Bir Taş Seç ve Kaderini Öğren

En çok beğendiğin mücevherlerden birini seçmekten çekinme. Seçimin kaderin hakkında çok şey anlatacak.

Bir Taş Seç

Bir Taş Seç ve Kaderini Öğren
1.Taşı Seçtin
Bir inci seçtiysen, onur ve gurur dolusun demektir. Bilge, merhametli ve samimisin. Doğası gereği sakin ve kibar bir insansın. Bir şey söylemeden önce her zaman düşünürsün. İnciler ayrıca hayatında bir dönüşüm döneminin eşiğinde olduğunu gösterir.
2.Taşı Seçtin
Seçimin tutkulu, heyecanlı ve neşeli bir insandan bahsediyor. Her zaman baş belasısın ve birinin kanını kaynatmayı biliyorsun. Enerji dolusun ve bir şey için savaşıyorsan, rakibin sana karşı geldiğine çok pişman olacak.
3.Taşı Seçtin
Bu taş gerçekten güçlü, maksatlı ve gururlu insanların tercihidir. Gücünle etraftaki herkesi suçluyorsun. Elmasın kendisi dokunulmazlık ve uzlaşmazlıktan bahseder. Korkusuz ve cesursun. Yeni maceralar çok yakında yoluna çıkacak.
4.Taşı Seçtin
Mavi topazdan hoşlanıyorsan, sakin ve soğukkanlısın demektir. Genellikle düşünceli ve hayatın sessiz anlarının tadını çıkarabiliyorsun. Bu tür bir insan olmak, güçlü, sakinleştirici bir enerjiye sahip olduğun ve başkalarıyla kusursuz iletişim kurduğun anlamına gelir. Bu yetenekler hayatta senin için çok faydalı olacaktır.
5.Taşı Seçtin
Meraklı bir kişiliğin var ve genellikle saf ve bulaşıcı neşe saçıyorsun. Seçimin biraz gizemli ve nadirdir. Bu taş, Dünya'nın derinliklerinde veya uzayda dolaşan göktaşlarında bulunabilir.
6.Taşı Seçtin
Akuamarin, şefkatli olduğun anlamına geliyor. Seninle konuşmak eğlencelidir. Ayrıca çok maceracısın. Son zamanlarda sıkıldıysan, korkma, çok yakında heyecan verici yeni bir deneyim seni bekliyor olabilir.
7.Taşı Seçtin
İnsanları cezbeden güçlü bir auraya sahip, çok şehvetli, seçici ve tutkulu bir insansın. Bu taş genellikle medyumlar tarafından kullanılır, çünkü ölümden sonraki yaşamla güçlü bir şekilde ilişkilidir. Seni çeken oysa, içgüdülerine güvenmenin önemli olduğunu unutma.
8.Taşı Seçtin
Enerji dolu, yaratıcı ve yeni deneyimlere açıksın. Sıcak ve sevecen bir insansın. Sitrin, yaşamı ve tazeliği temsil eder. Bu taş genellikle ekip çalışmasına değer veren insanları çeker. Seçimin, kara bulutların arasından ışığı geçiren iyi bir insan olduğunu gösterir.
9.Taşı Seçtin
Pembe turmalin, nazik, hassas ve sempatik insanlar içindir: dürüstçe konuşmaya ve başkaları için canlandırıcı davranmaya meyilli olanlar genellikle bu taşı seçer. Bilim insanları, ovulduğunda veya ısıtıldığında bu taştan bir elektrik yükünün geçtiğini bulmuşlardır. Aynı şekilde başına bir bela geldiğinde sende sert tepki verirsin.
10.Taşı Seçtin
Canlı ve makul olman senin karakteristik özelliğin. Hayatının her alanında güç ve onur yayarsın. Harika bir ebeveyn olursun, ancak bazen kendin için de eğlenmeyi unutma.

Share your Results: