İlişki Testi: Aşk Hangi Aşamada Sizi Bekliyor

Aşk ilişkinize derin bakmak istiyorsanız, kesinlikle bu testi uygulamalısınız. Bilincimizin hayal edebileceğinden çok daha fazlasını bildiğini unutmayın. Görsel test ile iletişime geçin ve kesin cevabınızı alın!

En doğru sonucu almak istiyorsanız, bir test yaparken basit kurallara uymanız gerekir.

Tüm yabancı düşünceleri kapatmaya çalışın.

Kendinizi ve partnerinizi düşünün.

Mevcut kavanoz görüntülerine bir göz atın.

İç zevkinize göre herhangi birini seçin.

Bir Kavanoz Seçin

İlişki Testi: Aşk Hangi Aşamada Sizi Bekliyor
1.Kavanozu Seçtiniz
Kırmızı renkli kavanozu seçmeniz, ilişkinizin ciddi olmadığını gösterir. Ancak, şu anda yaşamakta olduğunuz çok çeşitli duygulara sahipsiniz. Bu anın tadını çıkarmanız gerekiyor, çünkü yakında bir ilişki mantıklı bir çağrışım kazanacaktır. Şimdi sadece rahatlamanız ve ilişkinizi getiren anların tadını çıkarmanız gerekiyor.
2.Kavanozu Seçtiniz
Sarı renkli kavanozu seçmeniz romantik bir ilişki aşamasında olduğunuzu gösterir. Belki de uzun zamandır birliktesiniz, ama şimdi tam olarak birbirinize daha fazla sıcaklık, hassasiyet verdiğiniz dönem. Bu durumu mümkün olduğunca koruyun. Romantik tarihler, hoş sürprizler - tüm bu “küçük şeyler” ilişkinizde size yeni bir tur kazandıracak. Sizi istikrarlı ve güçlü bir ittifak için yönlendirecektir.
3.Kavanozu Seçtiniz
Mor renkli kavanozu seçmeniz ilişkinizin daha da güçlendiğini gösterir. Eşiniz size tüm anlayışı ile davranır. Minnettarlıkla böyle bir özeni sizinde göstermeniz gerekir. Ayrıca karşılığında sıcak duyguları göstermeye başlamayı düşünmelisiniz! Böylece partneriniz sizi üzüntülerden ve huzursuzluklardan koruyacaktır. Bu, ilişkinizi daha da güçlendirecektir.
4.Kavanozu Seçtiniz
Yeşil kavanozu seçmeniz ilişkinizin bir dönüm noktasında olduğunu gösterir. Sonuçta, yeni bir dönem başlıyor ve ne olacağı, sadece size bağlı! Şimdi sadece duyguları kapatmanız ve ilişkinizde olan her şeyi analiz etmeye çalışmanız yararlı olacaktır. Öyleyse bir karar vermelisiniz: ya birliğinizi daha da inşa etmeye çalışmalısınız ya da gitmelisiniz! Buna tüm sorumlulukla yaklaşmaya çalışın.