Ana Yaşam Temanızı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Sembol Seçin


Her yıl bize değerli dersler veriyor ve bu yıl bir istisna değildi. Hepimiz 2019’da inanılmaz derecede faydalı bir şeyler öğreniyoruz.

2019’da sizin için ana temanın ne olacağını görelim, güçlü bir bağlantı hissedeceğiniz bir resim seçin! İlk önce şu soruyu sorun – 2019 için ana temam nedir ve ardından sizi kendine en çok çeken bir sembolü seçin!

Bir Sembol Seçin

Ana Yaşam Temanızı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Sembol Seçin
1.Sembolü Seçtiniz
Son zamanlarda realitenizi gözlemlemişseniz, farklı insan ve fırsatları çekmeye başladığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Bolluğu, neşeyi, sevgiyi ve başarıyı destekleyen daha genişletilmiş bir bilinç / inanç sistemine geçiyorsunuz. Çekim yasası kesinlikle her zaman oyundadır ve şimdi, hayatınızın en azından birkaç alanında, bir dere içinde olduğunuzu, sulu bir gariplik kasırgası olduğunuzu not edebilirsiniz! Lütfen bu zaferleri kutlamak için zaman ayırın, çünkü buraya gelmek için çok çalıştınız.
2.Sembolü Seçtiniz
Davet edildiğiniz her sohbete katılmanıza gerek yok. Ayrıca, diğer tarafın duygusal olarak yüklü cevaplarına uymanıza da gerek yok. Tabii ki, öfkenizi kaybedeceğiniz durumlar olacak, ancak, hak ettiğiniz yüksek bilincinizi mevcut durumlara uygulayabileceğiniz bazı durumlar var. Ve onların titreşimlerini yükseltmeye devam etmeniz gerekiyor.
3.Sembolü Seçtiniz
İlişkinize iyi bakın. Bazı ilişkilerinizde kaba noktalar olmasına rağmen, hayatınızda hala bir tür destekleyici ve sevgi dolu ilişkiler var. Odağı karmaşık ve toksik ilişkilerden ruhumuzu besleyen sevinç ve sevgi dolu ilişkilere doğru değiştirelim. Bu sağlıklı ilişkiler dikkatimizin çoğunu hak ediyor. Odaklandığımız şeyi çekeriz. Bu nedenle, dikkatimizi sıkıntılı durumdan sağlıklı olanlara çevirerek, en yüksek ve en iyi iyiliğimize hizmet eden yaşam ilişkilerini getireceğiz!

Ana Yaşam Temanızı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Sembol Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı