En Sevdiğiniz Kahveyi Seçin Ve Seçiminizin Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylediğini Öğrenin

En çok hangi kahveyi içmeyi seversiniz? Klasik kahve mi, latte mi, yoksa kafeinsiz mi tercih edersiniz?

Muhtemelen seçiminizin siz ve kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebileceğini bile bilmiyordunuz.

Kahve kesinlikle dünyadaki en popüler içeceklerden biridir. Pek çok insan onsuz bir gün geçirmeyi bile hayal edemez. Şimdi resimdeki kahvelerden birini seçin ve kişiliğiniz hakkında bilmediklerinizi öğrenin.

Bir Kahve Seçin

En Sevdiğiniz Kahveyi Seçin Ve Seçiminizin Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylediğini Öğrenin
1. Espresso Seçtiniz
Mevcut pozisyonunuz için çok şey veren gerçek bir patronsunuz. Siz, çalışmalarının ve kararlarının başkalarını etkileyebileceğini veya motive edebileceğini anlayan, biraz eski kafalı birisiniz. Hırslısınız ve her zaman her şeyden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsunuz. Kahvede olduğu gibi, işleri basit tutmayı ve aşırı karmaşık olmamayı tercih edersiniz.
2. Cappuccino Seçtiniz
Oldukça çekingen ve empatik birisiniz. Büyük bir takımda kendinizi çok rahat hissetmiyorsunuz ve sadece birkaç yakın arkadaşınıza güveniyorsunuz. Çevrenizdeki sorunlara çok duyarlısınız ve mümkün olduğunca arkadaşlarınıza yardım etmeye çalışıyorsunuz.
3. Frappuccino Seçtiniz
Sizin gibi insanlar maceracı, spontane ve her zaman yeni şeyler denemeyi severler. Eylemlerini önceden planlamayı sevmezler, anı yaşamayı tercih ederler. Yaşama sevincini yayan ebedi iyimserlerdir ve olumlu tavırlarını çevrelerine bulaştırabilirler. Topluluk içinde oldukça popülersiniz.
4. Hazır Kahve Seçtiniz
Sabah vakit kaybetmeyi sevmiyorsanız ve hazır kahveyi tercih ediyorsanız, hayatı gereksiz yere karmaşıklaştırmayan ve olabildiğince sade tutmayı tercih eden bir bireysiniz. Ancak sadelik, gerçek gücünüzde yatıyor. Doğrudan yaklaşımınızla çok verimli çalışabilirsiniz. Hiçbir şeyi tamamlamayan ve günü tam bir rahatlık içinde geçirmeyi tercih eden gerçek bir iyimsersiniz.
5. Kafeinsiz Kahve Seçtiniz
Her şeyin en küçük ayrıntısına kadar mükemmel bir şekilde planlanmasını tercih edersiniz ve bir şeyler 'ters gittiğinde' paniğe kapılırsınız. Fikirlerinize uymayan bir şey olduğunda veya birisi daha sonra bir toplantıya geldiğinde, çok endişelenirsiniz ve hayal kırıklığınızı gizleyemezsiniz. Artı, işler plana uygun gitmediğinde ve beklenmedik durumlarla uğraşmak zorunda kaldığınızda aşırı gergin olabilirsiniz.
6. Sütlü Kahve Seçtiniz
Genellikle takımda liderlik edebilir ve zor kararlar alabilirsiniz. Gereksiz yere panik yapmazsınız. Ek olarak, sık sık bir şeyleri analiz etmeyi sever ve soruna aynı anda birkaç açıdan bakabilirsiniz. Siz yaratıcısınız, arkadaşlarınız sakin ve güçlü karakteriniz nedeniyle her zaman sizi takip ediyor.