Bir Kelebek Seç Ve Bilinçaltının Sırlarını Keşfet

Seçtiğin kelebek, kişiliğinle ilgili önemli yönleri ortaya çıkaracaktır. Bu sıra dışı ve basit test, bilinçaltının sırlarına dayanmaktadır. Neden bilinçli duygulardan çok bilinçaltında çalıştığını ortaya çıkaracaktır. Seni kendine en çok çeken bir kelebeği seç ve bilinçaltı sırlarını keşfet.

Bir Kelebek Seç

Bir Kelebek Seç Ve Bilinçaltının Sırlarını Keşfet
1.Kelebeği Seçtin
Her zaman yeni durumlara açık bir insansın. Başkalarına güveniyorsun. İnsanlar seninle vakit geçirmeyi sever, yanında kendilerini rahat hissederler, sen onlar için bir ışık kaynağı gibisin.
2.Kelebeği Seçtin
Kendini nasıl ifade edeceğini bilen ilginç ve eksantrik bir kişiliğe sahipsin. Ancak, bazen içinde kim olduğuna değer vermezsin. Çoğu zaman şüphe duyarsın, endişelisindir ve belirsizlik tarafından istila edilirsin. Bazen kaba ve zalim davranıyorsun.
3.Kelebeği Seçtin
Duygusal ve tutkulusun. İnsanları yaratıcılığınla şaşırtıyorsun. Seninle iletişim kurmak çok kolay değil.
4.Kelebeği Seçtin
Duygularını ifade etmekten korkuyorsun. Fikrini vermeden önce sessizliği tercih edersin. Yeteneklerinden emin değilsin.
5.Kelebeği Seçtin
Bazen çok çocukça davranıyorsun. Çok bencil ve savunmasızsın. Dünyanın senin etrafında dönmesi gerektiğini düşünenlerden birisin. Muhtemelen duygularını ifade etme fırsatın olmadı, bu yüzden kendi hayatının sahibi gibi hissetmiyorsun.
6.Kelebeği Seçtin
Sen çok tahmin edilemezsin. Bir roller coaster gibisin, saniyeler içinde üzgün ve mutlu olabilirsin. Yalnızca ilginç olduğunu düşündüğün kişilerle iletişim kurarsın.
7.Kelebeği Seçtin
Herkese güvenmiyorsun, hatta ailenden ve arkadaşlarından bile şüpheleniyorsun, bu yüzden insanlar senden uzak durmayı tercih ediyor.
8.Kelebeği Seçtin
Çok sosyalsin. Her zaman yeni insanlarla tanışmayı seviyorsun. İnsanlar kolayca yanında çok rahat hissederler.

Share your Results: