Resimde Gördüğün İlk Şey En Baskın Düşüncenin Ne Olduğunu Söyleyecek

Kendimizin en iyi versiyonu olmak için, iyiyi, kötüyü, çirkini ve kesinlikle aradaki her şeyi içeren, şu anda kim olduğumuza dair sağlam bir anlayışla başlamak önemlidir.

Hepimizin kendimiz hakkında anlaması gereken temel şeylerden biri, dünyayı nasıl gördüğümüzdür. Spesifik kişilik özelliklerimizin teorilerini anladığımızda, neyi arayacağımızı ve en iyi yolumuzda nasıl kalacağımızı bilebiliriz.

Bu kişilik teorisinin bir kısmını keşfetmek için aşağıdaki resme bakmak gerekir. Fazla düşünmeden sadece resme baktığında gördüğün ilk şeye dikkat et.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey En Baskın Düşüncenin Ne Olduğunu Söyleyecek
Bulutlar ve Mavi Gökyüzünü Gördün
İlk fark ettiğin şey bulutlar ve gökyüzü olduysa, büyük görüntü ağırlığına odaklanan birisin demektir.Bu şekilde olmanın zarar verici tarafı, daha küçük ayrıntıları kaçırabilmendir ve bu nedenle, genellikle topu düşürür ve hedeflerine ulaşamazsın.Geçen yıl ya da gelecek yıl gibi olmasın. Yüksek hedeflerine devam et ve önemsiz şeylerin seni hedeflerine ulaşmaktan alıkoymasına izin vermediğinden emin ol. Büyükler gibi düşünürsen, biraz planlama ile her şey mümkün olacak.
Gitar Gördün
Resimde ilk olarak gitarı görmen, arkadaşlarının sevgisine ve desteğine büyük ölçüde bağlı olan bir insan olduğunu gösterir, bu da yüksek bir duygusal zekaya sahip olabileceğin anlamına gelir.Dünyanın geri kalanı kilo vermek veya terfi almak gibi şeylere odaklanabilirken, senin için en önemlisi kişilerin sevgisine ve desteğine sahip olduğun sürece, dünyan seni nispeten istikrarlı tutacaktır.Senin için dünyayı ifade eden arkadaşlardan oluşan bir destek sistemine sahip olmak kesinlikle paha biçilmezdir. Bununla birlikte, bu arkadaşlardan hiçbiri, sadece onlarla zaman geçirdiğinden emin olmak için hayatını bir bekleme düzeninde tuttuğunu bilmekten memnun olmaz.Sosyal çevrenin ötesine bakmaya çalış. Yakın arkadaş listene dahil edilmeyi bekleyen birçok arkadaşınla dolu bir dünya var.
Uçakları Gördün
İlk fark ettiğin şey uçaklarsa, hayata karşı çok farklı bir bakış açın olabilir! Etrafındakiler muhtemelen önümüzdeki 12 ay boyunca hedeflerine odaklanacak veya hayatlarını yeniden düzenleyecek olsa da, çoğu insanın keşfedemeyeceği garip yaşam deneyimleri biçimini aramayı seviyorsun.Bu bakış açısına sahip olmak ve başkalarını geri bırakabilecek sorunları ele almaya istekli olmak üstünlüktür.Deneyim veya insan biriktirmekle, iyi bir arkadaş olan büyüleyici biri olmak arasında fark vardır. Başkalarını rahatsız hissettirmene gerek kalmadan, başkalarını canlandırabilirsin.

Share your Results: