Bir Gül Seç Ve Dileğinin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğren


Her gül seni karakterize eder ve dileğin gerçekleştiğinde seni bilgilendirir. Birini seçmeden önce tereddüt etme, sezgilerine güven.

Bir Gül Seç

Bir Gül Seç Ve Dileğinin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğren
1.Gülü Seçtin
Sen duygusal bir insansın. Bir numaralı gül hassasiyeti sembolize ediyor çünkü kendisi de öyle görünüyor. Temiz bir ruhun var ve duygusal olarak savunmasızsın. Kolayca üzülüyorsun ve kolayca kızıyorsun, Sırlarını anlatmaktan pek hoşlanmıyorsun. Bir insana güvenmen senin için önemlidir. Herhangi bir ilişkide, yanında olan birine inanmanın mümkün olup olmadığını bilmek senin için önemlidir. Biraz çaba sarf edersen, dileğin beklediğinden çok daha erken gerçekleşecektir.
2.Gülü Seçtin
İki numaralı gül, rengi gibi, her zaman, her yerde sevgiyi sembolize eder. Bu gülü seçen insanlar mutlulukları için her şeyi yapmaya hazırlar. Kazara hiçbir şey yapmazlar, yarıya kadar hiçbir şey yapmazlar, para seçmezler, hedeflerine ulaşmak için her şeyi yaparlar. Bu durumda amaç arzuyu yerine getirmektir. Dileğin gerçekleşmesi doğaldır, ancak işler hayal ettiğinden biraz farklı olacaktır.
3.Gülü Seçtin
Eğlencelisin ve hafif bir mizacın var. Davranışın ilkbaharda kelebekler gibi, her problem için bir çözümün var çünkü karmaşıklığı sevmiyorsun ve senin için çözülemeyen bir durum yok. Düşüncelerin çok canlı ve iyimser, Her şeyde olumlu yanları görüyorsun. Ailede seviliyorsun ve etrafındakilere karşı sempatiksin. Elbette dileğin gerçekleşecek, ama biraz beklemek zorunda kalacaksın.
4.Gülü Seçtin
Bir gül seçtiğinden veya bir gülün seni seçtiğinden asla emin olamazsın. Sen sıradan bir insan değilsin. Dünyayı farklı görüyorsun. Geliştirmen gereken belirli yeteneklerin var. Başkalarının fark etmediği şeyleri görüyorsun, çoğu zaman insanları şaşırtıyorsun. Sen bilge ve ciddi bir insansın. Bu hayatta elinde çok şey var, Arzun eylemlerine ve duygusal ruh haline bağlı. Bu arzunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine sen karar veriyorsun.
5.Gülü Seçtin
Bu hayatının her alanında değişim ve ilerlemenin gülü. Şimdiye kadar hareketsiz olan her şey şimdi değişmeye başlıyor. Seçim yapabileceğin birçok seçenek var. Çok farklı yollar. Hayatın en ilginç aşamasına başlıyorsun. Hayattan çok şey aldın ama daha fazlasına ihtiyacın var. Sen hayatının yöneticisisin. Değişmek seni mahveder. Arzun gelecekteki değişiklikler ışığında alakasız olacaktır. Başka bir şey düşünmelisin.

Bir Gül Seç Ve Dileğinin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı