Doğum Yılınızın Son Basamağı Kişiliğinizin Sırlarını Ortaya Çıkaracak

Numerolojiyi anlamak, şanslı sayıları ve özellikleri öğrenmek her zaman merak ettiğimiz konulardan biridir.

Doğum yılı kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya koyuyor ve bu her biri on yıllık döngülerde gerçekleşen bir şey.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki açıklamayı takip etmek ve doğum yılınızın son rakamına bakmak.

Eğer doğum tarihiniz 7-09-1984 ise, bakmanız gereken tek şey doğum yılınızın son rakamıdır. Bu örnekteki doğum yılı 1984 olduğuna göre son rakam 4’tür.

Şimdi devam edin ve numaranın kişiliğiniz hakkında neler söylediğini öğrenin.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “1” İse;

Son basamağınız 1’ ise, o zaman rekabet gücü yüksek görünen birisiniz. Herşeyde kazanmayı seven birisiniz. Birey olarak, çok hırslı görünüyorsunuz. Her şey hayallerinizle ilgili olduğunda, bir savaşçı gibi görünüyorsunuz. Öte yandan, hiçbir şeyden çabucak pes edecek bir insan değilsiniz ve son nefesinize kadar savaşırsınız.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “2” İse;

Son basamağınız ‘2’ ise, o zaman ikili bir kişiliğe sahip görünen bir birey olduğunuz söylenir. Bir insan olarak, sevdiğiniz insanlar için farklı bir karaktere sahip, sevmedikleriniz için tamamen farklı bir karaktere sahip bir insansınız. Bir insan olarak, yaşamınızdaki insanları ve size yakın olmayanları kesinlikle ayırt ediyor gibi görünüyorsunuz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “3” İse;

Son basamağınız ‘3’ ise, o zaman çok boyutlu bir kişiliğe sahip bir bireysiniz. Bir insan olarak, hayatı farklı açılardan görüyorsunuz. Farklı fikirlere dayanarak işleri sonuçlandırma eğilimindesiniz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “4” İse;

Son basamağınız ‘4’ ise, o zaman etrafınızdaki tüm olayların farkında gibi gözüken bir kişisiniz. Tüm olasılıkları özetleyen dört yön gibi, başkalarının ihtiyaçlarının ne olduğunu anlayan bir kişiliğe sahip gibi görünen bir birey olduğunuz söylenir. Bir kişi olarak, sizi neyin yönlendirdiğini veya neyin durduğunu biliyorsunuz. Bütün bunlardan başka, düşüncelerinizin en önemli varlığınız olduğuna inanıyorsunuz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “5” İse;

Son basamağınız ‘5’ ise, o zaman gerçekten insanlığın ve yaşamın tüm çeşitlemelerini ifade eden birisisiniz. Kişiliğinizin ateş, su, toprak, ve hava olan yaşamın dört temel bileşenini içerdiği söylenir. Bir insan olarak, başarıya ulaşmak ve seçtiğiniz her şeyi gerçekleştirme yeteneğine sahip bir kişiliğe sahipsiniz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “6” İse;

Son basamağınız 6 ’ise, o zaman kendinizi yaşamın karanlık tarafına çekmeyi seven bir insansınız. Bir insan olarak, kişiliğinizin karanlık için gelişen bir parçasına sahipsiniz. Bu kötü bir şey değil. Ama bir kişi olarak, sizi veya sevdiklerinizi tehdit eden veya cüret eden birisini yok etme yeteneğiniz var.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “7” İse;

Son basamağınız ‘7’ ise, o zaman gizemli bir kişiliğe sahip birisiniz. Bir insan olarak, çekici, parlak ve son derece pürüzsüz görünen bir kişisiniz. Öte yandan, masum gülümsemenizin arkasındaki sırları gizlemekte harika görünen bir insansınız.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “8” İse;

Son basamağınız ‘8’ ise, o zaman geniş ve düşünceli fikirlere sahip gibi görünen bir insansınız. Her zaman yeni düşünce ve fikirlerle başa çıkma kapasitesine sahipsiniz. Bir insan olarak, anlamlı bir fikir konuşmasını tercih ederseniz ve sevdiklerinize herkesten daha yakın olmayı tercih ediyorsunuz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “9” İse;

Son basamağınız ‘9’ ise, o zaman ayrıntılara odaklanmış gibi görünen bir kişisiniz. Çalışmalarınızda çok titiz davranırsınız. Bir insan olarak, bu ideal şeyi aramaya devam eden bir mükemmeliyetçisiniz. Yaptığınız her şeyde mükemmellik yolunda ilerliyorsunuz.

Doğum Yılınızın Son Basamağı “0” İse;

Son basamağınız ‘0’ ise, o zaman son derece uyarlanabilir ve akıllı görünen bir kişisiniz. Karar alırken nasıl ihtiyatlı olunacağını biliyorsunuz. Birey olarak, her şeyi yapabilir, gerçek doğanı bir bukalemun gibi gizlemeyi başarabilirsiniz. Sizin gerçek tarafınızı bilen çok az kişi var. Ayrıca, oldukça merak uyandırıcı ve gizemli görünen karizmatik bir kişiliğe de sahipsiniz.