Başkalarının Eşyalarını Giymek Tehlikeli Olabilir Mi? Bunu Bilmek Çok Önemli!!!

Başkalarının eşyalarını giymek mümkün mü ve bu tehlikeli olabilir mi ? Bilmek çok önemlidir !!!

Bir insan bir şey giydiğinde, bu eşya onun enerjisiyle doludur ve en önemlisi, bu şey geçici olarak kişisel imajının bir parçası haline gelerek sahibinin bireysel enerji bağlantılarını alır.

Herhangi bir şeyinizin kişisel olarak sizinle, bilincinizle (düşünceler, duygular, kişisel deneyimler ve sorunlar) ve sizi koruyan belli belirsiz Dünyanın Güçleri ile enerji-bilgi bağlantısı vardır. Yani, eşyalarını giymeye başladığınız kişinin enerjisine erişebilir ve enerjisi sizi bir şekilde etkileyebilir.

Bu etki iyide olabilir,kötü de olabilir. Bu durum bir çok faktöre bağlıdır.

Örneğin, iki kişi birbirini seviyorsa ve karısı evde olmadığı zaman eşinin gömleğini giyiyorsa, genellikle durum korkutucu değildir. Onu seviyor, erkeksi enerjisinden yoksun ve enerjisiyle dolu bir şey giyerek bunu telafi ediyor. Bu konuda rahat olunabilir.

Aynısı, ebeveynlerinin eşyalarını giymeyi seven çocuklar için de söylenebilir. Bu onlar için sadece annesinin ve babasının enerjileriyle ek bir bağlantı kurar. Genellikle, canlı iletişim için zaman yetersizliğinin telafi edilmesi gibi işe yarayabilir. Yani başka bir kişinin eşyalarını taşımanın olumlu bir etkisi olabilir. Bu, başka bir kişinin imajına bağlantı ve buna bağlı olarak ondan öğrenilebilecek belirli niteliklerine de sahiptir.

Örneğin, bir oğul babasının veya büyük erkek kardeşinin askeri üniformasını denediğinde, kendisini güçlü ve cesur bir şekilde hayal ederek, enerjik ve bilgi olarak, üniformasının ustası olan korkusuz bir savaşçı, şerefli bir adam imajına katılır. Bu kişisel ve ruhsal gelişim sağlayan eğitim anıdır. Ama sadece iyiyi değil, aynı zamanda kötüyü de öğrenebilir.

Ne zaman başkalarının eşyalarını giymek önerilmeyebilir ve hatta tehlikelidir?

Başkalarının eşyalarını giymek bazı durumlarda tehlikelidir:

1. Eğer mal sahibi mutlu değilse, hastaysa veya çok kötü biri ise. Böyle bir insanın eşyasını giymek, normal, pozitif bir insanın çok hasta olabileceği ağır, çoğu zaman yıkıcı ya da sadece çok olumsuz (karanlık) bir enerji ile dolmasına sebep olabilir.

İşlevsel olmayan veya olumsuz bir insandan bir şey giyerseniz – onun sorunları, hastalıkları, negatif karmaları, enerjinizi düşürür, sizin ve kaderiniz üzerinde zararlı bir etkiye neden olabilir.

2. Ölen bir kişinin eşyalarını giymemelisiniz, özellikle de ölen kişinin üzerinden çıkarıldıysa.

3. Alışveriş yaparken yada yeni bir şey aldığınızda sizden önce kimin giydiğini bilmiyorsanız, yeni şeyleri alıp giyebilirsiniz bunda hiç bir problem yok.

Mücevheratın bir nesnesini veya bir kısmını bulduysanız, ya da birisi size hediye ettiyse, bu şey temizlenmeli ve enerjilerinize bağlanmalıdır.

Başkalarının eşyalarını giymek mümkün mü?: Kendinizi enerjik bir hale getirip başka bir kişinin enerjisini ondan nasıl çıkarabilirsiniz?

Yüksek Güçlerden buradaki tüm eski bağlantıları ve enerjiyi kaldırmasını veya yakmasını isteyin. Bütün bunlar ideal olarak, pozitif, yarı meditatif bir durumda yapılır. Kalpten bir dua şeklinde kendi sözlerinizle başvurabilirsiniz. Ek olarak, sağ eldeki akışınızı seçilen şeye yönlendirebilirsiniz, böylece ateş enerjisi sizden geçer ve tüm dış enerji yanar.

Yüksek Güçlerden ihtiyacınız olan tüm enerji bağlantılarını, pozitif ve bireysel enerji ile doldurmasını, böylece bu şeyin onu en üst düzeye çıkarmasını ve rahat etmesini isteyin.

Fakat eğer kara büyü bu nesneye konursa, yukarıda tarif edilen ritüel çoğu zaman yeterli olmaz. Büyüyü bu nesneden çıkarmak için bir uzmanın çalışmasına ihtiyacınız olabilir.