Bir Vazo Seç Ve Kendinle İlgili Önemli Gerçekleri Ortaya Çıkar

Resme 5 saniye bak, sonra gözlerini kapat. Hangi vazo hemen gözünün önüne geldi? Seçiminin ne anlama geldiğini öğren:

Bir Vazo Seç

Bir Vazo Seç Ve Kendinle İlgili Önemli Gerçekleri Ortaya Çıkar
1.Vazoyu Seçtin
Bu seçim duyarlı insanlar için uygundur. Kimse eylemlerinin samimiyetinden şüphe etmez. İhtiyacı olanlara yardım etmekten asla geri durmazsın ve sokak hayvanlarını beslersin. Tüm dünyanın sevebileceği büyük, sıcak bir kalbin var.
2.Vazoyu Seçtin
Tepeden tırnağa iyimsersin. Hiçbir şey ruh halini bozamaz veya depresyona neden olamaz. Hayata karşı kolay bir tutum ve bazen birikmiş sorunları tamamen görmezden gelme yeteneği, dünyaya olumlu bakmana ve meydana gelen başarısızlıkları çabucak unutmana yardımcı olur. Sık sık gülümsüyor ve çevrendeki insanlara neşeli, çınlayan gülüşünü bulaştırıyorsun.
3.Vazoyu Seçtin
İnsanları yargılamayan temiz kalpli bir insansın. Bir yakınının sana yalan söylediğini anlasan bile, sevdiğin kişiyi çabucak affedecek ve ona ikinci bir şans vereceksin. Kötü insanlara inanmıyorsun çünkü tüm kötü eylemlerin mevcut durumlar veya mücbir sebepler tarafından kışkırtıldığından eminsin.
4.Vazoyu Seçtin
Karakterinin tutarsızlığı, sakin bir yaşam sevgisi ile tüm dünyayı fethetme arzusu arasında sonsuz bir iç mücadeleyi kışkırtır. Rüyaların genellikle birbirini dışlar. Her şeyi bir anda istiyorsun. Şimşek hızıyla fikrini değiştiriyorsun ve kendinle hiçbir şekilde uyum sağlayamıyorsun.

Share your Results: