Resimdeki Saatlerden Birini Seç Ve Hayatında Neyin Eksik Olduğunu Öğren

Psikolojik testler, birçok soruya cevap verdiklerinde iyidir. Psikologlar tarafından ve bağımsız olarak kullanılabilirler. İlişkisel testler özellikle ilginçtir. Metafor veya soyut görüntüler temelinde inşa edilmiştir ve insanın iç dünyasını ortaya çıkarmaya yardımcı olurlar. Hayatında neyin eksik olduğunu anlamak ister misin? Resimlere bak ve seni kendine en çok çeken bir saati seç.

Bir Saat Seç

Resimdeki Saatlerden Birini Seç Ve Hayatında Neyin Eksik Olduğunu Öğren
1.Saati Seçtin
Değişim hayatın için önemli. Hayatında sağlam ve güvenilir bir temele ihtiyacın var, ancak normal durum ve iyi kurulmuş ilişkiler artık seni memnun etmiyor. Bırakman ve yeniden inşa etmen gerekmez, ancak yüksek kaliteli kozmetik onarımlar gereklidir. Bu, parlak renkler ve yeni gösterimler ekleyecektir, yeni perspektifleri keşfetmeye ve kendini başka bir açıyla görmeye yardımcı olacaktır. Giysi, saç modelleri, görünüm, yeni bilgi veya becerilerle başla. Bir adım öne geçmek asla geç değildir.
2.Saati Seçtin
Gayri resmi, zihinsel iletişime ihtiyacın var. Bilgiyi, çözülmemiş sorunlarla birlikte taşıyorsun. Bütün bunlar, yakın ve anlayışlı bir insanla uzun bir konuşma gerektirir. Bir arkadaşını ara, insanları ziyaret etmeye davet et, dostça bir akşam yemeği düzenle. Sorunlarını çözmek için kendinden bıktın, bu yüzden yardım istemek için tereddüt etme.
3.Saati Seçtin
Yeni izlenimler gerekiyor. Onlar olmadan, hayatın taze ve ilgisizleştiği için sana benziyor. Durumu değiştirmen gerekir: Bir yolculuğa çık, ziyarete git. Genellikle işe gittiğin rotayı değiştir, perdeleri değiştir, yeni filme bak veya yeni müzik dinle. Toplantıları yeni insanlarla reddetme, olağandışı işler için dene.
4.Saati Seçtin
Yeni bir hedefe ihtiyacın var. Bu güç veren ve ileriye çağrı yapan bir rüya. Hayatta çok şey başardın, ama şimdi kategorik olarak durdun. Eskiden ne hayal ettiğini hatırla. Her şey gerçekleşti mi? Belki daha önce bir şey sana gerçekçi ve ulaşılmaz geliyordu, ama şimdi doğru an nihayet geldi? Özlemlerinden ve fantezilerinden korkma! Deneyimine dayanarak, kendinde gücü ve gerekli kaynakları bulabileceksin.
5.Saati Seçtin
Şimdi bir özgürlük hissine ihtiyacın var. Çok uzun süre başkasının kurallarına göre yaşadın, kabul edilen normlara uydun, hayatının efendisi gibi hissetmedin. Düşün: Gerçekten ne istiyorsun? Yükümlülüklere ve sorumluluk duygusuna bağlı olmasaydın şimdi ne yapıyor olurdun? Belki de kendini dar bir çerçeveye soktun? Küçük başla: her gün kendin için bir şeyler yapmana izin ver. Ve başkalarının seninle ilgilenmesine izin ver.
6.Saati Seçtin
İstikrarlı, rahat, konforlu bir hayata ihtiyacın var. Sürprizler ve stresler, sorunlar ve felaketler olmadan. Gelecekte düzen, öngörülebilirlik ve güven istiyorsun. Küçük başla: Haftanın planlarını düşün, günlük bir rutin yap ve ona bağlı kalmaya çalış. Sevdiklerinde destek ara, uzlaşma bul, yardımı reddetme. İhtiyaçlarını dinle ve bunları karşılamanın yollarını bulmaya çalış.