Bir Resim Seçin ve evrenden Kişisel Mesajınızı Alın

İnsan kapalı bir sistem değildir, daima dış dünyayla etkileşim halindedir. Ve yalnızca doğrudan eylemlerde değil, metafizik düzeyde de kendini gösterir.

Dikkatimizi keskinleştiren her detayın bizim için hayal edebileceğimizden daha derin bir anlamı var. Belki bugün bu, Evrenin şu anda en iyi nasıl davranacağına dair bir ipucunun anahtarını sağlayacaktır. Onu tanımaya hazır mısınız?

Çok basit bir işlem yapmayı öneriyoruz. Kişiselleştirilmiş mesajınızı almak için aşağıdaki resimde gösterilen dört görüntüden birini seçin.

Bir Resim Seçin

Bir Resim Seçin ve evrenden Kişisel Mesajınızı Alın
1.Resmi Seçtiniz
Tüm kararlar bağımsız olarak verilmelidir. Dışarıdan değil içeriden cevaplar bulmak için kendinize zaman ve yer verin Şu anda, dış çevre sizin için çok güçlü, bu yüzden kendi kalbinizi bağlayıp dinleyemezsiniz. Kendinle yalnız kalmak için biraz zaman ayırın. Bir ara verin ve nefes alın. Biraz yalnız kalın.Tüm dikkat dağıtıcılarla bağlantınızı kesin ve tüm dikkatinizi kendinize yoğunlaştırın. Kendinizi tanımanın farklı yollarını seçebilirsiniz. Belki de tek ihtiyacınız olan şey sessiz bir oda, düşüncelerinizi ve hayallerinizi kaydetmek için bir kalem ve kağıt. Ya da belki bir yürüyüş, bir koşu gezisi ya da fiziksel aktivite ile birlikte kendinizi düşünceye çekebileceğiniz parkta bisiklete binmek. Nasıl hareket ettiğinizi ve daha da geliştiğini anlamak için içsel ipuçlarını yürekten duymalısınız.
2.Resmi Seçtiniz
Yakınınızda güvenilir bir koruma var. Ek olarak, sizin içinizde ve etrafınızdaki tüm gerekli kaynaklara sahipsiniz. Hayatınızı yeni bir şekilde görebilirsiniz. Bilinmeyen bir şeyin ortaya çıkmasından korkmayın. Bu korku, bağlı olduğumuzu kaybetmekten korktuğumuz zaman ortaya çıkar. Fiziksel beden ve acı hissetme yeteneği, size kendini sevmeyi ve takdir etmeyi öğretmeye devam edecektir. Vücudunuzun yukarıdan bir hediye olmasının nedeni budur. Ayrıca, kimseyle başa çıkamayacağı herhangi bir sorun yaşamadığınızı hatırlamanız da yararlıdır. Fiziksel veya duygusal olarak güvensiz hissediyorsanız, etrafınızdaki koruyucu enerjiyi hayal edin. Manevi rehberleriniz, koruyucu melekleriniz veya diğer koruyucular tarafından korunduğunuzu hayal edin. Ve siz de kötülük isteyenler için görünmez olduğunuzu hayal edebilirsiniz. Böyle bir görselleştirme ve sorgulamadan sonra, artık yenilmez olduğunuza inanın.
3.Resmi Seçtiniz
Belirli bir amaç için buradasınız. Bunu hatırlayın. İç ateşinizi neyin içinde tuttuğunuzu bulun. Bu mesaj, zamanın başlangıcına dönme zamanının geldiğini gösterir. Ya sıfırdan başladığınızı hissediyorsunuz ya da yakın zamandaki gerilemeler nedeniyle birkaç adım atmanız gerekiyor. Sihir ilk adımla başlayacak. Bu tür girişimler, kalbinizin ve ruhunuzun emriyle net niyetlerinizin ve hareketinizin anlarıdır. Önemli olan, başkalarının aldatıcı kısıtlamaları ve beklentilerinin, bunun olmasını engellememesi gerektiğidir. Herhangi bir yeni yolculuk, sonuçta, sizi istediğinize daha da yakınlaştıracak şekilde büyümeniz için büyük bir avantaj olacaktır. Endişeli bir heyecan, sevgi ve güven duygusuyla yolculuğunuza başlayın. Ondan gerekli dersleri öğrenmeyi reddetmediğiniz sürece, sizin için başarısız olmayacağını anlamanız önemlidir. Gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapın, bunun neden gerekli olduğunu henüz açıklayamasanız bile. İlk adımınız basit bir şekilde kendinize başlamanıza izin vermektir.
4.Resmi Seçtiniz
Mutluluk her yerdedir. Kendinizi değerli bir insan olarak hissedin ve sizi bekleyen birçok hediyeye kendinizi açın. İnsanlar her zaman sahip olmadıkları şeylere odaklanır: para, eğlence, lüks eşyalar, pahalı yiyecekler veya daha da iyi işler ve daha elverişli koşullar. Ancak, şimdi sahip olduklarınızı, nasıl elde ettiğinizi ve neden hala bir şeye ihtiyaç duyduğunuzu takdir edin. Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayın. Bir şeyin eksik olduğunu düşünüyorsanız, enerjinizi minnettarlığa dönüştürmeyi deneyin. Şu anda bulunduğunuz yere gitmenize yardımcı olan kendi karakter özellikleriniz dahil, sahip olduğunuz her şey için teşekkür edin. Bu durumda, kendiniz ve bu dünyaya taşıdıklarınız hakkında yeni bir değerlendirme ve anlayış alacaksınız. Hala daha fazlasını istiyorsanız, değişim için neye ihtiyacınız olduğunu düşünün. Belki de sizi rahatsız eden her şeyi alabilmek için kaynaklarınıza bir şey yatırmanız gerekir. Dileklerinizi doğru bir şekilde ifade etmeye çalışın ve deneyimlerden öğrenin.