Ne Tür Pozitif Titreşimler Yayıyorsun?

Farkında olsan da olmasan da, hepimiz titreşimler yayarız, sadece herkes onları almaya duyarlı değildir. Aynı şekilde, kötü bir gün geçiriyorsan, bazı kişilerin yolunu kesmesi muhtemeldir.

Aynı şey, iyi bir ruh halindeyken dışarı attığın enerji için de söylenebilir. Bu tür mutlu enerjiye ‘olumlu titreşimler’ diyoruz..

Resimdeki yin yang sembollerinden seni kendine en çok çeken birini seç ve ne tür titreşimler yaydığını öğren.

Bir Yin Yang Seç

Ne Tür Pozitif Titreşimler Yayıyorsun?
1.Yin Yang Sembolünü Seçtin
Bu karanlık dünyada güzel bir ışık kaynağısın! Tarihin akışını gerçekten değiştirmek için senin gibi daha olumlu insanlara ihtiyacımız var. İnsanların senin cesaretine ve saf kalbine sahip birine ihtiyacı var ve sen bizi hayal kırıklığına uğratmayacaksın! Sen istisnai bir bireysin ve bu seni tanıyan herkes için çok açık... Hepimiz olumlu hisler için TEŞEKKÜR EDERİZ!
2.Yin Yang Sembolünü Seçtin
İnsanlara en çok ihtiyaç duydukları anda içsel gücünü gösterirsin. Kendi cesaretini ve cesaretini de hatırlamak önemlidir. İyi hisler, sen de dahil herkes içindir. Bir meydan okumadan nadiren kaçarsın, arkadaşların ve sevdiklerin her zaman arkanda olduğunu takdir eder (özellikle kendileriyle savaşmaktan yorulduklarında). İnce çekiciliğinle bir tartışmayı sakinleştirebilirsin.
3.Yin Yang Sembolünü Seçtin
Gittiğin her yere sevgiyi getirirsin ve insanlar bunu fark eder! 'Serbest sarılmalar' hayat mottondur ve sen her zaman sevgiyi yaymaya çalışırsın. Yumuşak gülüşün, seni tanımayanlar için bile bir güneş ışığı. Yabancılar, olumlu havan için en yakın arkadaşların kadar değerlidir ve bu unvanı vereceğin sadece birkaç tane var.
4.Yin Yang Sembolünü Seçtin
Başkaları göremese bile, her şeyde çevrendeki güzelliği görürsün. Başkalarına şefkat göstererek, dünyaya gerçek güzelliğin gerçekte ne olduğunu gösterirsin. Evrenle tam bir uyum içinde, dolunaya bakarak yıldızların altında bir sonsuzluk geçirebilirsin. Sessiz bir gözlemci olduğun ve genellikle harika tavsiyelerin olduğu için insanlar sana yönelir.

Share your Results: