Ay Burcunuz Karakterinizin Gizli Yönlerini Ortaya Çıkarabilir

Ay burçları metaforlardır, tıpkı ay gibi, kişiliğin gölgelerini, hareketini, değişimlerini ve aydınlanmasını ifade ederler.

Bu ay burçlarında kendinizi (kişiliğinizi) görmüyorsanız, bu olağandışı olamaz. Bir ay burcunun kişilik tipi içinizde saklanabilir ve dikkatinizin ışıl ışıl parlaması için ihtiyacınız olabilir.

Ay burcunuz, doğduğunuz aya göre tanımlanabilir. Belirli bir ayın dolunayı kişiliğinizin belirli yönlerini ifade eder.

Ocak: Kurt Ayının İşareti

Kurt ayının altında doğduysanız, büyük olasılıkla hayatınızda yüzleşmek zorunda olduğunuz birçok problem yaşadınız. Bu size soğuk bir görünümün zorluklarıyla başa çıkmanız için eşsiz bir fırsat sunar. Sıkı çalışmaya ve engelleri aşmaya alışkınsınız. İnsanlar sizi bir kurt olarak görüyor. Sorunlarınızı tek başınıza çözeceksiniz.

Şubat: Kar Ayının İşareti

Çok çalışmaya yabancı değilsiniz. Çoğunuz inanılmaz derecede zor çocukluklar geçirdiniz ve aşılamaz zorluklar yaşadınız. Bu zorluklar, dünyaya sert renklerle bakmanıza neden olabilir. Siz fiziksel güzelliğe, özellikle doğanın güzelliğine değer verirsiniz. Çiçekler, ağaçlar, hayvanlar sizi başka bir dünyaya taşır.

Mart: Karga Ayının İşareti

Mart’ta doğduysanız, ay burcunuz açık bir iletişimci olduğunuzu gösterir. Kendinizi ve fikirlerinizi ifade etme beceriniz, esnek ve uyarlanabilir olma becerinizden gelir. Çalkantılı bir geçiş sırasında doğdunuz. Bu size benzersiz bir hazırlık ve çevik bir zihin verir. Hayatınızın diğer alanlarında iletişim kurmanıza olanak tanır.

Nisan: Tohum Ayının İşareti

Nisan ayında doğduysanız, büyümeyi temsil ettiğiniz için tohum ayı olarak biliniyorsunuz. Her şeyi kendi tarzınızda görmeyi ve duymayı seviyorsunuz. Çocuklukta birçok zorluk gördünüz ve yetişkinlikte sağlamlaştınız. Çok dürüstsünüz ve adaletsizliğe tahammül edemezsiniz. Burcunuz potansiyel olarak dolu olduğunuzu gösteriyor. Bu, yaşlılıkta bile kendiniz için özel hediyeler keşfedeceğiniz anlamına gelir.

Mayıs: Çiçek Ayının İşareti

Çiçek burcunuz hayatta oldukça mutlu olduğunuzu söylüyor. Zorluklardan kaçınmak için bir beceriniz var. Arkadaşça bir tavırla yeteneklisiniz ve herkesle iyi anlaşabilirsiniz. Görünüşünüz size birçok talip getirecek. İnsanları kendinize çekeceksiniz çünkü siz etrafınıza sevgi yayıyorsunuz. Cömertsiniz ve cömertliğinizi başkalarıyla paylaşmayı seviyorsunuz. Kalabalığa çok çabuk karışırsınız.

Haziran: Çilek Ayının İşareti

O kadar çok fikriniz var ki, geri durmakta zorlanıyorsunuz. İçinizde bir dahi yaşıyor. İnsanlar size tavsiye için geliyorlar çünkü olgun olduğunuzu biliyorlar. Durumları manipüle etme yeteneğiniz var çünkü iç ve dış senaryoyu aynı anda görüyorsunuz. Çevrenizdekileri ve özellikle aile üyelerini, çocuklarınızı ve / veya evcil hayvanlarınızı eğitmeyi seviyorsunuz.

Temmuz: Gök Gürültüsü Ayının İşareti

Gösterişli bir karakteriniz var. Güneşli görünümünüz bir paradokstur çünkü siz de muazzam bir derinliğe sahipsiniz ve çoğu insan bunun farkında değil. İç derinliğinizi gizli tutuyorsunuz. Bu dualite sizi oldukça sezgisel kılar. Başkalarının bundan sonra ne yapacağını biliyorsunuz. Genellikle henüz gerçekleşmemiş olan gelecekteki olayları bilirsiniz. Bir şeyleri bilmek sizi huysuzlaştırabilir ve insanlar genellikle davranışınızdaki ani karanlık bir değişimi anlamada başarısız olurlar.

Ağustos: Balık Ayının İşareti

Hayatta zorluklara katlanmak zorunda kalmış olsanız da, nasıl gelişeceğinizi biliyorsunuz. Toprağın sunduğu en iyi şeyi alan açık bir kişiliğiniz var. Bu, yolculuğunuzu kolaylaştırır. Arkadaşlıklarınız ve aileniz için çok koruyucusunuz. Bu ilişkinin tehdit altında olduğunu düşünüyorsanız, onu savunurken acımasız olabilirsiniz. Çok cömert olmanıza rağmen, sadece kendinize odaklanabilirsiniz.

Eylül: Hasat Ayının İşareti

Ay burcunuzun gösterdiği gibi, olağanüstü bağlantılar kurma becerisine sahipsiniz. Evlilikte hangi çiftin daha mutlu olacağını tam olarak biliyorsunuz. Bilgeliğin koruyucususunuz. Ayrıca tavsiyelerinizden de sorumlusunuz. Doğru ve yanlış duygusuyla içsel bir dengeye sahipsiniz.

Ekim: Avcılık Ayının İşareti

Zamanlamanız kusursuz. Kendinize ve çevrenize dair farkındalığa sahipsiniz. Bu birçok insanı sinirlendiriyor ve çoğu bilginiz yüzünden sizden korkuyor. Sonuç olarak, sizi anlayan bir partner hayal etseniz de, genellikle kendinizi yalnız bulursunuz. Aslında, zamanınızın çoğunu bir ortak bulmaya harcarsınız.

Kasım: Kunduz Ayının İşareti

Siz de geçiş sırasında doğdunuz. Yeni trendlere göre hareket etmeye hazırsınız. Başkalarının yolda bir sonraki seviyeye geçmelerine yardımcı olmak istersiniz. Böylece insanlar geçişlerde sizden yardım isteyecekler. Başkalarının üzüntüsünde kolayca kaybolabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına yardım etme iyileştirme yeteneğinizi engeller. Hayattaki dersiniz geçişte kaybolmamaktır.

Aralık: Soğuk Ayın İşaretleri

Ay burcunuzun adı gibi, soğuk bir görünüme sahip olma eğilimindesiniz, ama gerçek şu ki, içiniz sıcak. Mutsuzluk düşmanın değildir ve izleyicileri hayrete düşüren olasılıkların mucizevi bir şekilde üstesinden gelme eğilimindesiniz. Güçlü bir zekanız var. İnsanlar size güçlü ve kararlı bir insan olarak bakıyor.