Titreşim Frekansınızın Size Söylemeye Çalıştığı Şeyi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Hologram Seçin.

Janosh-Symbol-Boardv2-800x445-1.jpg

Günlük olarak yaşadığımız dünya, titreşim frekanslarının etkileşimi içinde parçalanabilir.

Örneğin, kırmızı rengi gördüğünüzde, aslında  430 – 480THz titreşim frekansına bakıyorsunuz. Müzik notalarını G (bir kemanın en düşük notu) çalarken, aslında  196 Hz’lik titreşim frekansını yayarsınız. Kokladığınız şeyler bile, (tahmin ettiğiniz) titreşim frekansları gibi bilimsel bir bakış açısından görülmeye başlıyor.

Öyleyse, eğer titreşim frekanslarının gördüklerimiz, duyduğumuz veya kokladıklarımızın üzerinde bir etkisi olabilirse, bu frekansların bize enerjik varoluş durumu hakkında yararlı bilgiler sağlayabileceği anlamına da gelebilir. Bu alıştırmada, titreşim frekansını anlayabileceğiniz bir dile (veya “hologram”) çevirmek için görsel anlamını kullanacağız.

Şimdi, başlamadan önce, kendinizle bağlantı kurmak için bir dakikanızı ayırın. Önce düz bir şekilde oturun ve derin bir nefes alın. Üç saniye bekletin… şimdi bırakın. Bunu üç kez tekrarlayın, nefesi tutarak ve yavaşça bırakarak. Şimdi, nefesinize odaklanmaya devam ederken, hayatınızdaki açıklığı istediğiniz bir öğeyi düşünün. Sizi rahatsız eden bir şey, yapılması gereken büyük bir karar ya da sadece rehberlik almak için genel bir niyet olabilir.

 1. Şimdi bu düşünceyi aklınızda tutarak, aşağıda gösterilen 8 resme bir göz atın.

  1. 1
  2. 3
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8

Titreşim Frekansınızın Size Söylemeye Çalıştığı Şeyi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Hologram Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Güçlendirme

  Özgürlük istiyorsun, ama onunla birlikte gelen sorumluluktan korkuyorsun. Kendiniz tarafından ilerlemeniz gerektiği fikri sizi korkutuyor. Bunu yapabilir misin diye soruyorsun, ya da belki de hayalinin çok fazla zorlanmış olduğunu düşünüyorsun.

  Ben kimim böyle bir şey yapayım?! Düşüncesi yavaşça üzerinize sızar ve şüphe uyandırır. Artık korkularından kaçma. Sadece orada olduklarını kabul et. Onları kucakla, tıpkı emrinde olan bitmeyen olasılıklar gibi ve kim olduğunu söyle!

  Güçlenme frekansı size zaten eşsiz bir güce sahip olduğunuzu hatırlatır.

  Olumlama: Hayalimi gerçekleştirme gücüm var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Momentum

  Hayatınızda büyük bir adım atmayı planlıyorsunuz ve gelecek en doğru anı bekliyorsunuz. Aslında sabırlı olmanız ve şansınızı beklemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz, sanki atlamak için hazırlanıyormuşsunuz gibi. Ama bu durum size bir güvensizlik duygusu veriyor.

  Tam anın ne zaman olduğunu biliyor musun? Çok erken olmadığını nereden biliyorsun? Önemli olan, korkunuzun sizi aşmasına izin vermemeniz kendinize ve sezgilerinize güvenmenizdir.

  Ama dikkat edin. Çok uzun süre bekleyerek güvenli bir durumda kalmanıza izin vermeyin. Her şey momentuma bağlıdır. Duygularınızla iletişimde kalın. O zaman akışa adım atmak için tam olarak doğru anı bileceksiniz ve her şeyin hedefinize ulaşmaya çalışacağını göreceksiniz.

  Momentum frekansı, bir sonraki adımınıza karar vermek için doğru zamanlamayı bulmanıza yardımcı olur.

  Olumlama: Doğru zamanda bunu yapmam gerekeni yapacağına inanıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  .Zafer

  Ne kadar sıklıkla kendinize “Neredeyse oradaydım” dediniz? Cevapları aldınız, bulmaca tamamlandı ve tüm umutlarınız ve arzularınız o önemli anlara ayarlandı. Her şey doğruydu, gerçeğin anına kadar. Sorumluluk almalıydın, ama yapmadın. Bir şey seni bitirmekten alıkoydu ve en kritik anda kendini başarısız gördün. Bunu hepimiz biliyoruz, ama bizi ayıran şey, onu nasıl ele aldığımızdır.

  Kazanmak ve kaybetmek aynı madalyonun iki yüzüdür ve hangi tarafa odaklandığınızı belirlersiniz. Bir şey elde etmek için azim gerekir, ama en azından bir aksilikten sonra tekrar ayağa kalkmaya cesaret edersin.

  Deneyimlerden ders aldığımız sürece hiç kimse başarısız olmaz.Kendinle gurur duy ve gücünü hisset! Bir şeyleri denemiş olmaktan gurur duyun. Bir dahaki sefere başarılı olacağınıza kendinizi ikna edin!

  Zafer frekansı, önemli anlarda kendinize inanmak için güç verir.

  Olumlama: Bunu yapacağım!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Aşmak

  Hayallerinizi yerine getirmeyi ne kadar istiyorsunuz? Kaç kere denediniz? Hangi adımları attınız?

  Sık sık hayallerinize yakın olduğunuzu hissedersiniz, ancak bir şey gerçekleşmesini engeller. Her şey orada, ama siz buna sahip değilsiniz. Her zaman bir “ama” gibi görünüyor - “ama yine de çok fazla öğrenmem gerekiyor”; “Ama yine de çok çalışmak zorundayım”; “Ama buna hala ihtiyacım var”. Bu sabotajcıları bırakma zamanı. Ancak garip ya da zor bir seçim olabilir, kalbinizi takip etmekten kaçınamazsınız.

  İstediğin her ne olursa olsun, planlanamaz ya da kendiliğinden icat edilemez, o zaman kontrolünü bırak ve atla! İçeride tuttuğunuz muazzam güce şaşıracaksınız. Her türlü sınırlamayı aşacaksınız. Sadece bir sıçrama yapın, risk alın ve gerçek Varlığınıza teslim olun. Duygularınızla temas halinde kaldığınız sürece hiçbir şey ters gitmeyecektir.

  Aşma frekansı,kontrolü bırakmanıza yardımcı olur ve gerçek Varoluş durumunuza doğru ilerlemenize yardımcı olur.

  Olumlama: Korkularımı ve sınırlamaları aşıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  .Azim

  Bir süreç başlattınız ve ne kadar uzun sürerse, o kadar zorlaşır. Bu kadar zamana ve enerjiye mal olacağını beklemiyordun. Bu arada, her türlü düşünce aklınızda oynar ve sizi hedefinizden uzaklaştırır. Doğru yapıyor muyum? Bu şekilde olmalı mı? Başka bir yolu var mı? Başka bir yol var mı? Bende var mı? Bunu yapabilir miyim?

  Bir sürece başladığınızda, bir noktada bu aşamaya geçersiniz ve devam etmek önemlidir. Şüphelerinize boyun eğmeyin. devam edin. Hissettiğiniz direnişi kabul edin.  Oluşturmak istediğiniz değişikliğin bir parçasıdır. Bu yüzden dikkatinizi dağıtmanıza ve vazgeçmenize izin vermeyin, çünkü o zaman geçmişten gelen istenmeyen tekrarlar için bir işaret vereceksiniz. Mazeretlerinizi reddedin ve azim gösterin.

  Süreci bir sonuca getirdiğinizde, geçmişe minnettar olacaksınız.

  Azim frekansı, zor aşamalar sırasında devam etmenizi ve pes etme isteğini görmezden gelmenizi sağlar.

  Olumlama: Ne istediğimi biliyorum ve bunun için gidiyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Özgünlük

  Bir değişim sürecindesiniz ve özgünlük çözümdür. Gerçekten kim olduğunuzla bağlantı kurmaya davetlisiniz ve bu sizin hakim görüşlerinizi bırakmak zorunda kalmanızı gerektirir. Bu zor bir süreç olabilir, çünkü dualitenin ve rekabetin enerjisinde sürekli olarak başkalarına odaklanırız.

  Bu süre içinde, başkalarının söylediklerini ya da yaptıklarını kopyalamak yerine kendi kararlarınızı vererek bir duruş sergilemek önemlidir. Özgünlük, benzersiz olduğunuz anlamına gelir, bu yüzden olmadığınız biri olmaya çalışmayın. Kendi gücünüzden, kendi hakikatinizden uzaklaşın ve hissettiğiniz şeyi yapmak için başkasının onayını beklemeyin.

  Özgünlük frekansı size kendinize inanmanıza yardımcı olur ve uyarlamalı davranışa yönelme eğilimini bıraktırır.

  Olumlama: Ben özel ve eşsiz bir varlığım.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Hassasiyet

  Aklın sınırlarının ötesinde bir bilinç düzeyine tırmanıyorsunuz. Duyarlılığınız dışa dönük teşviklerden doğar: enerjiler, semboller, talimatlar, ilham ve duygulardan. Duyularınızı keskinleşmiş gibi hisseder, olayların gerçekliğini daha net görmenizi sağlarsınız. Bu hassasiyetlede sorumluluk gelir, çünkü durumları diğerlerinden daha hızlı kavrayabilirsin, olaylara hazırlanırsın ve karşı güçlerin tahminini yapabilirsin.

  Hassasiyetinizi göstermenin ve tüm bunları gizlememenizin de önemli olduğunu anlayın. Sezgilerinizin size sessizliği hissettirmediği anlarda sessiz kalırsanız hiç kimse bir şey kazanamaz. . Kendiniz olmaya cesaret edin, zayıflık gösterin ve hislerinizi dürüstçe paylaşın. Başkaları sizin içgörünüzden kazanabilirler, ve bu kalpten geldiğinde, başkalarına zarar veremezsiniz.

  Hassasiyet frekansı, daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur ve daha açık olmanızı sağlar.

  Olumlama: Hislerime ve aldığım sinyallere güveniyorum.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Arama

  Bazen yapabileceğiniz tek şeyin harekete geçtiği bir şey olduğunu hissedersiniz. İçinize derin bir istek dokunur ve bununla ilgili bir şeyler yapmak zorunda hissedersiniz. Bu his bekleyemez çünkü çok güçlüdür! Birdenbire korku, şüphe ve belirsizlik duyguları yok olur.

  Sanki derin bir uykudan uyanmış gibisin sanki bir şey ya da biri  buraya geldiğin şeyi yapman için seni zorluyor. Bu ilham almalarınızı ciddiye almanız çok önemli, çünkü bu, çağrınızı hatırlamanız anlamına geliyor. Küçük şeyler, bir konuşma, bir parça müzik ya da medya veya çevresinden aldığınız bir şey gibi bunu sorabilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapmak için bu anları yakalayın. Ruhun hareket için çığlık atıyor, o yüzden git! Yarına kadar erteleme, çünkü beklediğin şey bu.

  Arama frekansı, hayatınızdaki yüksek amaçlarla iletişim kurmanızı sağlar.

  Olumlama: Hemen bana enerji veren şeyleri yapıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın