BİR SEMBOL SEÇİN VE ŞU ANDA NEYE İHTİYACINIZIN OLDUĞUNU KEŞFEDİN

sembol-1.jpg

Aşağıdaki 6 sembol en güçlü sembollerden biri olarak bilinir. Onlar yüzyıllardır birçok farklı ritüellerde kullanılmıştır.Onlardan birini seç ve sana ne söyleyeceğini Öğren.

 1. Bir Sembol Seçin

BİR SEMBOL SEÇİN VE ŞU ANDA NEYE İHTİYACINIZIN OLDUĞUNU KEŞFEDİN

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Horus'un gözü

  Horus'un gözü, eski Mısır'ın en tanınmış sembollerinden biridir. Bu sembol sizi kendine çekerse, korunmaya ihtiyacınız var demektir. Göz, babası Osiris'in yönetimini istikrarsızlaştıran, Choir v Set'in intikamını temsil ediyor. Horus'un gözü, Tanrı'nın bizi sürekli izlediği gerçeğinin kişileştirilmesidir.

  Ne Yapmalısınız?

  Koruyucu meleğinizden veya evrenden yardım ve koruma isteyebilirsiniz. Ayrıca sizi negatif enerjiden kurtaracak bir ritüel de yapabilirsiniz. Ya da inandığınız her şeyi yapın ve kendinizi güvende hissettirin.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Labirent

  Eğer labirentin anlamını yorumlamaya çalışırsak, gerçek doğamızı, ruhani merkezimizi bulmamıza yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Labirentler şeytanları merkezlerinde yakalayarak aldatmak için yaratıldı. Bu sembol sizi çekerse, iç merkezinizi bulmanız gerekir.

  Ne Yapmalısınız?

  Eğer seçiminiz labirentse, muhtemelen kaybolacaksınız. Zorlu çalışma, tıkanmış program ve yorgun yaşam tarzı, sizi ruhsallığınızdan uzaklaştırdı.Ruhsal merkezinizi bulmanız gerekiyor. İç huzurunuzu bulun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Üç Dişli Mızrak

  Güçlü ve kutsal ataerkil bir figürün simgesidir.Bu, Yunan mitolojisinin tanrı Poseidon'unun yanı sıra Hinduizm tanrısı Shiva'nın sembolüdür. Mızrağın üç bıçağı, orta bıçağın üçüncü gözü temsil ettiği üç gözü sembolize eder. Triad Hıristiyanlar tarafından şeytanlaştırılmış olmasına rağmen, aslında bolluk, nimet sembolüdür ve korkuları gidermek için bir araçtır. Zeus ve Cehennem'in kardeşi Poseidon, Yunan mitolojisindeki en güçlü tanrılardan biriydi. Eğer bu sembolü seçtiyseniz, korkularınızdan kurtulmanız ve astral dünyada ruhsal hakimiyetinizi yeniden kurmanız gerekir.

  Ne Yapmalısınız

  Dünyaya korkmadığını göstermelisin. Sen özgürsün ve kimse sana zarar veremez. Korkularınızı gidermek için üçlü düğmenin gücünü kullanın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Triskelion

  Bu sembolü seçtiyseniz, fiziksel yaşamınızın sınırlarından kurtulmanız gerekir. Triskelion, güneşin yaratıcı gücünün kişileştirilmesidir ve güneşin kuvvetleri olgunlaşmamıza yardımcı olur. Bu sembolün üç kolu, istediğimiz gerçekliği yaratmak için kullanılabilecek “doğal olmayan” bir güç yaratır.

  Ne Yapmalısınız

  Kendi gerçekliğinizi yaratma yeteneğinizi kullanın. Kendinize inanın bu pozitif enerjinizi arttıracaktır.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Ouroboros

  “Eğer dikkatinizi çeken sembol buysa, karmanıza bakmalısınız. Bir değişiklik yapmalısınız çünkü hiçbir şeyin değişmediği bir döngüde sıkışıp kaldınız. Hiçbir şey değişmez, çünkü bu senin seçimin. Ouroboros'un çemberini kırdığınızda, döngüden çıkacak ve hakettiğiniz hayatı yaşamaya başlayacaksınız.

  Ne Yapmalısınız

  En basit şey, sürekli olarak nerde ne yanlış yaptığınızı öğrenmek ve hatalarınızın üstesinden gelmek.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Böcek

  Bu sembolü seçtiyseniz, atalarınızın bilgeliğine ihtiyacınız var. Böcek ayrıca diriliş, yeni doğum ve reenkarnasyon ile ilişkilidir. Bu “yaşayan” semboller, sağlık ve uzun ömürlülük ritüellerinde kullanılmıştır. Bu sembol, canlılık için susadığınızı gösterir. 

  Ne Yapmalısınız.

  Enerjinizi geri kazanmanın bir yolunu bulmalısınız. En iyi başlangıç, diyet ve fiziksel aktivitedeki değişimdir. Herhangi bir semptomunuz varsa, doktorunuzu ziyaret edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın