Martıların Efendisi filminin Yeni fragmanı yayınlandı!

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu ise Meriç Demiray’ın kaleme aldığı, başrollerinde; Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat İşler Barış Yıldız, Hakan Kurtaş, Ezgi Coşkun’un yer aldığı Martıların Efendisi’nin fragmanı yayınlandı.

 1. 1


  Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan teaserıyla beğeni toplayan ve merak uyandıran Martıların Efendisi’nin merakla beklenen fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu. 22 Aralık’ta vizyona girecek olan film, İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam süren Martıların Efendisi’nin (MEF) uzun zamandır beklediği misafirin sonunda gelmesiyle başlayan hikayesini konu ediniyor.

 2. 2


  Beyazlar için de, tam bir masumiyet simgesi misali kıyaya vuran bu kadın MEF için mutlu bir başlangıcın ilk işaretidir. Bütün umutlarını yüklediği gizli misafir, MEF’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu gerçek dünyayla, acı bir tecrübeyle tanıştıracaktır. 22 Aralık’da vizyona girecek olan Martıların Efendisi’nin oyuncu kadrosu da göz dolduruyor. 

 3. 3


  Başrollerinde, Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş, Ezgi Coşkun’un bulunduğu filmde, Mehmet Esen, Sarp Akkaya ve Aras Bulut İynemli de konuk olarak yer alıyor.

 4. 4


 5. 5 AŞAĞIDAN YENİ FRAGMANI İZLEYEBİLİRSİNİZ

  https://www.youtube.com/watch?v=SuS6zmCxhmU