Kirpiklerinin Şeklinin Senin Hakkında Ne Söylediğini Öğren

Sahip olduğun kirpiklerin türü, kişiliğin hakkında bazı gizli derinlikleri ortaya çıkarır ve seninle ilgili çok şey ortaya çıkarır.

Gözlerimiz ruhumuza açılan pencerelerdir ama kirpiklerinin de senin hakkında çok şey söylediğini biliyor muydun? Kirpiklerinin hacminin kim olduğun hakkında söyleyecek çok şeyi var.

Bedenlerimiz, kişiliğimizin gizli sırlarını açığa çıkarır ve kendimize saklamaya çalışsak ya da farkında olmasak bile çok şey söyler. Gizli derinlikleri, güçlü ve zayıf yönleri ortaya çıkaran parçalarımızdan biri de kirpiklerimizdir. Şaşırtıcı gelebilir, ancak asıl şaşırtıcı olan ne kadar doğru olduğudur.

Kirpiklerinin kişiliğinin bazı kısımlarını nasıl gösterdiğini merak ediyorsan, önce kirpiklerinin şekline bak. Kıvrılma biçimleri, yelpazeleri, hacmi ya da eksikliği, içimizde ne olduğumuzu ortaya çıkaran şeylerdir.

Ne tür kirpiklerin olduğunu öğrendin mi? Şimdi senin hakkında ne ortaya çıkardıklarını keşfet…

Hangi Kirpik Şekline Sahipsin

Kirpiklerinin Şeklinin Senin Hakkında Ne Söylediğini Öğren
1.Kirpik Şekline Sahipsin
Doğal kirpiklerin varsa yani orta hacimli ve kısa uzunlukta ise; Kendin hakkında belirli bir algı göstermek yerine kim olduğunu önemsediğini gösterir. Muhtemelen kendini kaptırmayı seven ve işleri mikro düzeyde yönetmeye aldırmayan birisin. Hayatında düzeni severken, kontrol edemediğin şeylere odaklanmayacaksın. Kendini olduğun gibi seviyorsun ve başkalarının da aynısını yapmasını bekliyorsun. Senin durumunda, insanlar gördüklerini alırlar.
2.Kirpik Şekline Sahipsin
Gözünün dış tarafında daha uzun kirpiklerin varsa, o zaman kedi kirpiklerin var demektir. Yanlışlıkla bir duvarın arkasına saklanan gizemli bir ruhu gösteriyorsun. Kolayca açılan biri değilsin ve gerçek benliğini başkalarına göstermek için zamana ihtiyacın var. Sen uyanık bir insansın, ama bu mesafeli olduğun anlamına gelmez. Başkalarına açıldıktan sonra, eğlenmeyi seven neşeli bir insansın. Büyük grupları sevmeyebilirsin, ancak sahip olduğun samimi arkadaş ve aile grubuna yakınsın.
3.Kirpik Şekline Sahipsin
Üst göz kapağında aralıklı doğal olarak uzun kıvırcık kirpiklerin varsa, kadınsı ve savunmasız yönünü ortaya çıkarırlar. Duyarlı birisin ama yine de insanlara inanıyorsun. Acı ve ıstırapla birçok kez karşılaşmış olabilirsin, ancak insanların genel olarak iyi olduğunu düşünüyorsun. İnsanların hayatlarında kendi travmalarından geçtiklerini anlasan da, senden yararlanmalarına izin vermiyorsun. Sen şefkatli ve sevgi dolu bir insansın.
4.Kirpik Şekline Sahipsin
Açık kirpikler hacimli ve birbirine yakın. Ayrıca orta uzunluktadırlar. Bu tür kirpiklere sahipsen, bazen kaba görünmene rağmen hayatta netliği tercih edenlerdensin. Sen kararlı bir insansın ve başkalarının da zaman kaybetmemesini umuyorsun. Çok fazla liderlik becerisine sahipsin, ancak bazen başkalarını motive etmekte zorlanıyorsun. Güçlü ve bağımsız bir insan olmak senin için önemlidir.
5.Kirpik Şekline Sahipsin
Doğal olarak kalın, üst göz kapağının tamamını kaplayan kıvırcık kirpiklerin varsa, bilek kirpiklerin var demektir. Her zaman iyi görünmeyi seven biri olabilirsin ve en iyi profilini ilk sıraya koymaya odaklanırsın. Her zaman hareket halinde olan pozitif bir insansın. Hiperaktif görünebilirsin ve bu senin için sorun değil, çünkü seni harekete geçiren şey bu. Muhtemelen enerjinle tanınıyorsun. Ve bu hediyeyi başkalarını kendinden daha fazla önemsemek için kullanıyorsun. Her zaman istekli bir dinleyici olduğun için, insanlar genellikle önemli konularda tavsiyeler verdiğin için sana hayran kalırlar.
6.Kirpik Şekline Sahipsin
Bu benzersiz asimetrik ancak kalın kirpiklere sahipsen, sincap kirpiklere sahipsin demektir. Detay odaklı ve yaratıcı biri olduğunu gösterir. Sanatsalsın, ancak yaratımların ve projelerin üzerinde sıkı bir saltanat sürmeyi seviyorsun. İnsanlar seni zaman zaman zor bir patron olarak görebilir. Ancak, sen sadece işleri belirli bir şekilde isteyen bir mükemmeliyetçisin. Başkalarına ne yapmaları gerektiğini söylemeye çalışıyormuş gibi görünebilirsin ama sadece senin sınırlarına saygı duymalarını umarsın.

Share your Results: