Resimde Gördüğün İlk Şey Seni Başarıya Götürecek Yolu Keşfetmene Yardımcı Olacaktır


Başarının cevabına sahip olmak harika olmaz mıydı? Seni hemen zirveye taşıyabilecek bir kelime, hatta bir cümle? Başarı özgüvenden gelir.

Başarı oluşturma yeteneği, en büyük hayallerine ulaşmak için tekrar tekrar kullanabileceğin benzersiz bir beceri, zihniyet ve yetenek kombinasyonunun ürünüdür. Bu, hayatındaki her başarı yolculuğu gelişeceği için hatırlanması gereken önemli bir şeydir. Pek çok başarı başlayacak, bazıları sona erecek, ancak daha sıklıkla yol boyunca dönüşecek, çünkü başarı asla nihai bir varış noktası değildir.

Hangi yolun seni başarıya götüreceğini bilmek istiyorsan, resimde gördüğün ilk şeyin ne olduğunu cevapla.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Seni Başarıya Götürecek Yolu Keşfetmene Yardımcı Olacaktır
Adam Gördün
Tüm kararlar senin tarafından seçilmelidir. Cevapları kendi içinde bulmak için kendine zaman ve alan vermelisin. Bu noktada birçok dış etken tarafından kuşatılmış olabilirsin ve bu da kalbinin sesini dinlemene engel olabilir. Belki de şimdi tek ihtiyacın olan şey, düşüncelerini ve hayallerini yazmak için sessiz bir oda, bir kalem ve kağıttır.
Dallar Gördün
Hayatına yeni bir şekilde bakabilirsin. Bilinmeyenden veya değişimden korkmana gerek yok. Bağlandığımızı kaybetmekten korktuğumuzda korku ortaya çıkar. Çoğu zaman, sahip olduğumuz her şey olmadan bir hedefe ulaştığımızı unuturuz. Bedenimiz de bizim hediyemizdir. Ona tutunmak ve onunla özdeşleşmek doğaldır. Ancak, asla baş edemeyeceğimiz sorunlarla karşılaşmadığımızı da hatırlamakta fayda var. Fiziksel veya duygusal güvenliğinden emin değilsen, etrafında bir koruyucu enerji balonu hayal et. Ayrıca, sana zarar verebilecek kişilere karşı görünmez olduğunu da hayal edebilirsin.
Gökyüzü ve Kuşlar Gördün
Bu, her şeyin başlangıcına geri dönmek için bir mesajdır. Son zamanlardaki aksaklıklar nedeniyle sıfırdan başladığını veya yeniden başlaman gerektiğini hissediyorsun. Her yeni yolculuk, büyümen için iyi bir şey olarak hizmet edecek ve seni inandığın en yüksek otoriteye yaklaştıracaktır. Yolculuğuna heyecan, sevgi ve güven ruhuyla başla. İlk adımın, yeni bir şeye başlamana izin vermektir.
Ampul Gördün
Bu, eksik olduğumuz şeylere odaklanmaya yönelik doğal bir eğilimdir: para, boş zaman, rahatlama, biraz lüks, iyi yemek veya belki daha iyi iş ve daha uygun yaşam koşulları. Kişisel değere (mülkiyet, iş, unvan, para) ilişkin dış ölçümlerimiz, yeteneklerimizin, çabalarımızın ve niyetlerimizin gerçek değerini tam olarak yansıtmayabilir. Bize uygunsuz görünen başkalarına abartılı görünebilir ve bunun tersi de geçerlidir! Bir şeyin eksik olduğunu hissediyorsan ve bu duyguya kapıldıysan, enerjini ve dikkatini değiştirmeyi dene.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Seni Başarıya Götürecek Yolu Keşfetmene Yardımcı Olacaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı