Evrenden İlham Verici Bir Mesaj Almak İçin Bir Kristal Seçin


Bazen herkes biraz kaybolmuş hissedebilir. Ancak, iyileştirmeler için üzerinize düşeni yapmanız gerekir. Çoğu zaman, sadece bilgeliğin ve sevginin öğütlerini dinleyerek, her şey netleşmeye ve anlam kazanmaya başlar. Bu test bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Kristallere yakından bakın, sezginizin size rehberlik etmesine izin verin ve en beğendiğinizi seçin. Size ilham verecek mesajı getiren odur.

Bir Kristal Seçin

Evrenden İlham Verici Bir Mesaj Almak İçin Bir Kristal Seçin
1.Kristali Seçtiniz
Evrenden size mesaj: 'Sabırlı olun, her şey doğru zamanda yoluna girecek.' Kontrolü bıraktığımızda ve Evrene güvendiğimizde, çok daha iyi ve daha uyumlu yaşarız. Hayatın sıkı bir programda olması gerektiğini düşünme alışkanlığınız var. Nasıl sabırlı olunacağını bilmiyorsunuz, bu yüzden kontrolünüzden bir şey çıktığında üzülüyorsunuz. Evrenin kendi hızında çalıştığını ve gerçekten iyi yaşamak için uyum sağlamanız gerektiğini anlıyorsunuz. Her şeyi kendi payınıza göre yaptığınızdan ve istediğiniz şey için çabaladığınızdan emin olun, ancak beklediğiniz gibi olmasa bile evrenin doğru zamanda çalışmasına izin verin.
2.Kristali Seçtiniz
Size özel mesajı: 'İçinizdeki güzelliği takdir etmeye başladığınızda, geri kalan her şey daha güzel olur.' Evren, her değişimin kendi içinizde başladığını bilmenizi ister. Çoğu zaman hayatın farklı olmasını isteriz, ancak bunu gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmıyoruz. Ya da gerçekte kendimizi değiştirmemiz gerektiğinde çevremizdeki şeyi değiştirmeye çalışıyoruz. Hayatımız, görüşlerimizin bir yansımasından başka bir şey değildir, bu yüzden onu istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Hayatınıza daha fazla sevgi ve zevk katın, her şeyin değişmeye başladığını göreceksiniz.
3.Kristali Seçtiniz
Evren size şunu söylemek istiyor « " iyiliğin de sınırları var. Başkalarının kendilerine gülmesine izin vermek fedakarlık değildir, bu öz-sevgi eksikliğidir." Siz seven bir insansınız ve çok seviyorsunuz, o kadar ki bazen başkalarının size kasıtlı olarak zarar vermesine bile izin veriyorsunuz, çünkü bunun Dünya'daki göreviniz olduğuna inanıyorsunuz: Herkese sevgi vermek. Evren, sevginizi yayma arzunuzun çok asil olduğunu bilmenizi ister, ancak kendiniz için sağlıklı sınırlar belirlemeli ve kimsenin nezaketinizi kötüye kullanmasına izin vermemelisiniz. Kendinize saygı gösterin, başkalarının size hak ettiğinizden daha az davranmasına izin vermeyin. Nezaketiniz bir erdemdir, hayatınızda sorun olmasına izin vermeyin.
4.Kristali Seçtiniz
Size özel mesajı: 'Gerçek aşk, her iki tarafın da her şeyin yoluna girmesi için mümkün olan her şeyi yapmaya hazır olmasıdır.' Pek çok insan, ilişkilerin geleneksel olarak ilişki kurmanın her türlü çabayı sarf eden bir kişiden oluştuğuna inanır ve bir başkası onu çok fazla umursamaz, ayrıca birinin sevdiğini, diğerinin de sevilmesine izin verdiğini söyler. Genellikle, böyle düşünenler ilişki uğruna yalnız çalışırlar. Evren sizden başka bir kişi tarafından saygı görmediğiniz ya da takdir edilmediğiniz ilişkilere girerek kendinize eziyet etmemenizi istiyor. Aşk karşılıklılıktır, her iki tarafta da bağlılık ve iradedir ve aramanız gereken şey budur. Daha azına razı olmayın. Sadece varoluşunuzun her gecesi için şükredin ve sevgiyi kabul edin.

Share your Results:

Evrenden İlham Verici Bir Mesaj Almak İçin Bir Kristal Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı