Resimde Gördüğün İlk Şey İlişki Kurmanın Önünde Duran Zayıf Yönlerini Belirlemene Yardımcı Olacaktır

Aşkta şanssız mısın? Ruh eşini bulamıyor ve hiçbir şekilde mutlu bir ilişki kuramıyor musun? Yalnız kalacağını mı sanıyorsun? Ve en önemlisi, hala yalnız olmanın sebebi nedir? Tüm bu soruların cevaplarını istiyorsan bu test tam sana göre. Kendini anlamana ve zaman zaman mutlu yaşamının ve ilişki kurmanın önünde duran zayıf yönlerini belirlemene yardımcı olacaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey İlişki Kurmanın Önünde Duran Zayıf Yönlerini Belirlemene Yardımcı Olacaktır
Bağlı Bir Kişi Gördün
Bu seçim, içsel benliğinle sonsuz bir çatışma içinde olduğunu gösterir. Düşündüğün gibi dünyayla, çevrendeki insanlarla savaş halinde değilsin. Kendinle bir çelişki içindesin. Ve bunu çözmekten mutlu olursun, ama nasıl yapacağını bilmiyorsun. Ancak umutsuz durumlar yoktur. İhtiyacın olan tek şey önce kendini sevmektir. Olumlu ve olumsuz tüm yönleriyle kendini olduğun gibi kabul etmeyi öğrenmektir. Evet, ilk başta zor görünebilir. Ama kendine, tüm bu çelişkilere ve içindeki çatışmalara bir mola vermeyi, kendini suçlamayı, yalnızlığını suçlamayı ve kemirmeyi bırakıp, kendini kabul edip sevme fırsatı verdiğinde, aşk mutlaka sana gelecektir.
Bir Çift Gördün
Resimde ilk olarak çifti görmen, dış dünyaya kapalı olduğunu gösterir. Ne kadar istesen de, çevrendeki insanlara açılamazsın. Ancak bu, buz gibi soğuk olduğun anlamına gelmez ve kalbinde aşk kadar samimi ve sıcak bir duyguya yer yoktur. Tek ihtiyacın olan biraz cesaret almak ve bu dünyaya açılmaktır. Aksi takdirde, başkaları senin niyetlerini ve arzularını asla bilemezler. Bunu şimdi yapmazsan, tüm hayatının mutluluğunu kaçırma riskiyle karşı karşıya kalırsın. Ne de olsa yakınlarda bir yerde, korkuyorsun ve kendini kapatıyorsun. Etrafına aşılmaz duvarlar inşa etmeye yetecek kadar, insanlar üzerinde itici bir etkin var. Bu koruyucu kalkanı kaldırmanın zamanı geldi. İlk ama emin adımı at. Örneğin, yeni arkadaşlar edinmek gibi. Risk al çünkü bir kez risk alarak ömür boyu mutlu kalabilirsin. Eğer şimdi yapmazsan, yalnızlık günlerin hayatının sonuna kadar ebedi yoldaşın olacak. Acı ama gerçek!
Tekne Gördün
En büyük dezavantajın, başkalarından çok yüksek talepte bulunmandır. Bu yüzden senden çekinirler çünkü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayamamaktan korkarlar. Öncelikle, kendini anla, bir ilişkiden ne aradığına ve ne istediğine karar ver. Hiç kimse yavaşlaman ve çok az şeyle yetinmen gerektiğini söylemez. Hayır, bu şekilde hayatta mutluluğu elde edemezsin. Ama yine de, aşırı bilgiçliğin ve başkalarına göre ciddiyetin yeniden düşünmeye değer. Aksi takdirde, bir insanda tüm zayıflıklarını ve eksikliklerini kapsayan iyiliği gözden kaçırma ve fark edememe riski vardır. Bir insanın mutlu bir aile kurmak, bir kariyer inşa etmek, aynı dalga boyunda olacağın biriyle tanışmak istemesi oldukça doğaldır, ancak idealin peşinde koşarken gerçeklikle bağlantını kaybedebilir ve gerçek aşkı göremeyebilirsin. Hayalinin peşinden gitmek güzel. İsteklerini ve gereksinimlerini karşılayan biriyle tanışma arzusu da anlaşılabilir. Ancak, abartılı gereksinimlerin büyük ve gerçek aşka ulaşma yolundaki ana engelin olabileceğini unutmamalısın.
Kafatası Gördün
Her zaman kontrolün sende olmasına alışkınsın. Aşk ilişkini olumsuz etkileyen ve romantizmi yok eden endişeyi içinde hissediyorsun. Bu endişe sadece kendini bunalttığının ve hayatın gerçek güzelliğini göremediğinin bir işareti olabilir. Ayrıca yakın çevrende olabilecek ruh eşini görmeni de engeller. Korkularının arkasına saklanmayı bırak. Hayatta çok dikkatlisin ve riske atma şansın yok. Günlük yaşamda bunda yanlış bir şey yok, ancak aşk ve ilişkiler hakkında konuşursak, her şeyi kontrol etme arzusunda çok şey kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsın.

Share your Results: