Saklı Bir Özelliğiniz Olabilir: Şifa Verme Yeteneğine Sahip Kişilerde Görülen 16 İşaret

508002_ruki_shar_svet_svechenie_1920x1200_www.Gde-Fon.com_-2.jpg

Herkes, insanları arzu ettiği bir konuda etkileme potansiyeline sahiptir. Hepimizde, diğerlerine nazaran daha ön planda tuttuğumuz belirli bir özelliğin olduğundan şüphe yoktur. İster bilinçli, ister bilinçsiz olarak yapıyor olalım, her şekilde güçlü noktalarımızı tanımlayabilip, kusurlarımızın farkında olabilmemiz oldukça önemlidir.

Şifacılar her zaman için, her kültürde yerini alabilen insanlardır. Ancak haliyle, şartlar ve durumlar insanları mecbur bırakmadıkça çok da aranıp, ilgi görmezler. İlgi ve alaka eksikliğinden, çoğu şifacı ne yazık ki tanınmaz ve bilinmez. Bu duruma karşı bakış açınız ne olursa olsun, şifacılara aslında hepimizin çok ihtiyacı vardır.

Aşağıda, şifacıların ortak özelliklerinin yer aldığı bir liste oluşturduk. Kendi özelliklerinizden yola çıkarak, gizli kalmış bir şifacı yönünüz var mı bir bakın.

İşte Şifa Verici Güçlere Sahip Olduğunuzu Gösteren 16 İşaret:

 1. 1 İnsanlar sizinle zaman geçirmenin veya sizinle aynı ortamda bulunmanın ne kadar rahatlatıcı ve huzur verici olduğundan bahsederler.


 2. 2 Sizinle fiziksel olarak yakın mesafede olan insanlar nadiren hastalanır.


 3. 3 Daima başka insanların hayatlarına ne yönde katkı sağlayıp geliştirebileceğinizi düşünürsünüz.


 4. 4 Kaygı bozukluğu, panik bozukluk ve duygudurum bozukluğu gibi tanılar taşıyor olabilirsiniz.


 5. 5 Empati duygunuz çok gelişmiştir ve insanları anlamak için daima empati kurarsınız.


 6. 6 Atalarınızda veya ailenizde bir şifacılık geçmişi vardır.


 7. 7 Toplumsal ve sosyal ortamlarda yüreğinizin pır pır ettiğini hissedersiniz.


 8. 8 Hayvanlarla aranızda kuvvetli bir bağ vardır. Etrafınızdaki hayvanlar sizi görünce mutlu olduklarını hissettirirler.


 9. 9 Tanımadığınız insanlar size hayat hikayelerini anlatır.


 10. 10 Masaj yapma konusunda eğitimsiz olsanız bile oldukça yeteneklisinizdir.


 11. 11 Boyun ve omuz ağrıları çekiyor olabilirsiniz.


 12. 12 Dışarıda vakit geçirmekten hoşlanırsınız.


 13. 13 Kristallerin ve doğal taşların metafiziksel özellikleri ilginizi çeker.


 14. 14 Enerji şifalandırma, Şamanizm, akupunktur ve buna benzer spiritüel tedavilere ilgi duyarsınız.


 15. 15 Algılarınızın, diğer insanlara kıyasla daha açık olmasından ve yüksek bir farkındalığa sahip olmanızdan dolayı bazı yiyecek ve içecekler konusunda hassas olabilir ve alerjik reaksiyonlar gösterebilirsiniz.


 16. 16 Bazen bir anda vücudunuza titremeler geldiğini, sıcaklığın yayıldığını ve avuç içlerinizin bile titrediğini hissediyor olabilirsiniz.


  Şifacıların en belirgin özelliği, vücutlarının birçok frekansa ve enerjiye karşı oldukça duyarlı olmasıdır. Enerjilerini dışarı vurma kabiliyetleri ve empati olguları gelişmiş olup aynı zamanda, başkalarına yardım etme arzusu duyan insanlardır. Ancak, bahşedilmiş bu duyguları geliştirmek için, karar kılınmış ne bir yol ne de herhangi bir teori vardır.

  Şifa verici özellikler taşıdığınıza inanıyorsanız, hayattaki yerinizin neresi olduğunu belirlemeniz gerekecektir. Neyse ki, konu şifa verme ve iyileştirmeyse sizin için bir şeyleri başlatmak çok zaman almayacaktır. Evrendeki her canlı sağlıklı ve mutlu olmak ister; yapmamız gereken tek şey kendimizi ve güçlerimizi unutmamaktır.

  Kaynak