Bu 15 hayvandan herhangi biriyle sık karşılaşıyorsanız size ruhani bir mesaj vermeye çalışıyor olabilirler

frty-1.jpg

Hayvanların bu dünyada önemli bir amacı vardır. Yanımızda, öğretmenler, haberciler ışık ve sevgi verici olarak yanımızda yürürler. Yaşadığımız dünyayı anlamamıza yardımcı oluyorlar ve bize önümüzde bulunan ve  sonra ne olacağı konusunda bize çok şey öğretiyorlar.

Hayvanlar bilinçli varlıklardır ve tüm canlılara, beklediğimiz aynı haysiyet ve saygı ile davranmamız önemlidir.

Eskiler hayvanları her zaman kutsal olarak gördüler ve davranışları çoğu zaman Ana Dünya’nın neyin olabileceği konusunda ipuçları ve işaretler olarak kullanılıyordu.

Hayvanların davranışlarını izleyerek, etrafımızdaki enerjiyi daha iyi anlayabilir sezgisel mesajlar ve işaretler hakkında daha derin bir kavrayış elde edebiliriz.

Ruh rehberlerine sahip olduğumuz gibi, aynı zamanda ruh hayvanlarımız da var. Ruh hayvanları, bize bir mesaj vermek ya da kendi yeteneğimiz ve gücümüz hakkında bize bir şeyler öğretmek için hayatlarımıza girer.

Bazen bir hayvan, dikkat etmemiz gereken bir şeye işaret etmenin bir yolu olarak kısa bir süre boyunca hayatımıza girer.

Ama eğer hayatınızda ya her gününüzde ya da rüyalarınızda ortaya çıkan özel bir hayvan habercisini merak ediyorsanız, bazı potansiyel anlamları burada bulabilirsiniz.

Ortak Hayvan Habercileri ve Anlamları

 1. 1 ŞAHİN


  Güçlü şahinin keskin gözleri ve güçlü kanatları vardır. Eğer şahinleri sürekli olarak görüyorsanız, devam etmeden önce daha yakından bakmak istediğiniz bir işaret olabilir.

  Aynı zamanda, yaşamınızda güçlü veya önemli bir öğretmenin veya dersin ortaya çıkacağının bir işareti olabilir.

 2. 2 KARTAL


  Kartal, ruhsal korumanın bir işaretidir ve daha yüksek bir bilinç seviyesine ilerler.

  Hayatınızda kartal veya kartal imgelerini tekrar tekrar görürseniz, yeni bir bilinç alanına geçiyor olabilirsiniz.

 3. 3 KARGA


  Yaygın bir karga  görmek bir şeyin gitmesine izin vermeye hazır ya da bir “ölüm ve yeniden doğuş” döngüsüne girmek için hazır olduğunuzu gösterebilir kötü bir alamet olarak kabul edebilirsiniz.

  Bir kuzgun veya karga görmek çok nadiren fiziksel ölümü gösterir, bunun yerine yaklaşan yeniden doğuşun da bir göstergesidir.

 4. 4 BAYKUŞ


  Bir Baykuş görmek sezgilerinize ve bilgeliğinize dikkat etmeniz gereken bir göstergedir. Baykuş ayrıca, sizi doğru yönü göstermeye çalışırken aldığınız kararlara dikkat etmeyi hatırlatır.

  Baykuş aynı zamanda gerçeğe uyum sağlamak ve gerçekliği bir yerden harekete geçirmek için gereken bir işaret olabilir.

 5. 5 KARDİNAL KUŞU


  Kardinal kuşları genellikle ölen baba figürü veya erkek ruhu rehberlerinden bir mesaj almakla ilişkilendirilmiştir.

  Eğer tekrar tekrar kardinal kuşu görüyorsanız, bu erkek tarafından sevildiğinizi ve korunduğunuzu anlamına gelir ya da yürüdüğünüz yolda güçlü ve emin olmak için bir hatırlatıcı olabilir.

 6. 6 MAVİ ALAKARGA


  Bir Mavi Alakarga görmek genellikle ölmüş bir kadın figürü veya kadın ruhu rehberinden bir mesaj almakla ilgilidir. Mavi Alakargayı tekrar tekrar görürseniz, yaratıcılığınızı ayarlamak ve yaratıcı projelerinizin akmasını sağlamak için bir hatırlatıcı olabilir.

  Ayrıca ailenizin size ihtiyacı olduğu veya aile birliğinin önemli olduğunun bir göstergesi olabilir.

 7. 7 PEYGAMBER DEVESİ


  Peygamber devesi bize, barış ve dinginliğin hayatımıza getirmenin zamanı geldiğini hatırlatır. Peygamber devesi, bize keyif verdiğimiz şeyler için, durgunluğun gücünü hatırlatan ve yaşamlarımızda yer açacak bir elçidir.

  Peygamber devesini tekrar tekrar görmek, dikkat etmeniz gereken bir mesajın veya eksik olabilecek bir şeyin olduğuna dair bir işaret olabilir.

 8. 8 KERTENKELE


  Kertenkele görüntülerini tekrar tekrar görürseniz, hayallerinize ve hedeflerinize daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini gösteren bir gösterge olabilir. Belki de elde edebileceğiniz her şeyi gözden kaçırdınız ya da belki de arzu ettiğiniz her şeyi elde etme yetenekleriniz hakkında olumsuz hissediyorsunuz.

  Bir kertenkele görmek, güce sahip olduğunuzu ve en yüksek yolunuzu geliştirmek için daha fazla zaman harcamanız gerektiğini hatırlatmaktır.

 9. 9 YILAN


  Bir yılan görmek, yaşam gücünüzün ve tutkularınızın güçlü bir hatırlatıcısıdır. Eğer yılan görüntülerini tekrar tekrar görürseniz, tutkularınıza dikkat etmeniz ve onları takip etmek için daha fazla enerji harcamanız gerekebilir.

  Bir yılan görmek, bir iyileşme ve yenilenme yerine girdiğinizi de gösterebilir.

 10. 10 ÖRÜMCEK


  Örümcekler, yaratılış ve manevi bağlılık hakkında güçlü bir sembolizm taşırlar. Örümcekleri sıklıkla gördüğünüzde, yaratıcı potansiyelinize uyum sağlamanız ve yaratmanız gereken herhangi bir fikir veya ilham kaynağı izlemeniz gerektiğine dair bir gösterge olabilir.

  Ruh dünyasına bağlılığınızın bir işareti olabilir ve belki de ruhun size bu bağlantı hakkında bir mesaj veya hatırlatma mesajı göndermeye çalıştığını da gösterebilir.

 11. 11 YUSUFÇUK


  Bir yusufçuk görmek yalnız olmadığınızı ve koruyucu melekleriniz ve ruhunuzun rehberleri tarafından çok iyi korunduğunuzu hatırlatmaktır.

  Yusufçukları tekrar tekrar görürseniz, doğru yolda olduğunuzu ve ruhunuz için doğru yönde gittiğinizi de gösterebilir.

 12. 12 UĞURBÖCEĞİ


  Uğur böceği genellikle iyi bir şans işareti olarak görülür ve bir şeylerin sizin lehinize değişmek üzere olduğunu gösterir. Uğur böceği görüntülerini tekrar tekrar görmek, sahip olduğunuz her şey için ve hayatınızın aldığı yön için şükür duyma ihtiyacınızın bir işareti olabilir.

  Ugurböcekleri ayrıca, en yüksek hayallerinizi ve dileklerinizi elde etmenizi sağlamak için iyi bir zaman gösterebilir.

 13. 13 KELEBEK


  Kelebekler, dönüşümün gücü hakkında size hatırlatmak için gelir ve dışarıdan geçiş yapabilmeniz için içsel bir değişim olması gerekir. Kelebekleri tekrar tekrar görüyorsanız, sizi geri tutan bazı düşünceleri veya hisleri değiştirmeniz veya silmeniz gerektiğini gösteren bir işaret olabilir.

  Bir kelebeğin görülmesi, hayatınızda meydana gelen bir dönüşüm veya büyüme döngüsünü de gösterebilir.

 14. 14 KURT


  Bir kurt ya da bir kurt görüntüsünü tekrar tekrar görmek, etrafınızdaki insanlara dikkat etmenin zamanı geldiğini gösterebilir. Kurtlar ayrıca, hayatınızın bir sonraki bölümünde bunu yapmak için ailenizle ve sevdiklerinizle bir araya gelmenin zamanı geldiğini de gösterebilir.

  Bir kurt görürseniz, belki başkalarının yardımını nasıl kabul edeceğinizi öğrenmeniz gereken bir işarettir.

 15. 15 TİLKİ


  Tilkiler, hayatınıza yaklaşmanız veya bir şeyler görmeniz için farklı bir yol olabileceğini hatırlatır. Eğer tilkileri veya tilki görüntülerini tekrar tekrar görürseniz, bir şey hakkında düşüncenizi ve bir şeylere yaklaşma şeklinizi ayarlamanız gerekebilir.

  Tilkiler de neşe aramak, işleri ciddiye almamak ve küçük şeylere gülmek için bir hatırlatma olarak da gelebilir.

  Sezgilerinizi kullanmak, belirli bir hayvanın yaşamınıza getirmeye çalıştığı mesajların belirlenmesinde anahtar olacaktır. Bunu bir rehber olarak kullanın, ancak bu sayfayı bulduysanız, büyük olasılıkla burada yazılan mesajın sizin için olduğuna dair bir işarettir.