Bir Buket Çiçek Seç Ve Ruhsal Rengini Keşfet

Renk psikolojisi açısından bakıldığında, tüm renkler niyet ve etki ile ilgilidir. Her rengin, Evrenin sağladığı sinyalleri hissetme, düşünme ve işleme biçimimizi etkileyen belirli bir titreşimi vardır.

Bu bağlantının daha çok farkına vardıkça, bir bütün olarak doğa ile olduğu kadar rehberler ile çalışma çabalarını da desteklersin.

Bu güzel Test, ruhsal renginin ne olduğunu belirleyecek!

Bilimsel bir renk testine göre her insanın görüşüne hakim olan bir rengi vardır. Baskın rengin, ruhsal rengin hakkında neler söylüyor?

Sepetlerdeki dört çiçek buketine bak ve renginden dolayı seni en çok çekeni seç.

Bir Buket Seç

Bir Buket Çiçek Seç Ve Ruhsal Rengini Keşfet
1.Buketi Seçtin
Kırmızının Mars gezegeni ile güçlü ilişkileri vardır. Hayvan dünyasında, yaşamın kanını, birincil dürtüleri ve yoğunluğu temsil eder. İnsanlar genellikle onu eylem, tutku ve köpüren temel ateş olarak algılar. Kırmızıyı yöneten burç maceracı, kıskanç, kendine güvenen, enerjik ve cesaret kalesi olarak karakterize edilen Koç'tur. Kırmızının numerolojisi birdir ve kırmızının bir mantrası olsaydı 'Ben' derdi. Ateş gibi, tutku ve arzuyla yanıyorsun. Baskın kişilik özelliğin tutkulu olmaktır. Dinamik, güçlü, seksi ve heyecan vericisin. Çok yoğun olduğun için, bazen çok agresif olabilirsin. Yaptığın her şeye %100 yatırım yapan kararlı ve son derece rekabetçi bir insansın. Kırmızı rengi seçenler, hemfikir olan gerçeği konuşanlardır. Onlar her zaman yeni ve heyecan verici bir şeye 'uçmaya' hazır canlı, sağlıklı insanlardır.
2.Buketi Seçtin
Gökyüzünü gözlemle: bu mavi rengin özgürlüğü ve hayal gücüdür. Bu yumuşak rengin küresel bir çekiciliği ve bir hassasiyet havası vardır. Jüpiter mavi rengi yönetir. Mavinin titreşiminde 'yaşamdan daha büyük' bir şey vardır. İyi şans, bolluk, pozitiflik, adalet ve denge vardır. Astrolojik olarak mavi, Yay burcuna karşılık gelir. Bu burçta doğan insanlar, şu büyük sorunun temeline inmeye çalışan filozoflar ve düşünürlerdir. Hayatın amacı nedir? Numerolojik olarak, mavi 5'tir ve daha iyi anlamak için tüm duyularımızı devreye sokar. Bu, çok hassas ve duygularınla temas halinde olduğun anlamına gelir. Şefkatli ve kibar birisin. Mutluluk ve aydınlanma arayan ruhsal bir yol izliyorsun. Ayrıca sakin ve pasif olma eğilimindesin. Yüzleşmeyi sevmiyorsun, bu yüzden olayları olabildiğince barışçıl bir şekilde çözmeye çalışıyorsun. Rengin maviyse, kesinlikle büyük bir mesaj veriliyor. Çoğu zaman bu, 'daha büyük' düşünmen ve yaşaman gerektiği anlamına gelir. Hayatında mavi renk görünmeye başladığında, ileride daha iyi şeylerin olduğuna dair iyi bir işarettir.
3.Buketi Seçtin
Sarı, yaratıcılık, pozitif enerji, güven, iletişim ve hassasiyetle titreşir. Bu tonu yöneten Güneş gibi, sarı da dışa doğru yayılır ve hayatımızın gölgelerini aydınlatır. Sarı ile ilişkilendirilen burç, hırs, drama, coşku, idealizm ve genel sıcaklıkla dolu olan Aslan'dır. Numerolojide sarının sihirli sayısı Üç'tür (beden, zihin ve ruhun bağlantısı için). Aslan burcu sarı doğanın mükemmel bir örneğidir. Ormanın kralının bir sesi var ve duyulmaktan korkmuyor. Sarı rengi seçmek, gerçekten bir bilge olduğun anlamına gelir. Çok zeki ve mantıklısın. Sarı, zekanın somutlaşmışı olan bir zihni temsil eder. Zihnin bilgiyle olgun ve deneyim açısından zengindir. Çok savunmacı ve kontrolcü olma eğilimin var, ancak bunun nedeni gerçekten diğerlerinden daha akıllı olmandır.
4.Buketi Seçtin
Bu rengin seçimi, yeni büyüme açısından zengin, canlı manzara düşüncelerine ilham veriyor. Yeşil, sağlığın, gençliğin, sürekli ilerlemenin ve hatta romantizmin rengidir. Bu duygusal hava büyük ölçüde adını bir aşk tanrıçasından alan gezegen olan Venüs'ün etkisinden gelir. Astrolojide yeşil, simetri, tutku, güzellik için takdir ve genel denge sunan Terazi'ye karşılık gelir (fiziksel olarak buna Çakralarımız dahildir). Numeroloji, sağlam temelleri olan ve Dört Rüzgar, Dört Ana Yön ve Ay'ın Dört Evresi de dahil olmak üzere birçok güçlü doğal sembolden yararlanan dört rakamıyla aynı hizaya gelir. Bu, parlak, neşeli ve iyimser olduğun anlamına gelir. Güneş gibi, sen bir ışık ışınısın. Bol miktarda enerjin var ve sürekli olarak macera ve neşe arayışı içindesin. Sürprizleri seversin ve beklenmedik şeylerde başarılı olursun.

Share your Results: