Hayatınız Geleceğinizi Tahmin Etmenize Yardımcı Olabilecek 9 Yıllık Bir Döngüyü Takip Ediyor

Dokuz yıllık bir döngüyü ilk duyduğumda, hayatım hakkında bana sağlayabildiği bilgilerin miktarını ve detayını hayal edemezdim. Hayatımın son dokuz yıldır döngü ile karşılaştırılması, geleceğe hazırlanmak için harika bir araç olduğunu kanıtladı.

Evren döngüleri sever. Günün ve gecenin, mevsimlerin, reenkarnasyonun döngüleri vardır. Bir insan hayatı farklı değildir. Bu döngüyü öğrenerek, hayatınızın bir modelinin ne kadarının ve çoğu büyük olayın genellikle belirli bir yılın enerjisiyle ne kadar uyumlu olduğuna şaşıracaksınız.

Dokuz yıllık döngünün en büyük yanı, hesaplanması bir dakikanın altında olması ve herhangi bir kişinin yalnızca geçerli yılını bilmekle, anında nerede yaşadıklarıyla ilgili bilgi sahibi olabilmenizdir.

9 Yıllık Dönemin Kişisel Yılı Nasıl Hesaplanır?

Bulunduğunuz yıla ulaşmak için tek yapmanız gereken, bulunduğumuz yılın tek basamaklı sayıları ile birlikte doğum ayınız ve gününüzün tek haneleridir.

Örneğin, doğum gününüz 22 Nisan ve şu an 2018 yılındayız. Yılınızı öğrenmek için Nisan ayı için 4, doğum günü için 22 ve yıl için 2018 ekliyoruz.

4+2+2+2+0+1+8=19 bu sayı tek basamağa inene kadar topluyoruz 1+9:10   1+0= 1.Yıl oluyor

çıkan sonuca göre şimdi 1. yılda oluyorsunuz. Sizler de bu şekilde hesaplayıp hangi yıllık dönemde olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Yılınız doğum gününüzde başlar ve biter. Az önceki örneğe bakacak olursak bir yıl 22 Nisan 2018’den 22 Nisan 2019’a kadardır.

Bununla birlikte, enerji, bir yıldan diğerine yavaşça akar, bu yüzden bazı çakışmalar yaşanır. Gelecek yıllarınızı, aslında burada bulunmadan dört ay önce hissetmeye başlarsınız. Bir Nisan doğum günü için, önümüzdeki sene Aralık ayında hissetmeye başlayacaksınız.

Hangi yılda bulunduğunuzu bilmek, ne beklemeniz gerektiğini ve enerjinizi en iyi şekilde odaklamanın en iyi yolu hakkında size bir fikir verebilir.

Yıl 1: Başlangıç

Geçen yıl sizin için bir çok şey sona erdi ve yıl 1’de tamamen yeniden inşa etme zamanı. Hayatınızın büyük parçaları hakkında henüz emin olmayabilirsiniz: işiniz, yaşam durumunuz veya aile durumunuz. Bunların hepsini yıl bitmeden ve ikinci yıl baştan sona bileceksiniz.

Birinci Yılda, dokuz yıllık döngü boyunca büyüyecek tohumları ekiyorsunuz.

Size hizmet etmeyen eski alışkanlıkları ya da inançları almak ve atmak istediğiniz kişilere odaklamak istersiniz.

Son dokuz yıllık döngüde ne yaptığınızı sürdürmek istiyorsanız, yapabilirsiniz, ancak her şey hala bir dönüşümden geçmelidir. Kendinizi yaşamınızın sonraki dokuz yılına hazırlıyorsunuz – akıllıca yanınıza almak istediğiniz enerjileri ve projeleri seçin.

Yıl 2: Bağlanma

İkinci yılda, bir yıl içinde seçmiş olduğunuz yolda genişliyorsunuz ve gerekli bağlantıyı bir araya getirmeye başlıyorsunuz. Oldukça yavaş bir yıl ve sabrınıza ihtiyacınız olacak. Başladığınız projeler gelişmeye başlayacak, ancak istediğiniz kadar hızlı olmayacaktır. Ne kadar dikkatli olursanız olun büyümek için minnettar olun, bu sürecin bir parçasıdır.

Kendi yetenek ve becerileriniz üzerinde çalışmak için iyi bir yıl olucak. Bu sene kendini ne kadar hızlı geliştirebileceğinizi çok daha fazla kontrol altında tutacaksınız.

Son olarak, ikinci yıl özellikle evlilikler olmak üzere güçlü romantik ilişkiler için iyi bir yıl.

Yıl 3: Oluşturma

Her şey hızlanmaya başladığında. Sosyal hayatınız ve romantizminiz için eğlenceli bir yıl olucak. Hayatınızı bu yıl sonuna kadar yaşamak isteyeceksiniz. Bu aynı zamanda dokuz yıllık döngüdeki üç yıllık değişimden biridir.

Çok fazla şey yapmak isteyeceksiniz ve enerjiniz dağılabilir, aynı anda çok fazla yeni şey başlatabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu enerji, sizin içinizde çok fazla yaratıcılık ve yeni fikirler ortaya çıkaracaktır ve kişisel fikirleriniz oldukça genişleyecektir.

Yıl 4 : Çalışma ve Yapı

Dördüncü yıl, gerçek işin ve gerçek ilerlemenin başladığı zamandır.Çok fazla fikir sahibi olduktan ve birçoğunun başarısızlığa uğramasından sonra, bu yılda neyin işe yaradığına odaklanıyorsunuz. Sosyal olarak değil, projelerinize gerçekten sıkı sıkıya bağlı çalışacaksınız. Kendinizi kontrol etme ve irade gücünüz geliştireceksiniz

Güçlü organizasyon becerilerinizin yılı olacak, sorumluluklarınızı yerine getirme ve her şeyi düzene sokma zamanı.

Yıl 5: Değişim

Yıl beş, dokuz yıllık döngünün en büyük değişim yılıdır. Bir önceki yılda çok fazla çalıştıktan sonra, beşinci yılda muhtemelen yaptığınız her şeyi durdurmak, kişisel ilişkinizi bırakmak, adınızı değiştirmek ve egzotik bir ülkeye gitmek isteyeceksiniz. Bu bir abartma değil, sayı 5 her zaman özgür-ruhu ortaya çıkarır.

Bu arzuları tam anlamıyla harekete geçiremeyebilirsiniz, ancak daha maceracı olmak isteyeceksiniz, ki bu da bir kez daha tüm dağınık parçaların çoğunu hayatınızın herhangi bir parçasında takip edecek.

Yıl 6 : Aşk ve Büyümek

Beş yıl içinde ilişkinizi sorgularken ya da bekar olmayı seviyorsanız, altı yıl içinde güçlü bir romantik ilişkiye, ev ve aile konularına odaklanmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki arkadaşlık da dahil olmak üzere yakın ilişkiler kurmanın bir yılı olacak.

İş başarıları için büyük bir yıl değil ve oldukça sessiz olacak. Uyum, barış ve sevdiklerinize odaklanmak altıncı yılın en iyi seçimidir.

Yıl 7: Öz Analizi

Yedinci yılda, döngünün sonunun yakın olduğunu hissetmeye başlayacaksınız, çok sayıda başarı ve finansal bolluğunuzun olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için, yaptığınız her şeyi durduracak ve yeniden değerlendireceksiniz. Sadece size ve planlarınıza odaklanmış bir yıl olacak. Sosyal yaşam ve ilişkiler öncelikli olmayacak.

Bu yıl çok fazla hareketlenme, daha çok kişisel gelişim ve döngünün başarılı bir şekilde tamamlanmasının zamanı olacak.

Yıl 8: Başarıların Hasatı

Bütün bu döngü için çalıştıklarınızın meyvelerini toplamaya hazır olun. Genellikle iş, kariyer ve kişisel finans için en iyi yıl olacak.

Yüksek ücretli iş pozisyonlarında ve diğer tanıma yöntemlerinde birçok fırsat göreceksiniz. Bu, dokuz yıllık döngünün mutlak zirvesidir – çalıştığınız bolluğun tadını çıkarın.

Yıl 9: Tamamlanma

Dokuzuncu yıl acıtır. Pek çok şey bu yıl tamamen bitiyor: işler, yaşam koşulları, ilişkiler ve arkadaşlıklar. Hepsi kılık değiştiren bir lütuftur. Evren bir sonraki muhteşem döngü için sizi hazırlıyor. Bir şey hayatınızı terk ederse, daha iyi şeylerin geleceğini bilin! Ve hayatınızın bir sonraki döngünün karşısına geçecek parçaları dönüştürülmeli, hiçbir şey yapamadığı gibi kalabilsin – sonuçta bir sonraki aşamaya ve bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz.