Hayatta Hangi Yolu Seçersiniz?

Hayat, izlememiz gereken bir yoldur. Ve bu yol nadiren düz ve sağlamdır. Hayat iniş ve çıkışlarla doludur. Aslında içimizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için öyle olmalıdır.

Resime dikkatlice bakın ve hangi yolu seçeceğinizi söyleyin. Seçeceğiniz yolun size özel bir mesajı var.

Bir Yol Seçin

Hayatta Hangi Yolu Seçersiniz?
1.Yolu Seçtiniz
Bu dünyaya ait olmadığınızı hissediyorsunuz. Çocukken gerçek evinizin nerede olduğunu merak ederek parlak gökyüzünü izlemeyi seviyordunuz. Farklı bir gerçeklik arıyorsunuz. Bilim kurgu, mitoloji ve gotik aşklar en sevdiğiniz kitaplarınızdır. Çevrenizdeki insanlar için bir provokasyon olsa bile, tamamen yeni bir şey yaratma fırsatınız var.
2.Yolu Seçtiniz
Yolunuz Duyarlılığın, Şefkatin ve içten Merhametin yoludur. Düşleriniz, vizyonlarınız, tutkularınız ve arzularınız bu acımasız dünyada kendinizi peri gibi hissettiriyor. Pek çok hayal kırıklığına maruz kalmanıza ve son derece savunmasız olmanıza rağmen, sonucu değiştirmeye mecbur olduğunu hissediyorsunuz. İyinin gücüne inanıyorsunuz. Romantizm sizin bir parçanız. Şiiri, klasik müziği ve cazı seviyorsunuz ve her türlü güzelliğin tadını çıkarıyorsunuz.
3.Yolu Seçtiniz
Bu maneviyat yoludur. Güneş batar ve gece tekrar gelir. Ancak güneşin yeniden doğacağını biliyorsunuz. Ölen atalarınız size rehberlik ediyor, hayaller ve vizyonlar aracılığıyla büyük yardım alıyorsunuz. Duygularınız sizin için mantıktan daha önemlidir. Doğamızı nasıl aşabileceğimizi öğreten büyük öğretmenlerin kitaplarını okuyorsunuz ve ölüm korkusuyla yüzleşmek istiyorsunuz. Yeraltı müziğini seviyorsunuz ve soyut sanatın tadını çıkarıyorsunuz.
4.Yolu Seçtiniz
Bu, eski yolların yoludur. Labirent, gerçek aydınlanmayı arayan, her zaman dünyanın gerçeğini arayanların yoludur. Simyacıların ve okült okulların sembolü olan labirent, ruhunuzun büyülü alemlere olan yolculuğunu gösterir. Semboller ve ritüeller sizin için önemlidir. Eski geleneksel müziği seviyorsunuz.
5.Yolu Seçtiniz
Hayatın sizin için sınırları yok. Sezginiz hayatınız boyunca size rehberlik ediyor gibi görünüyor. İnanç sizin ana silahınızdır ve birçok arkadaşınız sizi yolunuza devam etmekten caydırsa da, doğru seçimi yaptığınızı biliyorsunuz. Her şeye rağmen, yokmuş gibi görünse bile her zaman bir çözüm bulursunuz. Seyahat etmeyi, modern roman okumayı, ilginç ve başarılı bir kariyer yapmayı seviyorsunuz.
6.Yolu Seçtiniz
Bu dünyanın bir parçası olduğunuzu herkesten daha çok anlıyorsunuz. Her zaman doğanın unsurlarına yakın oldunuz ve bir şekilde doğa ile bir bağlantı hissediyorsunuz. Şehrin karmaşasından uzakta, kırsalda yaşamayı seviyorsunuz. Fikirleriniz uyumludur ve aileniz sizi mutlu eder. Eski masallar ve tarih kitapları okuyorsunuz. Müziğiniz, sakin bir yerde duyduğunuz seslerdir

Share your Results: