Ellerinizin Şekli Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Bir insanı daha iyi tanımak istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? El şeklini okuyun. Karşınızdaki kişinin parmaklarına bakarak testi kendiniz yapabilirsiniz. İlk önce kendinizde kontrol edebilirsiniz.

Ellerinizin şekli nasıl?
  1. Kısa parmaklar ve kare bir avuç içi.
  2. Hafif uzun kare avuç içi ile uzun parmaklar.
  3. Kısa parmaklar ve hafif uzun avuç içi.
  4. Uzun parmaklar ve güçlü bir şekilde uzatılmış avuç içi.

Bir kişinin karakterini elle okuma yeteneğine el falı denir. Elinizin şekline bakarak, bu kişiyle nasıl iletişim kuracağınız gerektiğini hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz.

Resimdeki el tiplerinden birini öğrenin ve karakterinizin özelliklerini ortaya çıkarın.

El Tipinizi Seçin

Ellerinizin Şekli Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor
1.Tipi Seçtiniz (Kısa parmaklar ve kare bir avuç içi.)
El şekliniz buysa, çok muhafazakar ve pratik birisiniz. Gerçekleştiremeyeceğiniz hiç bir şeyi asla hayal edemezsiniz. En önemli özelliğiniz esnek bir zihne sahip olmanızdır. Her duruma uyum sağlayabilirsiniz. Zayıflığınız ise, duygularınızı kontrol edememenizdir.
2.Tipi Seçtiniz (Hafif uzun kare avuç içi ile uzun parmaklar.)
Dürtüsel ve duygusalsınız, ancak kendinizi nasıl kısıtlayacağınızı biliyorsunuz. Her seferinde kendini kanıtlamak isteyen yaratıcı bir insansınız. Bazen bunu başkaları pahasına yaparsınız. Bu sizin tek olumsuz yönünüz. Çevrenizdeki tüm insanlar çok nazik olduğunuzu ve her zaman size güvenebileceğini biliyor.
3.Tipi Seçtiniz (Kısa parmaklar ve hafif uzun avuç içi.)
Enerji her zaman içinizde kaynar. Mükemmel organizasyon becerilerine sahipsiniz. Doğuştan gelen manipüle yeteneğiniz sayesinde insanları nasıl manipüle edeceğinizi biliyorsunuz. Ancak bu becerinizden dolayı diğer insanların duyguları olduğunu unutuyorsunuz.
4.Tipi Seçtiniz (Uzun parmaklar ve güçlü bir şekilde uzatılmış avuç içi.)
Çok huzursuz bir insansınız. Sık sık endişe ve güvensizlik duyguları yaşarsınız. Ama aynı zamanda çok nazik ve açık bir insansınız. Çok duyarlısınız. Harika bir güzellik anlayışına sahip yaratıcı bir insan olduğunuzu belirtmekte fayda var. Sezginizi maksimum seviyede geliştirmiş bir insansınız.

Share your Results: