Empat Olarak En Güçlü Yeteneğini Keşfetmek İçin Bir Şekil Seç

Bir empat, diğer kişinin yaşadığı şeyi deneyimleyen bir kavramdır, bir empat aslında kişinin o aşamadan neden geçtiğini anlar. Bu anlayış, gerçekleşen her şeyin net bir resmini verir. Şimdi sizde resimdeki şekillerden birini seçin ve yeteneğinizi ortaya çıkarın…

 

Bir Şekil Seçin

Empat Olarak En Güçlü Yeteneğini Keşfetmek İçin Bir Şekil Seç
1.Şekli Seçtiniz
Sen Bir Bitki Empatısını;Bitkilerin ihtiyaçlarını hissedebilirsiniz. Muhtemelen parklar, özel alanlar, ormanlar gibi doğayla ilgili bazı mesleklerdesiniz. Bitkileri herkesten daha çok anlar ve bitki için doğru yerin neresi olduğunu bilirsiniz.Ağaçlara bağlanabilir ve hatta onlardan rehberlik alabilirsiniz. Ağaçlarla oturup vakit geçirmek, kendi hayatınıza dair bilgiler verir. Bitkilerin de rehberliği ve hayatta kalmaları için bakım gerekir.
2.Şekli Seçtiniz
Sen Bir Hayvan Empatısın;Bir hayvan empatı olarak, hayvanlarla iletişim kurabilirsiniz. Muhtemelen hayvan fizyolojisini incelediniz ve hayvanlarla ilgilenmenizi isteyen bir mesleği tercih ettiniz. Henüz yapmadıysanız, bir hayvan şifacı olarak eğitimi düşünün.Hayvanların ihtiyaçlarını anlayabilirsiniz; Zamanınızın çoğunu onlarla geçirirsiniz ve onlarla yanlış bir şey olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz ve onlara nasıl yardım edeceğinizi tam olarak bilirsiniz.
3.Şekli Seçtiniz
Sen Sezgisel Empatsın;İletişim kurmadan insanların bilgilerini alırsınız. Sezgisel empat olarak, diğer kişinin ana niyetini kolayca anlayabilir ve bunları çok kolay okuyabilirsiniz.Bu yetenekle, etrafınızı sizin gibi olan insanlarla kuşatmalısınız. Kendi enerjisel alanınızı güçlendirmeniz oldukça önemlidir, böylece başkalarının düşünceleriyle yorulmazsınız.
4.Şekli Seçtiniz
Sen Duygusal Empatsın;Bu, en yaygın empati türlerinden biridir. Duygusal bir empat olarak, başkalarının duygularını toplar ve kendinizinmiş gibi hissedersiniz. Diğer kişi coşkulu bir duyguyla karşılaştığında mutlu hissedersiniz, aynı şekilde başkalarının üzüntüsünü de hissedersiniz.Kendi duygularınızı başkalarından anlamak ve ayırt etmek sizin için önemlidir. Bu sizi yorulmaktan alıkoyamaz ve aynı zamanda başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.
5.Şekli Seçtiniz
Sen Jeomantik Bir Empatsın;Jeomantik bir empat veya çevresel empat, belirli bir yerin enerjisini hissedebilen kişidir. Bir yerin çevresi, sizde sevinç, üzüntü ve benzerleri gibi duyguları canlandırabilir. Çevresel bir empat olarak, belirli bir yerin tarihine ve coğrafyasına çekilirsiniz.Sizin için, yeniden şarj etmenin en iyi yolu doğada biraz zaman geçirmektir. Ağaçların kesilmesi veya çevrenin yok edilmesi sizi etkiliyor. Yapabilirseniz çevre projelerine katılın. Huzurlu bir gün geçirmek için uyumlu bir ortam sizin için vazgeçilmezdir. Evinizi bitkilerle süslemek giyim ve mobilyalarınız için doğal renkleri ve malzemeleri seçmek için genel bir eğilime sahipsiniz.
6.Şekli Seçtiniz
Sen Fiziksel / Tıbbi Empatsın;Fiziksel veya tıbbi bir empat olarak, başkalarının bedenlerindeki enerjileri alırsınız. Genellikle bir şifacı ve tıbbi uygulama olur, geleneksel veya alternatif mesleğinizdir.Başkalarından gelen semptomları alırken sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu fibromiyalji veya diğer otoimmün hastalıklar gibi kronik hastalıkları olan kişiler için yararlıdır. İyileştirme eğitimi, bu yeteneğin en iyi şekilde uygulanmasına yardımcı olabilir.