni hedefler belirlemek ne mükemmel bir zaman. İçine girerek ve kalbinin gerçekten ne istediğini çalışarak başla. Seni mutlu eden şeyleri yaz ve sonra onların peşinden git! Sonuçlar anlık olmasa da, düşüncelerini gökyüzüne fırlamış bir bumerang gibi düşün. Sana geri dönmesini beklerken, olumlu düşüncelerini ve niyetlerini oluşturmaya devam et. Evrenden gelen mesaj açıktır, şimdi teslim edilmek için niyetlerini belirle!
6.Sembolü Seçtin
İçine bakmak yerine dışarıya çok fazla odaklanıyorsun. Kalbinin derinliklerinde tüm sorularının cevapları var ama düşünmeye devam etmezsen onları nasıl duyabilirsin? Kafan karışık, bir an için düşüncelerini temizle ve içine bak. Meditasyon yap, yürüyüşe çık, zihnini sakinleştir ve İlahi Olan ile yeniden bağlantı kur. Ruhun senden dışsal ipuçları veya işaretler aramak yerine cevaplar aramanı istiyor. Şimdi Evrenle ve senin için sahip olduğu her şeyle senkronize olma zamanıdır ve bunu yapabilmenin tek yolu içine yansıtmak. Bugün düşüncelerini izle, ama karışmamaya veya onları yargılamamaya çalış, merkezine geri dön ve egonun ne zaman tehlikede olduğunun farkında ol.

Share your Results: