Bir Yıldız Seç Ve Bilinçaltının Neleri Ortaya Çıkardığını Keşfet


Hepimiz realitemizin yaratıcılarıyız, bu nedenle her şeyi kendi yolumuzda görüyoruz.

Bugün senin için bu testi hazırladık. Sadece seni en çok çeken bir yıldızı seçmen yeterli. Seçtiğin yıldız bilinçaltının bilinmeyen yönlerini ortaya çıkaracaktır.

Bir Yıldız Seç

Bir Yıldız Seç Ve Bilinçaltının Neleri Ortaya Çıkardığını Keşfet
1.Yıldızı Seçtin
Bu yıldızı seçtiysen, muhtemelen doğayla ve kendinle olan ilişkini güncellemen gerekecek. Şu anda, hayatındaki umudu yeniden canlandırman gerekiyor. Belki şüphelerin var ve sana harika bir insan olduğunu hatırlatacak bir şeye ihtiyacın var! İçinde yaşayan çocuğu uyandır, geçmişteki gülümseyen ve neşeli yaşayan kişiyi geri getirmeye çalış. Çok hayal kırıklığına uğradın. Ayrıca, insanların sana neden bu kadar kötü davrandığını çoğu zaman anlayamazsın. İnsan doğası gereği bencildir. Çoğu zaman, başkalarının mutluluğunu tamamen unutarak ve kendi mutluluğumuzu ilk sıraya koyarak, kendi çıkarımıza olana benzersiz bir önem veririz. Bu nedenle, başkalarının fikirlerine ve başkalarının senin hakkında ne düşündüğüne odaklanmamaya çalış. Güçlü, gururlu ve samimi ol.
2.Yıldızı Seçtin
Bu görseli seçtiysen doğru yoldasın demektir. Çok soru sorma alışkanlığın var. Bazı durumlarda bu seni kötü kararlardan kurtarır, seni sinir şoklarından korur. Pragmatik ve kendine güvenen biri olarak tanımlanabilirsin. Hayatı tatmalısın. Küçük basit olan şeyleri dene. Örneğin, özel bir yemek hazırla ve her lokmanın tadını çıkar! Oynayan çocukları veya hayvanları izle ve onlara katıl. Sevdiklerine sarıl ve bunu her zaman yap. Yıldızların altında uzun bir yürüyüşe çıkmak için zaman ayır. Ve çok eğlendiğin için kendini suçlu hissediyorsan, derin bir nefes al ve bunu hatırla. Hayatın tadını çıkarmalısın. Duyularını ateşle ve özünle bağlantı kur.
3.Yıldızı Seçtin
Bu yıldızı seçtiysen, hayattaki basit şeyleri seviyorsun demektir. Konfor alanından çıkmamaya çalışıyorsun ama gerekirse geri dönmeyi hayal ediyorsun! Nazik ve sakin bir insansın ve bu niteliklerin sayesinde arkadaşların seni seviyor ve takdir ediyor. Parlamayı bırakma, gözlerinde her zaman sahip olduğun o ışığı taşımaya devam et. Çoğu zaman gerçekte kim olduğumuzu unuturuz. Bu birkaç nedenden dolayı olur: Kendimize başkalarının görüşleriyle kolayca koşullanmamıza izin verir ve başkalarını anlama ve memnun etme ihtiyacını kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldırırız.

Share your Results:

Bir Yıldız Seç Ve Bilinçaltının Neleri Ortaya Çıkardığını Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı