Seçtiğiniz Kapı Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyecektir

Hepimizin bildiği gibi, bilinçaltımıza girmek oldukça zor olabilir ama bu her zaman bizim yaptığımız kadar zor değil. Kendinizi daha iyi tanımak istiyorsanız, yüksek benliğinizin sizin için karar vermesine izin vermek, başlamak için harika bir yerdir.

Aşağıdaki resimde çeşitli kapılardan birinde kendinizi bulacaksınız. Kendinizi tanımak istiyorsanız, yüksek benliğinizin onlardan birini seçmesine izin vermek için bir dakikanızı ayırın. Yüksek benliğiniz bir karar verecek ve bu sebepsiz yere çekildiğiniz bir kapı olacaktır.

Bir Kapı Seçin

Seçtiğiniz Kapı Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyecektir
1.Kapıyı Seçtiniz
Hayattaki basit şeyleri seven birisiniz. Siz çok sade bir insansınız. Kendinizi eğlenceye kapatmıyorsunuz ama işleri nasıl yoluna koyacağınızı da biliyorsunuz. Şansınızı, her zaman kendiniz yaratmak için çok çalışırsınız.
2.Kapıyı Seçtiniz
Eğlenceli ve çok olumlu bir insansınız. Zamanınızın çoğunu sizin için önemli olan insanlarla geçiriyorsunuz ve yaşadıklarınızda asla yalnız değilsiniz. Evinizin bir ev gibi hissettiğinizden ve bağları kolayca kesebilecek bir insan olmadığınızdan emin olun.
3.Kapıyı Seçtiniz
Aynı kalmayı seven çok geleneksel bir insansınız. Genel olarak bazı şeylerden kendinizi geri tutabilirsiniz ama aynı zamanda içinizdeki şeylerle de mücadele ediyorsunuz. İlerlediğiniz yol doğru. Bu yönde ilerlemeye devam etmelisiniz.
4.Kapıyı Seçtiniz
Biraz daha içe dönük olmanız gerekir. Çok kapalısınız ve genellikle ortaya çıktıkça sorunlarınızı gidermeye razı değilsiniz.
5.Kapıyı Seçtiniz
Çok yaratıcı ve özgür bir insansınız. Dünyayı olduğu gibi görmeyi ve önünüze çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmayı seviyorsunuz. Ayrıca çok gururlu bir insansınız ve bu durum sizi büyük bir sıkıntıya sokabiliyor.
6.Kapıyı Seçtiniz
Rahat bir insansınız. Özgünsüz ve sevdiğiniz şeylerin hayatınızda var olduğundan emin olmak için her zaman yolunuzdan çıkıyorsunuz. Lütfen hayatınızdaki insanlara yardım etmeye çalışın. Çünkü sizin için büyük bir fayda sağlayacaktır.